• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak uz jsem nejaky recept nasla, snad se povede a ryba nebude jako blato :stuck_out_tongue_closed_eyes: v televizi je to blbost, jdu najit neco jineho :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

Zlatko ahoj :grinning:
30. led 2010 v 17:18  • Odpověz
obligátně strana 3 :frowning2:

ami, tak si budeme vzájemně fandit, taky se chystám na nějaké to poklizení :confounded: a na to, že celý den kromě čočkandy nic nedělám, tak jsem si ulomila resp. zalomila do masa dost blbě nehet při zvedání wc-prkýnka. tak já si už nemůžu dojít ani to...

mur, ať ti rybička dobře dopadne :wink:
31. led 2010 v 00:22  • Odpověz
tak schválně, mám v plánu převlíknout postele, utřít prach a luxování a taky nekonečný boj s kilimanžárem. v koši na prádlo jsou na vyprání takový 2 pračky a když přibyde ložní... ani nemluvím. takže večer můžu zabilancovat, jak to dopadlo... :pensive:

ale teď už asi vypnu pc a asi půjdu do hajan, nebo se aspoň natáhnout.. papa
31. led 2010 v 00:25  • Odpověz
Ahoj,
Zlatko nádherný pupíček :wink:

Koukám, že tady se plánuje úklid :sweat_smile: :grinning:

Mur, já dělám pstruha v troubě cca 30min, předem ho namarinuju kořením na ryby smíchaným s olivovým olejem :wink: Taky nemám ráda, když se ta ryba rozpatlá a zjistila jsem, že se mi to nikdy nestane u čerstvých pstruhů, u mražených skoro vždycky.
31. led 2010 v 09:22  • Odpověz
Včera jsem už začala cvičit, je to sice teprve 3 týdny, ale už jsem potřebovala něco dělat- trochu se vybít, ještě bych si chtěla dát horkou vanu, ale to radši ještě chvíli počkám.
31. led 2010 v 09:27  • Odpověz
V pátek byly prázdniny, tak jsem se jela podívat za kopečky do Drážďan a přivezla jsem si krásný kabát :sweat_smile: :dizzy_face: Akorát potřebuju trochu zkrátit rukávy.
31. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ještě pár měsíců a vracíme se po roce výstižně k názvu našeho tématu :grinning:
31. led 2010 v 09:36  • Odpověz
ahoj holčičky ..mě nešel vůbec net..ted to na chvilku naskočilo ,tak zdravím rybářky a i televizní povalečky .. :grinning: ,holky kdo chce opar tak vás líbnu ,z tý svalový horečky mám plnou hubu ..hnus ,to máme jít za týden na ples ,to budu krasavica :rolling_eyes:
31. led 2010 ve 13:36  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink:
31. led 2010 ve 14:25  • Odpověz
tak zatím trošku žehlím a jedna pračka je vypraná. jestli už nic jinýho neudělám, tak i tak je to dobrý :wink: aspoň něco :slight_smile:
31. led 2010 ve 14:26  • Odpověz
katy, dík :dizzy_face: a moc se nepřepínej, cvičit můžeš i později do aleluja :wink: a s vanou počkej, nemuselo by ti to udělat dobře. co mě mudra říkala, mohla by se ti tam dostat infekce a to by bylo blbý... takže radši vydržet celý šestinedělí...
31. led 2010 ve 14:42  • Odpověz
a jakej kabátek sis koupila? jako zimní? a co barva? :wink: nějaká výstřední nebo klasika? :dizzy_face:
31. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
leni, taky zdravím. a opar si nech, jsem ráda, že jsem ho už 2 měsíce neměla :wink: a do plesu zmizí, uvidíš :wink:
31. led 2010 ve 14:44  • Odpověz
ahoj holky,
hlasim, ze ryba byla mnamozni, smichala jsem utreny cesnek s olivovym olejem a korenim ny ryby, nandala to do bricha a nechala chvili, pak obalila v hladke mouce, zprudka orestovala na panvi a strcila do trouby. nektery pstruh se "svliknul" z kuze a nektery zustal v kabatku, holt asi - jak pise Kathy - mrazeny ryby :grinning:
jinak vidis Kathy - za chvili to bude zase aktualni ten nazev - ani me to nenapadlo :sweat_smile:
vyprala jsem jeste posledni pracku, tak o kilimanzaru ani nepisu - az to vsechno doschne - to bude chnus.
Zlatko - co tady tak strasim v noci? to pak dospis pres den, coco?
Len - jdete na ples? tak si to tam paradne uzij, ja neplesala ani nepamatuju, mozna naposledy pred 10lety a s mym muzikm hned tak plesat mezi lidma nebudu :frowning2: zato si tak vzajemne plesame doma - a tanec to neni ani vzdalene :grinning:
31. led 2010 v 16:30  • Odpověz
dnes uz nic nedelam, zalehnu k telce, jestli se podari rozchodit :angry: neco jsem ji holce podelala, tak ji chlap vypnul a pak celou restartuje ci co, ja tomu nerozumim.

