• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak kdyby nebyl manžův mladej Jan po něm, tak si myslím, že by to byl Jan taky :wink:
31. led 2010 v 18:37  • Odpověz
muzik se dozaduje na PC, musim koncit, skoda..tak jdu zapnout tu zehlicku..pa a uzij si vecer :dizzy_face:
31. led 2010 v 18:38  • Odpověz
:grinning: jasně, Adam a Eva :grinning: jen mi kámoši hned vpálili, že jsme harpagoni, že chceme ušetřit za svátek :grinning:
31. led 2010 v 18:38  • Odpověz
taky, já to ještě dočtu a taky pomalu se vzdálím, ať se tady nekroutím... tak papa a pěkný večer se žehlíkováním :wink:
31. led 2010 v 18:39  • Odpověz
aann, jak jsem byla po tom potratu, tak mi to mudra výslovně zakázala, aby se tam nedostala nějaká infekce nebo zánět vč. sexu :confounded: což mě štvalo asi víc, než ta vana... ale ukecala jsem mudru, že když mě kontroluje vnitřním utz, tak že si myslím, že s gumičkou by to šlo :grinning: tak to mi dovolila, ale to koupání prej radši ne. trpěla jsem, bylo totiž léto, no takže jsem nemohla u našich do bazénu, prostě léto na pikaču...
31. led 2010 v 18:44  • Odpověz
aann, až Šíma zjistí, co v krámech mají, hlavně v hračkářství, budeš ho moct líp uplatit, teď máš asi smolíka... a s tím spaním, no nic moc. kolik hodin spánku v noci dáš?
31. led 2010 v 18:45  • Odpověz
leni, zas tak žhavý to není, dokážu si všechno naplánovat a pak zjistím, že si to rozdělím na celý týden :grinning: věci, co bych normálně zvládla za dopoledne. ale to se zase dostanu do formy, jen jestli mě prckové nechají :slight_smile:
31. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Zlati - za chvili budes ve forme, ani nepostrehnes :sunglasses:
zehlickovala jsem jen chvili, nejak me to dneska nebralo :grinning: nachystala jsem veceri, pofackovala kuchyn a je osm, v telce mam dojem ze prd a rano vstavacka :pensive:
31. led 2010 ve 20:11  • Odpověz
Nikoho uplácet hračkama nebudu.Bude vzteklej dostana na prdel jede si dřepnout do auta.Nezkoušel to starší tak ani mladší :rolling_eyes:

jinak nakojim tak mezi 23-00 a pak se mi vzbudí tak ve 3 a pak v 5-6 ráno.Takže dobrý,ale jsem stejně v prdeli
31. led 2010 ve 20:19  • Odpověz
mur, taky jsem si v telce ničeho nevšimla, ještě, že máme i další programy, takže od devíti bude kriminálka new york

taky budu muset pofackovat kuchyň, manža se tam zdržoval, takže si dovedeš představit ten stav :grinning:
31. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
aann, to si povíme, jestli dostane na prdel nebo novou hru na pc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. led 2010 ve 20:48  • Odpověz
aann, to není moc, no :unamused: a usneš přes den?
31. led 2010 ve 20:49  • Odpověz
Ahoj holky,hezkou dobrou noc vsem preji,hodila jsem do alba par fotek chlapecka aktualni a jeste pak sem hodím,jak byl malinkaty,ted uz je tak velky oproti tomu,jak se narodil a vlastne jeste nedavno a ted strasne porostl,roste pred ocima hlavne do delky,tak asi bude vysoky :slight_smile: :wink:
Tak zatím papa
31. led 2010 ve 22:11  • Odpověz
Zlati,tak jsem docetla tvuj vyber jmen a tak me taky napadlo,jake jmena jim napisou,kdyz to bude parecek??
To mužou dobře kombinovat :slight_smile: ,kdybys byla treba po cisari a spala :slight_smile: Ze by to vybrali doktori sami,nebo spis sestricky:slight_smile: :grinning:
A budes rodit prirozene??nebo je to jasný cisař? :wink:
31. led 2010 ve 22:23  • Odpověz
kuk, tak už tady zase straším..

