• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
dagi, my jsme tady všechny už ofackovaný životem, tak proč by ses taky nepodělila o svoje bebíčka... třeba jsou ty chutě právě mimísek, držím palce! :dizzy_face:
9. dub 2009 ve 23:09  • Odpověz
jj, leni, to jsou nějdy fakt humusárny, kam na to chodíš, čéče :confounded:
9. dub 2009 ve 23:10  • Odpověz
tak jste mě odhalily, já byla ve vinárně :grinning:DDD jen s tou mojí dietkou jsem si dala jen decku a zbytek času jsem cucala matonku, snad 5 lahví, bléééé, už nemůžu vodu ani vidět... :angry:
9. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz
dagi a dokud jsi, co?
9. dub 2009 ve 23:11  • Odpověz
tak dneska rekordy v samomluvě trhat nebudu, jdu do peří, zítra ráno mě čeká zase kopec :grinning: páááápáááá!!!
9. dub 2009 ve 23:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak hani super, vždyť jsme ti to říkaly a to tvoje HCG se krásně NÁSOBÍ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Super!!!!Moc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 07:14  • Odpověz
Já v hospodě včera nebyla, ale večer jsem si šla vyzvednout mazanec a beránka k našim :dizzy_face:
10. dub 2009 v 07:14  • Odpověz
A na nákupech jsem pořídíla jedny sportovní kalhoty a jedny společenský :sweat_smile: :dizzy_face:
10. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
Za chvíli vyrážíme na víkend pryč, tak se tady holky mějte krásně a nezlobte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pa
10. dub 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahoj holčičky moje, jdu vás pozdravit. Já jsem v práci a nudím se. ¨Gratuluju těhulce Hance

Kathy - ty si užívej klidného víkendu......

Já pořád něco dělám, připadá mi, že jsem tolik před těhu ani nepracovala. Okopala jsem si celou zahradu, zasadila nové kytičky, přidělala jsem si záhony, každý den 10 hod v práci. Amálka je asi ze mě hotová....
Byla jsem na 4D UTZ, ale máme rozbitý foťák takže fotky nevím kdy přidám :confounded: .

Leni, co ty?
Tulíku, co ty? :grinning:
10. dub 2009 v 07:23  • Odpověz
Čau holky
Kath šla koupit mazanec a já ho včera večer sežrala půlku.Musim koupit dneska novej :wink:
Hned ráno jsem rozbila žehličku na vlasy tak,že jdu taky pro další
Tuli s tou praci je to prostě tak
Len s tim dr to je peklo,viď já na něj čuměla jak vejr.On je takovej ťulpásek.
10. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
ipu to je krásný-néé ta práce na zahradě to mímo.Už seš za půlkou,viď?
10. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
Tak holky za hodku jsem u dr o dozvim se kolik mi tam toho v tom bachoru přečkalo :unamused: Jsem zralá tam jít v tepláčkách
10. dub 2009 v 07:36  • Odpověz
Kath hezký Velikonoce a ať nemáš moc zešlehanou prdel :cry:
10. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
Joooooo a s tim koněm to určitě neni fotomontáž.To je normální prasnice nechutná :grinning:
10. dub 2009 v 07:39  • Odpověz
Ahoj Aan - už jsem za půlkou. Už se těším na tu mojí prdelku.
Tebe čeká opu?
10. dub 2009 v 07:41  • Odpověz
jo jo ale ještě nevim kdy.Holky mi to vypočítaly na úterý :wink:
10. dub 2009 v 07:43  • Odpověz
Tak holky já pomalu vyrážim a hned dám vědět
10. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
aan tak dej vědět jak se daří folíků,...jsi dobřá ,že to tak zvládáš!!!§
10. dub 2009 v 07:54  • Odpověz
kathy tak kalhoty jo ,se máš já na sebe kalhoty jen tak neseženu a za chvíli jsem z toho nakupování tak otrávená že zase dlouho nosim jen ty jedny rifle a doma mega tepláky..
10. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
tak pic jdu na utroš...a něco pojíst..
10. dub 2009 v 08:00  • Odpověz
jinak k tomu úplnku to byl pěknej hnus v noci nesnášim když mi měsíc svítí na hubu ..
10. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
čus, zdravím v rychlosti, vyšlápla jsem si na Petřín a za chvíli razíme pryč na prodloužený víkend. tak nevím, jestli se dostanu na net.

Proto všem pěkný velikonoce!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. dub 2009 v 10:25  • Odpověz
taky přeju veselé velikonoce at vás mužíci moc nestřískaj.. :wink:
10. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
tak mě kontrolovali,kontrolovali nic neřekli a zítra jedu znova na měření prý to musí hlídat.Takže si myslim,že tam budu přes svátky jezdit každý den. :frowning2:
10. dub 2009 ve 12:31  • Odpověz
jinak jsem si musela u sester bodnout ty injekce tak tam na mě všechny čučely jak na blázna,že si je bodám sama
10. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
to je dneska krásně co od rána se u nás pere a prádlo se mi třepe na balkoně .. a ještě mám poslední pračku a bude vypráno ,celej byt ,akorát nevim kdo to bude žehlit :angry:
10. dub 2009 ve 13:33  • Odpověz
aan jsi dobrá,pak opícháš celej okres ,s poplatkem teda .. :wink:
10. dub 2009 ve 13:34  • Odpověz
aan je prostě masochysta ..to my bysme si s kathy u toho vypíchli oko a ty beztak ani okem nemrkneš..
10. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
tuli vysportovaná ,spokojená a já přežraná a jinak štrůdl co měl být na velikonoce už neni ..ale vyndala jsem pár dřevěných vajec na ozdobu a jednu staletou pomlázku jsem píchla mezi kytky co mám ve džbánu na stole..
10. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.