• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ami, tak to jo :wink: to se mi líbí :wink: ale když už akce, tak akce :wink: ale paní, co k vám přišla je super zákazník. nezdržuje a jedná :slight_smile:
3. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
ami, to mi neříkej, že je všude přeadámkováno.. jinak dík za podporu :wink:
3. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
ami, tak jak se bojíš? :astonished:
3. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
to je dobrý, se tady plácám sama celý den a když tady jste, já hraju karty a nevím to... :cry:
3. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
aann a co včerejší oslava? :wink:
3. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
ahoj :sunglasses:
jdu docist, ale musim se nejdrive podelit s mym zazitkem se snehem..byla jsem dnes za blondynu, pac u baraku nase cesta - perfektne odhazena mym muzem, bohuzel jsem se uz nepodivala, jak to vypada na verejne ceste, tak jsem zapadla hned co jsem na ni vjela. holt jsem byla za blondynu a museli me chlapi vyzduchat :grinning: :grinning: samozrejme se slovy - jo paninko, v takovym pocasi jste mela radsi sedet doma v teple :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz
Ami - v praci to vi uz nekolik let - to vis drbny zafungovaly :angry:
3. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
Aann - zavidim ti, ze mas takove nervy, to ja budu fakt vysrana matka :grinning: budu mit ruce az na zem, jak budu jen nosit :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 22:50  • Odpověz
ahojky mur :wink:
3. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
mur a co máš aktuálně na hlavince???? :grinning:
3. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
mur, to je klasika tyhle firemní zpravodajky :confounded: proto jsem odešla z jedné firmy a do dneška mě to mrzí, byla jsem tam v podstatě spokojená, než jsem řekla, že plánujeme rodinu...
3. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
jé, teď to byl příspěvek 3333 :grinning:
3. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
ahoj :grinning: no do blond to ma daleko, ale sem tam blond pruh je, tak ono se to v techto situacich sleje, ne? :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
ty jo, ty jedes :wink:
3. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
no ja bych sla hned..ale tuhle praci znam, lidi taky, myslim, ze me tam uz nic neprekvapi..jen to tehu ne a ne prijit. lepsi penize by se mi sikly, to urcite..
3. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz
letosek to rozsekne, bud anebo..dala jsem si tak v sobe dve a dve dohromady, tak uvidime :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
to mas zitra - ten kavovej dychanek?

Co vubec Kathy? dlouho tady nebyla... :cry:
3. únor 2010 ve 22:57  • Odpověz
a uz se Fan vyresila ta alergie ci coco?
3. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
mur, hlavně se to v těhle situacích hodí :grinning: :grinning: stačí ukázat na hlavu a nikdo zázraky nečeká :grinning: max. je můžeš překvapit... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
no jedu :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: místo do postele tady dřepákuju. ale dneska snad usnu dřív než v půl třetí. ještě zaběhnu se šelmou...
3. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
no mas recht, lepsi, kdy se toho moc neceka, pak z toho prekvapeni lidi sednou na zadek :grinning:
3. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
tak to hodi max bobek a leti zpet, ne? je tam zase zima, jak se vyjasnilo...aspon u nas
3. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
zítra bych měla mít kávový dýchánek s fan :grinning: jí pokárám, že nepíše...
3. únor 2010 ve 23:01  • Odpověz
co ta Fan? jste ve spojeni?nehledala novy job? mam v tom nejaky chaos
3. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
no doufám, že na mě její alergie neskočí... ale to snad ne :rolling_eyes:
mur, venčím na zahrádce, to je tak na 10 vteřin, zvednout nožku a honem pro dobrůtku :grinning:
no tak ji vyrid, ze na ni myslime..a kdyby mela uz tech 66kilo, tak by me pekne nas.... :grinning: :grinning:
to jsem asi mimo misu s alergiema, ale nevadi
ja bych taky zvedla nozku za dobrutku :sunglasses: klidne i druhou :grinning:
3. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
za takovyho nanuka Misu vsechno :grinning: zrovna dnes jsem si pripomela jeho chut a musela jsem si jit dokoupit jeste 2.kus :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
fan dělá v tom masážním salónu, co převzal nový majitel, ale zítra bude víc informací :wink: snad se taky podělí sama... ne, nějakou alergii měla, ale nevím, co, to měla jít na alergologii a pak už nenapsala...
3. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.