• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Zlatko, teda to to letí :sweat_smile: Za ani né za dva měsíce přibudou Šimonovi kamarádi :grinning:
27. led 2010 v 18:07  • Odpověz
Mur, osmičku jsem si taky nechávala vysekávat v lednu, měla jsem jí šikmo, fuj, fuj,fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už je to pár let, ale vždycky trpím s kýmkoliv, kdo na to jde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Tak pac a pusu, zase dorazím :wink:
27. led 2010 v 18:12  • Odpověz
Ahoj Kathy :slight_smile: moc Tě zdravím :slight_smile:
27. led 2010 v 18:26  • Odpověz
ahojky všem :wink: , jsem dočetla a úúúplně jsem se lekla, jak aann napsala, že se to tady rozpadá :pensive: . No já to teda nevytrhnu....teď, ale dávám tady veřejný závazek "Z", že když budu těhu a doma, tak budu přispívat častěji :slight_smile:.

Jinak aann, gratuluji k přírůstku váhy, tak mu chutná drobečekovi malému. Prdíky jsou nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale na to je spoustu nějakých kapiček i homeopatik, tak snad se nebudeš muset střílet :pensive: . Jo a taky bych byla ráááda do budoucna, kdyby se miminka rodila s nějakým displejem na čele a tam se zobrazilo: pít, jíst, nos mě, jsem mokrej, jsem posranej apod. :grinning:
27. led 2010 ve 20:43  • Odpověz
ahóóój Katýýýýý, moc ráda tě vidím. Před chvílí jsem byla se šlemou venku, tak jsem pěkně vymrzla i šelma tady teď leží v pelíšku, ve kterým je fleesová deka, tak tam má teplíčko :wink:
27. led 2010 ve 20:47  • Odpověz
Len, nevzdávej to...., jestli bys chtěla na nějaké to sezení, tak řekni.... :wink:

Mur, tak to jsem se pobavila nad tvou radostí moci luxovat, to já teda k vysavači žádný úzký vztah nemám, ale je to lepší než přítel, ten se ho vyloženě bojí :grinning:

Kathy, moc ráda tě vidím.... :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj Zlati :wink:
27. led 2010 ve 20:50  • Odpověz
ahoj ami :wink: tak ty jsi tady taky :wink:
27. led 2010 ve 20:51  • Odpověz
dávám si pomelo :wink:
27. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
já jsem všude :wink:
27. led 2010 ve 20:52  • Odpověz
mně bylo uvařeno jedno vajíčko a krajíc chleba...., pomelo mám v lednici už dva měsíce, myslíš, že bude ještě k jídlu? :frowning2:
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
tak vás pobavím, jak jsem potkala při venčení sousedku, tak si do dneška nevšimla, jak jsem kulatá... kdybych to neřekla... to je tím, že nosím tchánovu bundu a ta je pěkně velká :grinning:
27. led 2010 ve 20:53  • Odpověz
ami, když ho načneš, tak poznáš, ale myslím, že jo, když je v lednici. je v tom igelitu? aby nevyschlo..
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
taky jsem koukala, že aan psala, že se to tady rozpadne. to by byla škoda, cholky.. :cry: už jsem si na vás za ten rok a něco zvykla...
27. led 2010 ve 20:54  • Odpověz
sousedce bych doporučila nějakého dobrého očaře, ale fakt dobrého :grinning: . Co si doteď myslela, že nosíš pod bundou?
27. led 2010 ve 20:55  • Odpověz
no spíš o tom nepřemýšlela, sice se občas potkáme s pejskama, ale nenapadlo jí asi si mě neprohlížet :grinning: a taky mě zná v maxi provedení, tak možná myslela, že jsem se zase vyžrala...
27. led 2010 ve 20:56  • Odpověz
já byla u kadeřnice, zase jsem za člověka :dizzy_face:
27. led 2010 ve 20:57  • Odpověz
pomelo je pořád v orig. provedení, o víkendu se mu podíváme dovnitř....
27. led 2010 ve 20:58  • Odpověz
tak to vlastně je paní sousedka taktní..... :wink:
27. led 2010 ve 20:59  • Odpověz
a to se mi už stalo, bylo to v roce 2003, to jsem přibrala asi 10-15 kilo během relativně krátké doby... jedna kolegyně ze škodovky byla těhotná, v osmým nebo devátým měsíci, ale nesměla chybět na konferenci (naštěstí se konala v Praze a ne někde daleko...) a když jí viděl jeden švýcarský starší kolega a pak mě tak mi řekl (ale takovým láskyplným taťkovským tónem): Pavlo, ty jsi taky těhotná???? a já na to, ne, jenom tak tlustá... měla jsem volnější letní šaty... no chudákovi bylo trapně celou konferenci...

tak mi řekni, co je větší trapas????
27. led 2010 ve 21:01  • Odpověz
ami, ty se máš. :slight_smile: já byla u kadeřnice před vánocema... nějak mi připadá, že mi ten melír strašně rychle odrůstá... možná si ty pačesy začnu zase barvit barvou, tu mi patlala máma měsíčně a bylo to za pár kč. platit kadeřnici měsíčně za melír se mi fakt nechce...
27. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
to pomelo by mělo být ok, si aspoň myslím :wink:
27. led 2010 ve 21:03  • Odpověz
a z jiného soudku, byla jsem na preventivní prohlídce a gynekoložka mi doporučila Gynex, já jí na oplátku doporučila Estrozin :grinning: , příště mi doporučí nějaké webové stránky a já jí koníka :grinning: :grinning:
jo, sousedka je milá :wink:
a na co je gynex? to neznám... a estrozin taky ne... :confused:
27. led 2010 ve 21:06  • Odpověz
jinak jsem ráda, že jsem dneska nikam nemusela... válela jsem se o 106... á lá manža. střídala jsem gauč a postel... ale jemu to jde nějak automaticky..
27. led 2010 ve 21:07  • Odpověz
Zlati, tak to nevím, co je větší trapas.....ale podle posledního srazu jsi viditelně těhu, to mi věř
:dizzy_face:
27. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
a jsem z toho nějaká udřená :astonished:

dagi, žehličku jsem viděla jen když jsem koukala z postele na skříň :grinning:
27. led 2010 ve 21:08  • Odpověz
to buď ráda, že to neznáš....hodně ušetříš :sunglasses:
27. led 2010 ve 21:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.