• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
hola, hola, tady růženka...

dnešek teda stál za to... dopoledne jsem byla u mudra pro jeden papír, tak jsem si sestřičce postěžovala, jak mě bolí břicho, nespím a než se rozchodím, tak první kroky bolí, jako bych pipinou narazila na štangli u kola. tak jí to pobavilo a popřála mi, ať mi to uteče... :pensive:

pak jsem vzala útokem lékárnu a koupila všechno potřebné do mimilékárničky, štěstí, že je musilka zdr. sestřička a seznam kdysi psala na mk... tak jsem "jen" četla seznam.

pak jsem vlítla do řeznictví v domění, že budu dneska vařit a nakonec do dmka, tam jsem se taky vyřádila...

naštěstí vše bylo "jen" objemné a ne tak těžké, ale stejně mě jeden chlap v tramvaji na**al, když jsem nastoupila a držela se u něho tyče a on čuměl z okna, hulvát jeden. to mám asi vycpanou bundu z plezíru... no comment... :frowning2:

po návratu domů jsem se přejedla, udělalo se mi šoufl a do teď ležela...

jdu dočíst, vidím, že se tady mihla lenka s mur :wink:
1. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
leni, myslím, že hubu sušit nebudou :wink: aspoň si myslím, že když budou malí, tak jim nevysvětlíš, že mají jedny narozeniny, jednoho Ježíška a dva svátky, počítám s tím, že se bude dárkovat bez ohledu, kdo ten svátek bude mít :wink:
1. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
leni, takže proběhla žárlivá scénka? no to je vtipný :grinning: to jsem zvědavá, jak přežijete ten ples :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
jako velká už sušim hubu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
mur, ty jsi taková žehlička :grinning:

já se jdu svalit k telce, ale budu jukat, jestli tady nejste :wink:
1. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
Tak tady nikdo,tak se hezky vyspete :slight_smile: já si dnes zdrimla odpoledne 2 hodinky :slight_smile: supeer
Zlati a jak budes rozhodovat,ktery z chlapecku bude Adam a ktery Filip :slight_smile: mozna divne otazky,ale me zajimaji takove treba prkotiny :slight_smile: :grinning:
je v telce je jak se stavi sen,to je fajn pořad
1. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
ahoj ve spolek.

tak mám za sebou další příšernou noc. aann, jak jsi to mohla vydržet?? neměla jsi pocit, že budeš každou chvíli vraždit?????
2. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
zlatko už se ti to krátí :wink: a pak už se vůbec nevyspíš :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ba ne třeba budeš mít hodný klučíčky ..
2. únor 2010 v 08:46  • Odpověz
dagi klučík je moc fešnej a tvoje otázky nejsou divné ,zlatka musí dát rozkaz kterej bude první ten bude ten a ten ..co nebo se mýlím?!
2. únor 2010 v 08:47  • Odpověz
ty jo mě děsně svědí bradavka ,že bych se rozkojila?! :confused: :confused: :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 08:48  • Odpověz
jinak doma zatim uklízim takovej ten bordýlek co se odkládal na později .. :wink: ,ale zase jsem tam nebyla takovou dobu ,abych doma fnukala ,že nemám co dělat ,ještě pořád se umim hezky poflakovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: od ničeho k ničemu ,před chvílí jsem dala řeč se sousedem,opět si stěžoval na tu svojí pipku ,že má exekuci 45tis. tak že nastoupila kolem vánoc do fachy a má 6tis. exekuci na plat a jemu že dá 1000kč..řikam,, tak bud jí chceš nebo jí nechceš ,,tak nějak už mě ty jeho brečánky lezou krkem ,ty vole kdyby byl se mnou kdoví co by o mě kde vykládal ,to je pesimista ..furt nadává a stěžuje si ..řikam že u nás to taky neni růžový ,ale on ti odpoví ,že u nich je to mnohem horší ,to je chlap ,bože .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: zlatej vladís ikdyž je 100krát denně na vraždu
2. únor 2010 v 08:54  • Odpověz
čus děvuchy co děláte? Dneska bych si chtěla odpo lehnout,ale asi se nezadaří-musim žehlit :rolling_eyes:

