• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no pravda nevypada to nejlip..ale je to kazdyho vec, ja nikomu do svedomi lizt nehodlam
3. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz
autor
Tak hlasim,pro klid dusicek,ze mam 76kg :grinning: nejak se to nechce hnout...no a zitra si za trest dam cokoladovy dortik :grinning: leto je daleko a tak mam porad jeste cas..jinak co se tyce moji alergie,tak mam nejake bakterie na plicich ale neni to vse a musim pockat na dalsi testy co prijdou az za 2 tydny...vsechny moooc zdravim a omlouvam se ,ze nepisu ..mam moc prace a taky nejak mi to rodinne situace nedovoluji ....neni nalada..
nicmene mejte se holky krasne a ja se zase ozvu a nebo vam Zlatka poda hlaseni :wink:
3. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz
no to je dost :grinning: a uklidnila jsi me s tema kilama :grinning: :grinning:
3. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz
asi tak, každý to má jinak a svoje svědomí a zodpovědnost, i když je fakt že takový kafíčko a cigárko, to je klídeček a pohodička :grinning:
3. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz
hele, špijónka se objevila.... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
3. únor 2010 ve 23:52  • Odpověz
to vis, musi byt informovana :grinning: urco tajne spizuje :grinning:
3. únor 2010 ve 23:53  • Odpověz
jo a s tema kilama, Fan - bud v klid, mam vic :grinning:
dnes jem zkousela tukomerit, ci jak se to jmenuje a vyslo mi, ze mam v tele 36 a kus procent tuku
dle me blbost, velryba jsem - ale ne z 30procent :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 23:55  • Odpověz
i kdyz - kdo vi..
nemuze to odhadnout jen podle vysky, vahy, veku, urcite by tam mely byt i jine faktory..dobra vymluva, co?
3. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz
Zlatko - kolik kilco mas vlastne nahore?doma nachystano?taska sbalena?
3. únor 2010 ve 23:56  • Odpověz
jj, taky bych řekla :grinning: a protože ví, že bych jí zítra naprášila, tak se zjevila, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. únor 2010 ve 23:59  • Odpověz
mur, na tukoměřič srandi... já když měla něco málo přes 70, tak mě taky měřili tuk a dělali nějaký komplexní vyšetření a co z toho vyšlo... nikdy více. prostě až se budeme v létě opalovat, aspoň nevyschneme jako tresky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. únor 2010 v 00:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: ani nemusime mazat :grinning:
to me tak netrapi, jen kdyz si nemuzu neco oblict, ze to nedopnu, tak to pak zurim :angry:
4. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
ty, mur, mě měřili to množství tuku asi na 10 místech na těle takovýma kleštičkama.. no hnus... to bylo poprvé a taky naposledy a absolvovala jsem to jen díky tomu, že jsem netušila, do čeho lezu...
4. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
ale to je vecnej boj a zname to kazda
a hlavne to asi delame i kvuli chlapovi, vidim, jak kolem myho chlapa vsichni pomenili zensky, rozvedli se a zakladaji nove rodiny- podle me je to takovy ten syndrom prazdnyho hnizda, kdy je uz ty odrostly decka nepotrebuji, tak zakladaji nove rodiny, zenskou uz znaji a nemuze je necim prekvapit.
jediny co bych fakt nesnesla by bylo, kdyby si muj chlap nasel nejakou 50ti kilovou vychrtlou "blondynu" :angry:
4. únor 2010 v 00:04  • Odpověz
ale to snad nehrozi, pac zadny vylitly deti nejsou a zavazku vuci sobe mame vice nez dost..vcetne uveru na bydleni apod a jsme lini na to neco menit a vyplacet toho druhyho :grinning:
4. únor 2010 v 00:05  • Odpověz
teď jsem si smazala takový elaborát :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
4. únor 2010 v 00:06  • Odpověz
prosim te, tohle bylo, ze zadas ty parametry, jako vaha, vyska, vek apak drzis asi 3vteriny takovej cudlik...
jsem sse to pokousela obelstit a zadala tam vahu 66kilo (myslim na tebe Fan :grinning: ) a razem to kleslo o 16procent a tuk byl jen 20procent
4. únor 2010 v 00:07  • Odpověz
nahod znova, ukoj zvedavost
tak znova...

zatím jsem + 13 kilo, což vzhledem k mému startovnímu bmi je ok. vychází to podle tabulek u dvojčat na 14 - 23 jako ok. http://www.maminkam.cz/pribirani-v-tehotenstvi/

tašku jsem dneska vyndala ze skříně, ale přijde mi to debilní něco chystat. župan musím vyprat, když jsem ho dostala pod strom, a toaletní potřeby a takový potřebuju přece denně... leda, že bych si tam dala ty noční košile, ručník, ponožky na nožky a toaletní papír, abych nemusela používat ten jejich šmirgl... seznam mám po ruce, tak to tam naházím raz-dva, nechci plašit, hlavně abych věděla, kde máme oddací list... :grinning:
pálí mě žáha jako bejk, jdu zkusit mlíko :pensive:
4. únor 2010 v 00:08  • Odpověz
no prave, pak se to blbe hleda :grinning:
4. únor 2010 v 00:09  • Odpověz
dej si mlicko, ja si dam couda, vyrazim kocky na mraz
4. únor 2010 v 00:09  • Odpověz
mur, jak je můj chlap taky starší než já o 10 let, tak nejen on, ale i jeho kámoši má druhou manželku... a to, že jdou do dalších dětí je asi normální.
4. únor 2010 v 00:12  • Odpověz
mur, to já se ještě ke všemu sebemrskám, že ty malý hadry nechávám ve skříni, že do nich ještě zhubnu... dávám tomu 2 roky a jestli ne, tak pááá. stejně je trapný nosit něco po deseti letech, to je i mimo módu...
4. únor 2010 v 00:14  • Odpověz
ještě čoudíš? já budu muset pomalu do vodorovna, pánové se kroutí a chtějí pod peřinu..
4. únor 2010 v 00:15  • Odpověz
mesic sviti jako najatej
4. únor 2010 v 00:16  • Odpověz
ale pokecaly jsme vydatně :grinning:
4. únor 2010 v 00:16  • Odpověz
tak bez zalehnout, prckove se melou, co?
4. únor 2010 v 00:17  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: to jak byl teď ten úplněk, tak jsem fakt skoro vůbec nespala...
jj, melou. tak zase zítra nebo až to vyjde. dobrou a klidný zítřek, když nemusíš do fachy :slight_smile:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.