Jinak Kathy - tu vanu si pak vychutnas pozdeji, plno bublin, svicky, okvetni listky, sampano :dizzy_face: hudba, knizka - uplne to vidim :grinning:
31. led 2010 v 16:32  • Odpověz
Aann - co vy a vikend? zase nejaka navsteva pro mladeho? :sweat_smile:
vcera chlap odhazoval snih, mame na zahrade 40cm a kdyz se divam z okna - tak krasne vyhloubene tunely - pro drevo, pro kocky, aby si mohly hezky pochodovat, jinak by v tom prasanu nebyly ani videt :fearful:
31. led 2010 v 16:42  • Odpověz
zdar
Mám taky opar bych se z toho posrala
Šíma nakupy nesnáší,ikdyž jsem mu ukazovala,že jsem mu koupila na prdel ubrousky s kakaovým máslíčkem :wink: a nepomohlo to.
Jinak jsme přijeli z návštěvy a zjistila jsem,že bude stejnej blázínek jako Jakub-nejvíc klidnej je doma

Se fakt nemůžu v 6 nedělí koupat? Já se rochnim jak prase :confused: :confused: :confused:
Jinak Zlatko v noci bych chrápala jak zabitá,ale mladej to nechce nějak pochopit
31. led 2010 v 17:13  • Odpověz
aan ahojky ty jo to ani neznam ubrousky s kakalíčkem...zlatko ty seš prostě dříč ,myslim ,že ti to těhu velmi svědčí :wink: a sluší ..
31. led 2010 v 17:48  • Odpověz
Aann - ja jsem taky nejvic "svoje" a v klidecku doma, tak se nejvic projevi moje roztrojena osobnost :grinning:
a kakajicko nezabralo,jo? :grinning: zkus priste suncicku nebo neco od masa...na to chlapi slysi :grinning:

jinak s oparem se asi pridam behem zitrka, uz me svedi kolem nosu, tak budu taky za hvezdu :rolling_eyes:
31. led 2010 v 18:20  • Odpověz
jdu zehlit, nevim coby a mam roupy, takhle budu aspon uzitecna :confounded:
31. led 2010 v 18:28  • Odpověz
mur, tak to jste si museli pošmáknout :wink:
31. led 2010 v 18:31  • Odpověz
ahoj Zlati - ale jo, smakli jsme si :wink:
co tvoje plany na dnesek - neprepiskla jsi to? a co prckove? melou se?
31. led 2010 v 18:32  • Odpověz
tak já jsem dneska "jen" žehlila. manža je nějakej stahanej, tak když nespím já, spí on, tak z luxování nic nebylo a tím pádem jsem vypustila i prach. Ale z kilimanžára je gerlach, ale protože na sušáku jsou 2 pračky, tak to je jen otázka času... :confounded:
31. led 2010 v 18:33  • Odpověz
Zlatko - jaky mate vubec vymysleny jmena? myslim, ze jsi to tady snad jeste nepsala...nebo ano? :confused:
mur, prckové se melou a dneska mě i píchalo v břiše, ale ne tak moc, takže jsem aktivity nechala jen na to žehličkování...
jj, dobre delas - zadny prepinani! :wink:
31. led 2010 v 18:34  • Odpověz
ti nevím, jestli jsem to psala... tak teda kluci se budou jmenovat Adam a Filip :wink: a protože budeme muset uvést i dívčí jména, tak Eva a Linda :wink:
31. led 2010 v 18:34  • Odpověz
to jsou hezky jmena :wink: dobre jste vybrali..u me zatim z klucicich vede Jakub, Jan..uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. led 2010 v 18:36  • Odpověz
jo, máš pravdu, musím to někdy naspat. když to nejde a čučím, tak si dávám sudoku :wink:
31. led 2010 v 18:36  • Odpověz
Lindu znam jednu a kdyby to byl parek - tak ze by Adam a Eva? :grinning:
31. led 2010 v 18:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.