• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
leni, já bych už umělý nehty nechtěla ani od nikoho... a jde asi o člověka, na koho narazíš, máma chodí k čongům už asi 2-3 roky a je spokojená, nevím, jí to drží a broušení je prý taky ok.

no nic, stejně si tady píšu sama, tak se jdu zase natáhnout, papánek :wink:
2. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
Zlati - odpocankuj, preci jen jdes do finale a jak tak ctu, tak toho mas obcas taky dost, co?
ja mam hotovo, uvareno, cekam na muzika, nahravam ordinaci, nejak nemam chut se divat, nalila jsem si dvojku vina a relaxuju.
taky ma dopalujou v praci, zacali za me zaucovat cloveka, ze pry stejne za chvili nebudu - no mam dost :angry: ale co, budu resit az to bude, nebudu si kazit ty zbyvajici dny, stejne by me akorat sr... :rolling_eyes:
2. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
rano pri dennim svetle musim vymenit zip na kalhotech, takhle pri umelym osvetleni toho prd vidim, tak to snad bude lepsi, chlap mi uz dekuje 3dny, ze jsem mu spravila kalhoty :grinning: :grinning: tak to uz asi chce :sweat_smile:
2. únor 2010 ve 20:08  • Odpověz
nikde nikdo, asi koukate a ordinujete, ke me se priplizil kocour, ma nejakou mazlivou a ja opar - tak tady zarim do dalky s natrenym nosem :unamused:
aaaa muzika slysim, uz dojel, no to je dost...tak ja se asi pro dnesek loucim, brou nocku vsem :dizzy_face:
2. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
mur, nečekala jsem to, ale jsem občas protivná sama sobě... tak se snažím myslet optimisticky, jen některý dny to jde míň.

jinak teda dneska jsem toho stláskala... jo, jiný stav, jiný chutě. grapefruit jsem zajídala kornflakama s mlíkem, to jsem zvědavá, co tomu řeknou střívka :grinning:
2. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
tak jsem se šla podívat do lednice, no třeba tam bude něco, co bych dala... a co nenajdu????? můj vtipný muž tam nechal prázdnou krabičku od smetanita... a to jsem ho chválila, že neprovozuje prázdný papír od salámu... to asi netřeba komentovat...
2. únor 2010 ve 23:31  • Odpověz
ahoj, tak jsem zase tady. noc jsem přežila a teď si zajdu na kávičku a něco dobrýho k tomu. tak zatím :wink:
3. únor 2010 v 09:00  • Odpověz
ha, tady se stávkuje, či co??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
3. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz
čus jdu vás dočíst

Dneska jsem začala s výchovou :unamused:
Chlapeček vydržel řvát přesně hodinu na 10 min usnul pak dostal najíst o5ně řev v postýlce,ale už jenom 10 minut.
V té hodině jsem vyžehlila a převlíkla cejchy (a ty jsem dělala minulý týden) to abych mu jukala do pokojíku jestli nemodrá :cry: :cry: úplně mi to rvalo srdce,ale už si hrozně navyknul,že ho pořád někdo chová a nechci dopadnout tak jako s Kubíkem

Jo a jinak,když jsem ho vyndala z postýlky tak po slze ani památka
3. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
Zlatko-mladej má v sobotu maturiťák a pak jdou prý zachlastat.Tak to bude moc pěkný.
3. únor 2010 ve 12:29  • Odpověz
tak po 15 min spánku řev...............tak jsem zvědavá na jak dlouho-jdu zmírnit chůvu jinak s chlapečkem budu plakat.áááááááááááááááááááááá slyšim do toho škytavku
3. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
ahojda herodesko :grinning:
3. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz
teda Šíša zažívá sparťanskou výchovu už od vylíhnutí... já bych to asi nevydržela... :pensive:
3. únor 2010 ve 12:44  • Odpověz
aann, tak velkej mladej si to užije a vy si užijete jeho návrat domů :grinning:
3. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
pro teď se loučím, jdu spát, ať jsem na živu, až přijde manža. papa :slight_smile:
3. únor 2010 ve 13:02  • Odpověz
já ho taky nemůžu vidět,když bulí řvala bych s nim,ale nedá se nic dělat to bych ho mohla celý den tahat na ruce