dobrý ráno :wink:
1. únor 2010 v 07:16  • Odpověz
ahoj dagi, téda, to letí, malej je roztomilej a spokojenej, co? :wink:

pokud budu při smyslech, tak se zeptám, jak mám určit případnou prioritu jmen, ale protože 4 mudři viděli vždy pindíky, tak s párečkem nepočítáme :wink: a co se týče porodu, tak mi mudr zatím nic neřekl, že se teprve uvidí, že obě varianty jsou možné. na kontrolu jdu příští úterý a pak mě už asi pošlou do porodnice. já spíš počítám s tím císařem, když jsem viděla holek tabulku, tak to vychází cca 2 přirozené na 8 císařů... každopádně se nechám překvapit :wink:
1. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
čauves

Zlatí-to je parádní takhle kojit někdo to má po 2 hod :unamused: a přes den jsem ještě nespala,ikdyž jsem to měla několikrát v plánu.
1. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
zlati-myslím,že Adam bude mít stejnou radost jako Šimon,že maj svátky v nevhodný čas.Ale určitě nebudou ošizený :wink: .co na to ale řekne ten tvůj druhý dáreček to teda nevim.

Dagi to už je chlapák a taky má dudlíky ten můj vejlupek ho nechce radši řve
1. únor 2010 v 08:14  • Odpověz
ahojky aann, no taky mě to napadlo, že bude Šíma nadšenej :wink: svátek, Ježíšek a za chvíli narozky. ale oni ošizený nezůstanou :wink:
1. únor 2010 v 09:12  • Odpověz
tak kde je ta Lenka? Vyhrožovala jak v únoru bude mít čas a nic :confounded:
1. únor 2010 v 09:53  • Odpověz
čus ženy já byla na pracáku a nakoupit a vyzvednout si parfém..ted jsem poklidila ,nakrmila se a čekáím na kámošku :wink: ,dagi malej je moc hezounkej ,jsem ráda ,že to tak pěkně zvládáš ..
1. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
aan aspon nebude mít malinkej křivý zuby z dudlíčka :wink: některý smradíci jsou pak závisláci..
1. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
holky prostě ty vaši hošíci to budou mít jako já ..vánoce ,narozky pak svátek a pak celej rok sušim hubu :rolling_eyes:
1. únor 2010 v 10:27  • Odpověz
v sobotu jsme si byli s vladísem posedět ,zase mi tak nasral tak jsem utekla od rozpitýho pivajse ..jeden chlapec od vedle tam na mě dělal posunky a pomrkával a vladís začal zuřit a pak jsem zuřila pro změnu já ..prej ten kluk za mnou vyběhl ,no já nevim,jestli to bral jako pozvání ,ještě že mi nedoběhl ,dostal by pěstí za oba . :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
1. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
ha, strana 3, ale koukam, ze Len nezklamala a je unor a ona tady v plne zbroji :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Len - to byl ten ples, jo? tak ty takhle uhanis sama k domovu,jo? :zipper_mouth:
1. únor 2010 v 16:31  • Odpověz
ne ne to nebyl ples ,ten nás čeká
1. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
cau, tak ples ted v so? a doma - dobry?
1. únor 2010 v 16:42  • Odpověz
co na pracaku? doporucili ti neco?
1. únor 2010 v 16:43  • Odpověz
ne jen hora papírů,ples bude v sobotu.dneska jsem byla nakoupit bižu a musela jsem si koupit boty u čonga páč se mi moje rozpadly a takovej trapas tam..já že si je rovnou necham na noze a on mi to blb odkejval že jo a po zaplacení že je mám sundat a já řikam ,že ne ,že si je necham na noze a on zase čínsky ,,ne ne ťundat,, já už vytočená a řikam proč a on zase jenom ,muťiš ťundat,,já vytočená ,tak jsem je sundala u kasy a on z toho sundal pípáky :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 17:27  • Odpověz
Len :grinning: :grinning: no koukam, ze technika pokrocila i k congum :grinning: dobrej zazitek!
ja se jdu uchylit k zehleni, pradlo doschlo a je toho hora, muzik bude stejne na PC, ale snad pozdejc juknu.
Co doma - uzivas si po tom maratonu?
1. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.