• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus ty bláho,vy jste toho nadrbaly tak jdu číst

Jééé Kath díky,že řikáš,že je po mě.Pořád slyším jak je po manžovi,ale když vidim jeho fotky,když byl malej tak to v žááádným případě :wink:

Dagi to víš,že má prdíky,ale ještě to neni tak drastický :fearful: .Jak s nima pojujete
Zlatko vylezla jsem ven,zjistila,že se mi lepí rypec tak jsem usoudila,že je fakt zima.Jukla na teploměr a tam mínus 20
28. led 2010 v 09:55  • Odpověz
Ami tak si pořid nějakýho robůtka,ale až ho seřežeš tak at si nerozsekáš ruku :sweat_smile: .Jinak kapičky mám a chci koupit ještě ten termofor nebo jak se to jmenuje....no a mastičku na břicho....a já si budu cpát do huby každou hodinu pytel kmínu :sweat_smile:
28. led 2010 v 10:01  • Odpověz
mur, doufám, že už netrpíš... úplně to cítím s tebou, mě už zubák vytrhnul 2... blééé a hnus. a děláš dobře, že ses politovala, hlavně to nečekej od chlapa :grinning:
28. led 2010 v 10:45  • Odpověz
aann, my teploměr nemáme, aspoň se tím nestresuju, jaká je kosa :grinning: ale dneska taky nemám v plánu vystrčit nos. zítra bych měla jít na obídek s bývalýma kolegyněma, ale asi jim napíšu, že na to prdím... ať dorazí ony za mnou... jé, to jsem ale vylulaná, ale auto máme ve dvoře, takže bez asistence se ven nedostanu a sockou tam nepojedu...
28. led 2010 v 10:59  • Odpověz
tak v rámci dočítání musím potvrdit, že jsme si kávičku s ami užily :wink: taky jsem si dala čokoládový dortík, ten byl mňamózní.

aann, koukám ti do albíka a vzpomínám na srazík, kdy na tobě nebylo nic vidět, vždyť to je nedávno a ty už máš doma takovýho chlapáka šikovnýho :wink:
28. led 2010 v 11:02  • Odpověz
čau Zlatí je to síla jak to letí.Teď lítám kolem mladýho zase se nám přihlásil prdík tak ho jdem vymačkat z toho pupíčku :unamused:
28. led 2010 v 11:43  • Odpověz
aann, taková zdánlivě ptákovina a jak to trápí bříško... :confused:
28. led 2010 ve 14:18  • Odpověz
mur, taky u mě vede vodorovná poloha a sex to teda taky určitě není :grinning:

jinak ten náš modem odešel asi 10 dní po záruce, naštěstí ho máme od O2, takže jsme čekali na nový.. teď jen doufám, že s dalším vyúčtováním se nebudeme divit...

mur, máš hezkou představu o konstalacích :grinning:

leni, u vás doma musí být ale dusno... to mě mrzí... :cry:
28. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
ami, já už mám 8 osmičky venku. a před vytržením té první jsem musela k zubákovi, protože bolela jako čert a nemohla jsem otevřít pusu, tak mi jí dr. otevřel jako kobyle a něco tam poladil a řekl, až to přestane bolet, přijďte a já to vytrhnu... no, dorazila jsem asi za rok, když mrcha začala bolet zas... takže chápu, že se tam nehrneš... ale když to bolí, tak si jí i necháš vytrhnout... :pensive:
28. led 2010 ve 14:36  • Odpověz
Zlatko-psychicky se připrav na to tvoje řvací duo.Až budou mít prdíky a nepůjdou ven tak je bude bolet bříško.budou se kroutit a řvát.Šíšovi nějaký masáže nezabíraj.Rád se chová tak toho sklidní a při tom mu krčim nožičky.
Hele kdyby ses chtěla dostat do deprese tak si zadej na kojencích prdíky tam si to přečti a běž se rovnou pověsit :sweat_smile: a až ty vejlupky budeš mít doma a budete mít tyhle problémy tak teta Hanka se Šímou vám bude radit co pomáhalo nám :dizzy_face:
28. led 2010 v 15:50  • Odpověz
ahoj teto, ty jsi fakt kámoška :grinning:

nezajímám se o nic, budu to řešit, až to bude akutní... stejně tak si nečtu o porodech, prostě ven musí, tak co...
28. led 2010 v 15:55  • Odpověz
Horní 8 nebolí trhat a spodní sem si nenechala,protože přes kus zubu mám dáseň.Tenkrát na mě chtěli vyzkoušet nějakej jejich novej přístroj,že mi tu dáseň ze zubu vypálej.Jsem si trošku poťukala na hlavu jestli jsou normální.To jsem jim řekla,že radši sežeru 5 plat prášků a vyhulim karton cigaret než se mi ty osmy vyklubou
28. led 2010 v 15:56  • Odpověz
Jsem hodná teta na vše tě připravuju.Teda jednou už to mám za sebou tak jsem s tim počítala.Na porody se vyprdní,ale kapičky můžeš mít.Už vidím jak Honza v noci běží do lékárny pro kapičky a ty chudáčci se mezi tím zblázněj
28. led 2010 v 16:00  • Odpověz
aann :grinning: :grinning: :grinning:

já mám venku jednu dolní a jednu horní. ty další mě čekají, ale snad až za dýl...
28. led 2010 v 16:01  • Odpověz
aann, tys fakt kámoška :grinning: už ho taky vidím. naštěstí máme "kousek" non-stop lékárnu, tak to bude asi jeho časté stanoviště :grinning:
28. led 2010 v 16:03  • Odpověz
tak to je dobře,že je lékárna za rohem.Až tam poběží ve 3 ráno a na 6 bude vstávat do práce tak mu řekni ať je rád,že má lékárnu za rohem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2010 v 16:15  • Odpověz
Mistr světa amoleta se budí tak jako správná vysraná matka musím být připravena
28. led 2010 v 16:16  • Odpověz
jj, ale předem o tom pomlčím :grinning:
28. led 2010 v 17:01  • Odpověz
aha, takže teď jsi pryč. no nic, tak se zase uvidíme :wink:
28. led 2010 v 17:01  • Odpověz
byl to planý poplach.Chlapeček se jen tak decentně protáhnul,aby to každý slyšel.Chrápe od jedný hodiny tak nám asi bude dělat celý večer společnost
28. led 2010 v 17:17  • Odpověz
aann, to je prdloušek :wink: prostě spí a jí, kdy se to chce jemu, co? :wink:
28. led 2010 v 17:22  • Odpověz
teda, mur, to jsi měla fakt zajímavý trhání osmičky...

leni, vy potřebujete už zase teplo, abys ho vyslala na jednu z vašich chatiček, co? byl by klid. každý na jedné :grinning: :grinning: :grinning:

mur, vtípky dobrý :wink:

a ami, nepřeháněj to s tou váhou, to ti nevěříme!!!
28. led 2010 v 17:35  • Odpověz
katy, s mrchama, co se budou zajímat o věci, do kterých jim nic není, se budeš ještě chvíli setkávat... moc na tebe myslím a jsem ráda, že jsi se tady včera ukázala :wink:
28. led 2010 v 18:15  • Odpověz
leni, co mi to tady dneska hlásí kalendář????

všechno nejlepší k narozeninám :wink: ať je líp, hlavně hodně zdraví a domácí pohodu, abys mohla pokračovat v započatým, co nás tady všechny seslalo dohromady...
28. led 2010 v 18:22  • Odpověz
Leni tak já se přidávám,gratuluji ti k narozkám ty holčičko mladounká a at se ti splní všechno co chceš :wink:
28. led 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
Vse nej Leni...poradne to oslav a zapal si svicku a pak i sfoukni a neco si prej :wink:
28. led 2010 v 19:56  • Odpověz
já se s největší pravděpodobností pro dnešek loučím a zítra čus :wink:
28. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
ještě jsem lupla fotky pupajse, když jsem už v 8. měsíci... letí to, letí...
28. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
kuk, tak jsem tu zase sama, tak jdu přemýšlet, jestli někam pojedu nebo se na to vyprdnu... při pohledu z okna to vypadá na variantu za B... :pensive:
29. led 2010 v 08:39  • Odpověz
čus tak jsem ráda,že to tady se Zlatkou jistíme :wink:
29. led 2010 v 10:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.