U velkýho jsem hned řešila jestli spí doma-prý jo :wink: tak si ten návrat užiju
3. únor 2010 ve 14:08  • Odpověz
čus ženy ..aan já si je chtěla udržovat nehty ,ale to tak bolí že na to nemám odvahu ..nevim co by mi tam ještě zbrušovala při doplnění .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: blééééé...jinak výchova řádná ,..to čumim
3. únor 2010 v 15:47  • Odpověz
aann, já naštěstí ty největší mejdany absolvovala už když jsem měla svůj byt, takže naši toho byli ušetřený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
leni, jedině že bys zkusila jinou nehtařku, která ti to tak nevorabuje... :pensive:
3. únor 2010 v 16:21  • Odpověz
jinak mě se podařilo 2 hoďky chrupat a abych se neunavila, půjdu se asi zase natáhnout :wink:
3. únor 2010 v 16:36  • Odpověz
ha, tak si tady zase píšu sama se sebou. no tak jo... mě to nevadí... :sweat_smile:
3. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
a ani mi nevadí, že co jsem ležela, tak jste sem ani nekoukly... to je teda morálka. tak já jdu žehličkovat. papa
3. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
hezký večer přeju :wink: ,
jsem se přišla na vás podívat, protože mě všichni zlobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Než dočtu...tak jen info o akci sedačka: včera se na ni přišla jedna paní podívat, rovnou si vzala s sebou pány, takže si ji hned odvezli....takové obchody má nejradši, podíváš se a bereš, žádné okolkování a tak....Novou sedačku měli přivézt 13.2., ale domluvili jsme to na 6.2. Ale to bychom nebyli my, abychom to nekomplikovali, mezitím totiž p. jen tak pro zajímavost kontaktoval pána na podlahu a ten slíbil, že by nám ji příští týden udělal, takže zase musíme volat, aby nám novou sedačku přivezli toho 13.2. Momentálně sedíme v obyváku na matraci jako bezdomovci :grinning:
3. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz
jééé, vy jste toho napsaly :grinning: :
3. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
Zlati, jména bumbrlíčků jsou hezká, Adámky mají všechny moje kamarádky :grinning: . Jinak se opatruj a vydrž!
3. únor 2010 ve 20:32  • Odpověz
Len, vy plesujete, to je hezké....já už nevím ani co to je :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak koukám, že u vás jsou prodejci fakt in :wink:
3. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
aann, já vůbec nevím, co budu dělat,až mi to mimčo bude brečet, já budu tak posr...á, že ho asi budu nosit, i když vím, že to není dobrý. Synovce jsem nechala jednou hodinu vyplakat, když mu bylo asi 6 měsíců, plakal asi hodinu strašně usedavě, bylo mi 15 a nechtěla jsem ho hlídat, až teď v jeho 20 letech jsem se mu omluvila, jaká jsem na něj byla taková zlá :pensive: . Není to nebezpečné ho nechat takhle plakat?
3. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
mur, ty jsi v práci řekla o snažení, nebo jak na to přišli, že musí za tebe hledat náhradu? Já jsem o umělku v práci nikomu neřekla, teda jenom kolegyni v kanceláři, ta by poznala, že chodím k dr., má na to osmý smysl :grinning: .
3. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
jdu si číst, kamarádka mi půjčila na "uklidnění" před testováním v tom listopadu od Stephena Kinga horor Hřbitov zvířátek, ale ani jsem to nestačila začít číst.....stejně jsem pak měla horor v reálu :pensive: , tak teď je prd v tv, tady taky nikdo....tak se jdu bát :grinning:
3. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz
holky taky mi to rve srdce,když pláče,ale vždycky si vzpomenu jak to bylo ukrutný s Jakubem.A taky musím něco udělat.

Ami jinak ho hlídám,aby se nic nestalo,neboj :wink: .Bydlet v bytě tak to nedám ten řev.Do toho mi máma psala,že jsem macecha,a že mu koupí houpačku-zákaz jsem dala
3. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.