Zlatko ti řikám první měsíc nespaní nasraná,druhý měsíc nasraná,ale už otupělá.A počkej až se kluci vylíhnou.
Leni co si dostala vůbec k narozkám?
Ten můj 19.letý Kubík má dneska narozky tak zapařim s neperlivou vodou :confounded:
2. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
aan já si na tvého prvorozence vzpomněla hned ráno ,když mi oko padlo na datum ,tak se pochlub co mu dáte?já dostala rodinnou večeři a knihu a květinu ..
2. únor 2010 v 11:40  • Odpověz
jinak jsem byla za vedoucí ,aby jako pohla s lejstrama ,chtěj to po mě z pracáku ..tak jen vim ,že vedle v krámku se maká,sádrokartonuje a truhlaří a pak se uvidí no...kdy se vlítne na úklid.
2. únor 2010 v 11:41  • Odpověz
já v neděli utvořila domácí pitivo ,ten bejlís a nama namy to je dobrota ...
2. únor 2010 v 11:43  • Odpověz
ted dělám zapečený těstoviny ,už to pěkně voní a půjdu se asi natáhnout ke knize ..
2. únor 2010 v 11:48  • Odpověz
tak jsem se natáhla se žrádlem a bez knihy ..achjo a takhle je to vždycky a pak nemám bejt jako čurík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
Len už tě nebudu číst.já nežeru,nechlastám držim dietu pak tě tady přečtu a jsem v prdeli :frowning2: Ba ne,chlapum normál vařim já teda nežeru,ale díky Šíšovi,aby neměl prdíky a to vám řeknu to je dieta jak prase

Jinak starší chlapec dostal peníze a zabruslil pan,,módeman" do svého oblíbeného butiku.Za ty prachy bych si domu přitáhla tak 6-7 věcí a on 3.Tak jsem si zase dala hadr na palici.

Jinak mi bude začínat období narozenin a svátku :rolling_eyes: to je trága.Březen,duben,květen je masakr a to se ještě do toho období narodí ségře Tobís a Standa má 40.Tak nevim co mu mám koupit,protože samozřejmě nic nechce

Jo jinak jak tady píšeš,že si chlastala bayleis tak se přiznávám,že jsem si včera nalila 2cl taky :wink:
2. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
aan ty budeš zase za modelku co? :wink: :grinning: ,jsi dobrá že to vydržíš ..jojo bejlísek domácí je dobrej ..ale to já si dam jenom když přijde někdo na návštěvku ,to vladís kontroluje kolik ubylo a pak si dá ,že prej aby z toho taky něco měl ,tuhle v šuflíku mezi slipama tyčinku milku ,no to jsme dopadli ,se bojí ,abych mu to nezpucla .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 13:55  • Odpověz
jo a už mi upadly 2nehty.. :frowning2: :angry: ale to tak bolí ,že to schvílně nechávam odrlůst aby ta obnažená plocha po sundání byla co nejmenší ..to je odpověd proč si to nenecham odborně sundat
2. únor 2010 ve 13:57  • Odpověz
ty krávy šikmooký to teda brousej ,nikdy více :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz
a taky si počkam až po toom uklízení v krámu a kdyžtak si to necham na poslední chvíli než nastoupim do fachy ..dřív za to utrácet nebudu ,kámoška si ulomila novej gelovej při tom stěhování ,to se mi teda nevyplatí
2. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz
Leni dobrá nejsem.Právě mě u tý diety hlavně drží Šíma a ani to se mnou moc nedělá,když ty 2 vidím žrát.Bojim se toho až mě přepadne kríííza.Tak se nažeru,viď :wink:

Hele hlavně ať se ti nedostane pod ty nehty plíseň.To by ses pak z toho posrala.A proč sis to nechala dělat,když nechceš jít na doplnění ?
2. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
čauky, tak já se hlásím, žiju, nikoho jsem zatím nezamordovala... pokecala jsem s kámoškou a pak než jsem obešla všechny krámky, bylo půl druhý a já se musela pustit do vaření, páč pán domu bude hladovec, až dorazí. tak vepřový na houbách už bude hotový a já jdu skočit šipku do hajan. snad na chvíli usnu...
2. únor 2010 v 15:32  • Odpověz
Cao holky,
jsem doma z prace, ceka me varendo, ale jen to nasupu do hrnce a varit bude sam :grinning:
Len - vy mate teda scenare doma, hlavne ta milka mezi slipama me pobavila :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 16:55  • Odpověz
mur, taky máš pocit, že by z toho Lenka mohla napsat úspěšný příběh do pořadu: to nevymyslíš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
leni, asi máš pravdu, že pak to se spaním taky bude náročný, ale furt vidím šanci je šupnout do kočáru a vyslat jednoho z příbuzných aspoň na hodinovou prochajdu po okolí :grinning:
2. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
no tak koho pojmenujou jak, tak nad tím jsem nepřemýšlela, jako že na ně s mužem juknem a řeknem: ty budeš a ty zase tak??? já spíš přemýšlím, jak se toho dne dožiju. dneska jsem si dala rohlík s čajovkou a jak jsem ochutnávala při vaření, zvednul se mi pěkně žaludek... že bych začala v 8. měsíci blivnit??? :confounded:
2. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
leni, ty jsi vtipná, ještě zjistíš, že máš doma miliónovýho chlapa, no to mě podrž :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
aann, tak dneska paříte, jo? že by byl mladej na vás zvědavej? ale on půjde zapařínkovat o víkendu, co? :wink: a dneska si to užijete :slight_smile: tak 3 věci za obsah obálky? no, co dodat, ale že jsi byla na hadr na palici, chápu :grinning:
2. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.