• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak jsem dočetla, nikdo se nepřidal, tak jdu zírat na kriminálku...
4. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
nazdaaaaaaaaar,
zalti - tak na bambaj, jo? co noveho u Fan?
4. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
dojela jsem domu, dnes bez katastrof a zapadnuti a jdu koukat na ordinaci, mam ji nahranou, tak pa a brou nocku, zitra :wink:
4. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
mur, jasně na bambaj, zavolal jí manža, tak na sebe hodila kabátek, nazula epesní nohačky a pelášila na srazík s ním :wink:
4. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
tak pěkný pokoukání, já se tady budu ještě chvíli poflakovat a taky půjdu zkusit usnout, jen jak jsem spala takhle pozdě odpoledne, moc tomu nefandím...
4. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
téda, jsem mega ostuda, ami, všechno nejlepší k svátku!!!!!!!!!!!!!!! Já se nepodívala pořádně do kalendáře :cry:
4. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz
taky vse nej, jeste stiham par minut :sweat_smile:
4. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz
jdu do hajan, jsem grogy, tak zitra :wink:
4. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, přeju dobrý ráno :wink: kde jste kdo????
5. únor 2010 v 10:07  • Odpověz
čus ženy

zlatko jasně,že by měli jíst každý 2 hod to ti v poro řeknou a tam to budeš dodržovat :wink:
Ten můj zlaťouš se budí přes den tak po 3 hod,ale v noci ho rozhodně budit nebudu-buřt je dost velkej
5. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
ten kůň je tak pomalej,že bych se pokakala :rolling_eyes:

Jo jinak už dneska nebyl řev bylo takový ječení,ale 10 minut hurááááááááááááááááááá-srdce už mi nekrvácí :cry: :cry:
5. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
Zlatko ty si myslíš,že toho mýho drobka mučim přes noc? že řve? to nééé to zase,aby měl trauma to vůbec.
To řve jenom dopo.Celý odpo už zase spí nebo ho chová bratr anebo taťka.Večer koupačka a pak tady vegetí s náma na sedajdě
5. únor 2010 v 11:59  • Odpověz
čus ženky ..aan je super máma a je dobře ,že se nenechá vydírat ,oni drobci dovedou tyranizovat .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak ami ..taky gratulačka ..jo jinak mi bylo včera náznakama sděleno ,že sio četl MK a tudíž ví že jsem ho zase proprala vladíse a že jsem doma nespokojená ..tak jsem měla s ním debatu a uvidíme jestli jako nastane změna k lepšímu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 13:46  • Odpověz
ahojky, tak jsem dorazila z návštěvky a místo hajánek čekám na tátu. Má tady nějaký vyřizování v okolí, tak zajde na kafí. i když až za hodinu, to bych mohla dát krátký chrupec :wink:

aann, když je tak dobře napapanej a chrupe, tak proč ho o chvíli dýl nenechat, že jo :grinning: a že bys ho nechala řvát přes noc, to si nedovedu představit, to jsem nemyslela. to byste se mimo to nikdo nevyspal. já si myslím, že nestrádá :wink:
5. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
leni, když mu není pomoci a čte to... vždyď tady propíráme lecos. tak mu musí být jasný, že taky přijde na řadu... každopádně jsem zvědavá, jaká změna nastane... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
chci taky slyšet o změně :wink:

Jak je mlaďoch vzteklej tak si vždycky představim jak leží na zemi před těma dětskejma houpačkama a je úplně nepříčetnej,že tam nemůže.Já jsem teda nepříčetná víc,protože to nesnášim a ještě dostane vylágoš :slight_smile:
5. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Zlatí-33tt to je brutál :wink: :wink: strašně to letí

Doufám,že na jaře to tady ten zbytek rozštípne.Už je čas děvčata
5. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
já si koupim panenku chou chou.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 v 17:26  • Odpověz
Ahoj breberky :wink:
5. únor 2010 v 18:09  • Odpověz
Ann, držím palečky, ať se to Šímovi brzy dojde, že ho mamka drezíruje a řev nebo ječení se zkrátí na nulu :dizzy_face: Aby si nám nevykrvácela :sweat_smile: :grinning:
5. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Len, ještě aby mi chlap četl co si píšeme na koňovi, asi by mě zabil :zipper_mouth:
5. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Ami, dodatečně gratulka - jsem to hlava děravá.
5. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Dneska jsem slaměnka, manža jel na pánskou jízdu ke známýmu na chatu, asi uroním slzu- jsem na něm normálně závislačka :sweat_smile:
5. únor 2010 v 18:19  • Odpověz
Zlatko, jak jsem psala o tom kabátku, tak je takový elegantní, vlněný, černobílý moooooc mi sluší :grinning:
5. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
Dneska jsem 4 týdny od revize a mrcha nikde, nevím kdy jí mám čekat :confused:
5. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
čau Kathy já to Šíšovi řeknu,že mu teta koníková vyřizuje,že mě nemá drásat :unamused:
A proč sis taky nedomluvila nějakou jízdu :frowning2:
5. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
Ahoj Ann :wink: A posílám Šíšovi pohlazení :wink:
5. únor 2010 v 18:41  • Odpověz
No víš, já ještě nějak nemůžu moc mezi lidi, nedělá mi dobře alkohol, jak se trochu napiju, tak začnu smutnit :cry: A čaj pořád v hospodách pít nemůžu :grinning:
5. únor 2010 v 18:43  • Odpověz
tak si nalej doma a pořádně :wink:

Teď jsem Šímu za tebe 2x zhoupla v křesílku :grinning: a řekla jsem,že je to od tebe
5. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
Ann :dizzy_face: doufám, že se mu to líbilo :grinning:
5. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.