• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jj, taky na me pusobi
4. únor 2010 v 00:18  • Odpověz
pak me napadaji takovy veci z mladi jako

mesicek vychazi nad ty lesy, uz me v tech Klatovech nic netesi, tesivalo uz nebude, budu si hledati stesti
jinde :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 00:19  • Odpověz
musim,ale zvladnu to
tak dobrou a odpocin si :wink:
4. únor 2010 v 00:19  • Odpověz
mur, ty jsi ale prdlouš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co v Klatovech? jsi na sever od Prahy, ne?
4. únor 2010 v 00:20  • Odpověz
to je basen, brouku, jako mala jsem je cetla :grinning:
4. únor 2010 v 00:21  • Odpověz
tak dobrou, ráda jsem s tebou hodila řeč a páčko :dizzy_face:
4. únor 2010 v 00:21  • Odpověz
jdu vyrazit ty kocky a taky zalehnout, tak zase priste a diky za pokec :dizzy_face:
4. únor 2010 v 00:22  • Odpověz
dobre ranko :wink:
4. únor 2010 v 08:15  • Odpověz
ahojky mur, taky přeju dobré ráno. dneska jsem měla pocit, že jsem i spala :grinning:
4. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
mur, jak jsi psala o té básni, tak já mám asi mezery ve vzdělání... ale zase jsem svýho času uměla skoro celou erbenovu kytici :grinning:
4. únor 2010 v 08:23  • Odpověz
teda, my máme doma kosu... brrr, jdu si vzít beranici :confounded:
4. únor 2010 v 08:24  • Odpověz
ahoj :wink: to je dobre, ze jsi spala. joo Erbenova kytice :grinning: to je kapitola sama pro sebe :sunglasses:
pofackovala jsem kuchyn, jdu snidat, tak zatim papicek
4. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
dobré ráno

Ty jo :slight_smile: jste tady měly mejdan :sweat_smile:
Zlatko- jsme neslavili my na to nejsme.Popřáli a konec
4. únor 2010 v 09:22  • Odpověz
Zlatko měla sis dojít ke kadeřnici před slehnutim,protože pak máš smolíka anebo změna účesu

Mur doufám,že se dožiju toho,že tady všechny budete chovat a pořád budem v nějakým kontaktu.A ty po měsíci napíšeš co máš dělat s těma tvýma dvojčátkama,když se chtěj pořád chovat a ty už je neuneseš :wink:
4. únor 2010 v 09:40  • Odpověz
Hlásim,že u mě taky samo odeznělo hulení
4. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Mur kolem nás jsou taky všichni rozvedení jediný my jsme si po 20 letech pořád zůstali a pořídili Šíšu. :wink:

Jo jinak dneska zase sparťanská výchova a pláč proběhl pouhou půl hodinku.A včerejšek s tím malým chudáčkem asi zamával a dospával,protože jsem nakojila ve 22 a vzbudil se mi až v 3.3o hod a pak v 7
4. únor 2010 v 10:39  • Odpověz
tak jdu porcovat maso a vůbec se mi nechce tak čau.
4. únor 2010 v 10:40  • Odpověz
aan ahoj a vůbec všici ,teda to bylo dočítání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ,takový noční kecando to už nebylo dlouho :wink: ,hlásím ,že jsem večer šla na pivo a pak jsem doma skočila po 2měs. na vladíse ,aby se už konečně něco dělo ..asi se budu muset každej den trochu opít a bude sex..můj manžel nebví po 3letech jak si o to říct ..achjo ..ami tobě závidim přestavby v bytě ,to mám ráda .nové věci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,mur nezávidim vašim kočkám ,ty už si myslely jak maj vyhráno když jsi na ně do půlnoci zapomněla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ono šup na mráz .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zlatko to čumim 13kg navrch to je prostě parádička ..porodíš a budeš za modelku jako aan ..teda holky těžká závist mě jímá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
koukala jsem na telku, jdu vas docist
4. únor 2010 v 11:10  • Odpověz
hoj holky,
Len -. tak hezky kazdej vecer stamprlicku a je to jasny :grinning: pak ani nemusis cvicit :grinning: :grinning:
jdu neco delat, zatim
4. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
čus Leni mě nemáš co závidět já nabrala cca 22 tak 12 dole tak 12-15 ještě dolu,ale to bude horší

Hele nezapomněla si na ochranu v tom zápalu :zipper_mouth:
4. únor 2010 v 11:33  • Odpověz
Ami-myslím,že mám blahopřát :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
4. únor 2010 v 11:34  • Odpověz
jsem hrozně akční žena.Mám naloženou krkovici,připravíno na španěláky pro sebe pangase :wink: Sice nevim kdo to bude žrát,ale to je jedno :rolling_eyes:
4. únor 2010 ve 13:22  • Odpověz
aan bylo to bez gumy ,jsem řekla ,že na to peču .. :wink:
4. únor 2010 v 15:36  • Odpověz
chtěla si rychlovku a nééé čekat na šprcku,viď :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 17:19  • Odpověz
tak se letecky hlásím :wink:

dopo jsem byla na krvi, protože jdu příští týden na kontrolu na endokrinologii a než jsem to tady stihla pofackovat, tak dorazila fan. asi jste všechny škytaly, co? :grinning: no a když jsem jí šla vyprovodit na bambaj a vyvenčila šelmu, tak za chvíli dorazil manža, pak jsem vytuhla a teď se vzbudila, takže jsem nestihla napísat dřív :wink:
4. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz
aann, my taky slavíme/neslavíme - myslím tím takové ty domácí rodinné oslavy. posedíme, pokecáme, dáme mňamku, nějaký pochutiny, co normálně nechystáme a třeba i bez alkoholu :wink:
4. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
aann, já o kadeřnici ještě uvažuju, ale počkám, co mi řekne v úterý mudrgyn. já chodím na melír normálně co 3-4 měsíce a naposledy jsem byla 22. nebo 23. prosince a to je teď něco přes 6 týdnů, takže sice mám nějaký odrosty, ale myslela jsem, že bych šla tak za 2-3 týdny. Jen nevím, jestli vydržím skoro 3 hodiny v tom křesle... nebo se na celý melír vybodnu a koupím barvu a nechám si jí patlat od mámy, jako dřív...
4. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
ty jo, aann herodesko, on snad bude za chvíli spinkat celou noc :wink: ale prej by měli malí jíst co několik hodin a ne jen večer a ráno, když jsou prťavounký... ale jedno probuzení - super :wink:
4. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
leni, taky se těším, až na manžu hupnu a bude sex, teď teda nehrozí :frowning2: ne že bych nechtěla, ale on se bojí a možná že bych nakonec taky couvla, když by mělo dojít na věc..

jo, jinak co se týče tý mý váhy, já jim jen když mi kručí v břiše nebo když si vzpomenu, že už jsem dlouho nic nejedla a prckové jsou dobrý vysávači, takže aniž bych se o něco snažila, tak je to takhle v oukeji samo :wink: ale nezlobím se :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.