• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jinak pupendo krásný :slight_smile:
29. led 2010 v 11:01  • Odpověz
holky jsem udřená k smrti,všechno mi bolí a jestli jsem čekala fakt sado maso od šéfa tak tohle předčilo moje očekávání ,2dny jsme tahali police regály ,železa ..hrůza
29. led 2010 v 11:51  • Odpověz
holky díky za gratulace ,včera nešel net ,ale já jsem sem taky nešla ,ani bych nemohla napsat jak mi všechno bolí,měla jsem ruce jak z rosolu ..normálně svalovou horečku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2010 v 11:59  • Odpověz
ahojda, tak straším jako strašidlo a pak zase spím celé dopoledne. teď jsem vstala...
29. led 2010 ve 12:02  • Odpověz
leni, to se nedivím, že pak po sado masu máte doma půst :grinning:
29. led 2010 ve 12:03  • Odpověz
zlatko půst je normální rodinný stav :wink:
29. led 2010 ve 12:04  • Odpověz
gratuluju k bříšku novýmu .. :wink:
29. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
jdu věšet prádlo ,papa
29. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
leni, taky znám půst :wink: hlavně po osmi letech to není nic nenormálního :grinning:
29. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
já tady mám maminu, tak se zjevím později, zatím páčko. :wink:
29. led 2010 ve 13:01  • Odpověz
jé, tady je živo :confounded: :confounded: :confounded: :astonished: :astonished: :astonished:
29. led 2010 v 19:12  • Odpověz
No tady to žije :confused: :confused: :confused: :confused:
Tak si jdu zítra nechat udělat makovici tak jsem zvědavá jak to mladej přežije.v autě už se mu líbí a chrápe za to nákup v Tescu byl horor.To se mu vůbec nelíbí
29. led 2010 ve 21:14  • Odpověz
aan tak mu musíš slíbit odměnu za nákupy ,no je to pravej chlap ,nakupování ho sere .. :grinning: :grinning: :grinning: ,třeba že si může přidat mlíčko .. :wink:
29. led 2010 ve 21:38  • Odpověz
Ahoj holky,no tady to nejak vazne.,kde jste??
Len ses tady??
Zkusim hodit do alba nejakou fotku mladocha,uz jsem tam davala jednou vice fotek,ale asi jsem nekde udelala chybu a nevzalo mi to :frowning2: tak nevim,jestli nemam ty fotky v nejakem spatnem formatu nebo co
29. led 2010 ve 21:50  • Odpověz
No žije, až jsem z toho usnula...

Stejně jsme o moc nepřišla, co?

aann, takže auto dobrý a drandění mezi regály nic moc? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

leni, co plánuješ na víkend? nejedete lyžovat na chajdu??? :grinning:

dagi, možná ty fotky byly moc velký... ono ti to tam napíše.
29. led 2010 ve 23:21  • Odpověz
no kde jste??? je sobota!? :cry:
30. led 2010 v 10:50  • Odpověz
ahooooooj, tady jsem :grinning:
zase doma sirotek, tak toho musim nalezite vyuzit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hledam nejaky dobry recept na pstruha, zitra bude k obedu a jinak jdu docist
30. led 2010 v 16:31  • Odpověz
Leni - koukam - byly narozeniny, ja ostuda :pensive:
tak vse nej nej kocko :dizzy_face:
30. led 2010 v 16:34  • Odpověz
Zlatko - krasnej domecek mas :dizzy_face: jen co je pravda, to se tam brouckum musi libit :sweat_smile:
30. led 2010 v 16:36  • Odpověz
Hezký víkend :slight_smile: ,
tak mám přečteno.....
Len, přeji opožděně "fšecko nejlepčí" k narozeninám, ať se ti splní všechna tajná přání :dizzy_face:
Zlati, krásné bříško...., tys fakt už v 8. měsíci??? Bože, to tak letí, ještě teď se vzpomínám, jak jsi v červenci hlásila // :dizzy_face: ...
Aann, ty jo, tak Šimonka štve nakupování už tak brzo, no je to chlap, to je jasný, ale že už to má tak brzo :fearful: , jinak já ho teda chápu, v tom plném Tescu, to nic moc :sunglasses: . A robotka mít nebudeme :pensive: , nebojím se o ruce, ale o zuby :grinning: , bych ho nemohla kousat :sweat_smile:
Dagi, s fotkama neporadím, zkušenosti s nima na MK nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ráda, se na tvého chlapečka podívám :slight_smile:
30. led 2010 v 16:37  • Odpověz
Aann - jak to vymyslis - vezmes s sebou a k tomu jeste hlidani? ke kadernici?
30. led 2010 v 16:38  • Odpověz
ahooojky mur, tys zde taky :grinning:
Tak už máš po práci? Taky ti to od minulého víkendu uteklo? :dizzy_face:
30. led 2010 v 16:39  • Odpověz
huhúúúúúúú!!!!!!!!!!!!!!!
30. led 2010 v 16:43  • Odpověz
ahoj ami,
no jo prace skoncila vcera, reknu ti, ze jsem cele odpoledne prolezela a drimala u telky,
dnes to tady chci strhnout za celej tyden, tak uz peru sestou pracku (dve z toho byly velky veci) a vesim vsude mozne, varim, zitra jsem pozvala rodice :dizzy_face: a klasika uklid :unamused:
ted jdu jukat na primu na Goldie Hawn,
tak snad pozdeji.
papa
30. led 2010 v 16:44  • Odpověz
ahojky mur, já ryby moc neumím, takže i kdybych ráda chtěla, neporadím :pensive:
30. led 2010 v 16:45  • Odpověz
mur, ami, já doufám, že se jim tam líbí, ale mydlí sebou pořád, takže jsem neustále nevyspalá... asi průprava na příští měsíce...
30. led 2010 v 16:47  • Odpověz
mur, tys jak motorová myš :wink: to ti závidím, ale ono to jinak nejde, co? ještě když přijde návštěva. já se jdu zlehka natáhnout :wink:
30. led 2010 v 16:48  • Odpověz
ahoj zlati :wink:
30. led 2010 v 16:49  • Odpověz
Mur, též to tak mám, od včera peru, jinak poloha v ležmo :dizzy_face: . Uklízet budu až zítra....snad budou síly
:unamused:
30. led 2010 v 16:52  • Odpověz
dnes jsem jen uvařila oběd....a utřela prach, vše ostatní čeká na zítra....tak hezké koukání na tv :grinning: , to je komedie, že? Jj, tak pa...
30. led 2010 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.