• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jinak venčení máme za sebou, čurando a domů :grinning:
3. únor 2010 ve 23:11  • Odpověz
ja si myslela, ze jste sli, kdyz nepises :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
ja bych potrebovala masaz jako koza drbani a taky pedikuru a kosmetiku a...
aspon jdu za tyden na dobarveni te moji "blond" hrivy :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz
mur, tak přijeď, míšu máme v mrazáku :grinning: nebo to je ledňáček???
3. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz
on taky manža vylezl z pelíšku, tak jsem nestíhala 2 věci najednou. někdy mám pocit, že jsem chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 23:15  • Odpověz
já byla na melíru před vánocema, ale mám pocit, že to strašně roste, to je taky tím, že nesvítí sluníčko a nešisuje to. ale jsem zvědavá, kdy se tam dostanu...
3. únor 2010 ve 23:16  • Odpověz
jela bych jedine kvuli Misovi :grinning:
3. únor 2010 ve 23:17  • Odpověz
do chlapa mas daleko - obzvlast kdyz ti juknu dopasu a do alba :grinning: :grinning:
tak klid Kelisky :grinning: :grinning:
prosim te, ja mam ted na hlave nejakej chemlon, je to chnus, nedrzi to, a to pouzivam kvalitni sampony a vsechno, mohla bych tady zase brecet nad pleti - tu mam taky moc hezkou a dostaly bychom se ke vtipu stoji zenska pred zrcadlem... :zipper_mouth:
3. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
ale zrak ma vybornej :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
v televizi prdlajs, rano nemusim vstavat, tak je klid.
chlap je nejakej nastydlej, tak se na me vcera snazil najit aspon znamku nachlazeni, aby to mohl zase svest na me, ze je nemocnej, ale bohuzel, jsem zdrava jak repa..opar zustal nepovsimnut :grinning:
3. únor 2010 ve 23:20  • Odpověz
tak to mám smůlu, je to ledňáček, koukala jsem do mrazáku :cry: :cry: :cry: :cry:
3. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
no myslela jsem to tak, že teď fakt zvládám max. tu jednu věc a ne 5 jako dřív :grinning: :grinning:

ale manža říkal, že bych u nich v hospodě mezi ty pivní pupky dobře zapadla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
mur, ty jsi prdloušek. uvidíš, že až vysvitne sluníčko, budou vlásky i xichtík jedna radost :dizzy_face:
3. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz
no vidis a stal by ti pullitr hezky na pupku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 23:25  • Odpověz
to mi připomíná, že jsem manžovi řekla, že mám příští týden mejdan s kamarádkama, scházíme se už pátým rokem takhle začátkem února - prostě babinec a on na to, jestli půjdeme do kuřáckýho podniku, přestane jako šulin kouřit z okna...
3. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
jj a cim vic bude svitit, tim vic budu odhalovat ty sve povadle udy a pomerancovy nohy apod :grinning:
3. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
on vlastne kouri z okna a doma uz ne, co?
3. únor 2010 ve 23:27  • Odpověz
neda mi to, ale pro tebe to byla si samozrejmost skoncit, kdyz byl tehu test pozitivni, ne?
jsem zvedava na sebe- proto ty sondy, nemam v umyslu te nejak pitvat, tak klid :sweat_smile:
3. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz
jdu si cudnout,ale vratim se juknout, jestli jsi tady nebo lezis :confused:
3. únor 2010 ve 23:32  • Odpověz
mur, nepřeháněj s povadlejma údama, nevěřím...
3. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz
no doma kouří z okna, takže doma kosa, ale aspoň to jde většinou ven. nebo kouří na wc, tam je okýnko. až tady budou prckové, tak na to může zapomenout... bude chodit ven...
3. únor 2010 ve 23:34  • Odpověz
jj, čudni si :grinning: já jsem vlastně přestala kouřit a pít už po transferu. ne že bych to odstřihla úplně, ale omezila jsem víno na dvojku a cíga tak na 3-4 a od pozitivního testu jsem neměla ani jedno a ani druhý. bez násilí, nebyla chuť...
3. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz
ne, to mě nepitváš, u mě to bylo tak samo, ale to i před těma 4 rokama... mám kámošky, co hulily celý těhu a i si dávaly pivo nebo víno... ale já na to chuť nemám. představ si, že jedna hulila stařeny, tak do desíti denně a když jsem za ní byla v porodnici druhý nebo třetí den, tak že nás půjde vyprovodit, aby si mohla dát čouda...
3. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz
to verim, ja to tak taky mela, najednou jsem byla zodpovedna :grinning:
3. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
to byl ale rychlý čoud :grinning:
3. únor 2010 ve 23:38  • Odpověz
ale když jsem se bavila už před lety s mudrem, tak mi říkal, že jestli budu muset kouřit a udržím se do 5 denně, tak budu míň ve stresu než kdybych nesměla žádnou a i pro miminko to není tak strašný, jako ten absťák...
3. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
a s jednou kámoškou, co se během těhu rozešla s přítelem... tak s tou jsem si jednou takhle zašla na letní zahrádku si sednout, já dala kávičku s matonkou a ona v sedmém nebo osmém měsíci 3 velký plzně a nespočet cigaret... byla jsem totálně konsternovaná...
3. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz
to uz jsem taky slysela, ale nejsem natolik silny kurak, aby me to devastovalo :dizzy_face: mam to spojeny s klidkem u kafe a ne ze stresu jit hulit
3. únor 2010 ve 23:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.