• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Trošku jsem se odreagovala hraním karet na pc, teď mě honí mlsná, tak jdu útokem na ledničku :sunglasses:
5. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
Tak jsem vyluxovala v lednici zbytky :wink:
5. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink: tak jsem měla po odpoledním spánku návštěvku, dorazil táta, tak jsme tady do teď klábosili. a co vy? koukám, že se objevila katy :wink: ahój :wink:
5. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz
aann, myslíš takový to vsteklý dítko, co chce čokoládu a lupne sebou v krámu na zem???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to si budeme dávat vědět, jak to frčí :wink:
5. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
aann, máš pravdu, letí to. ale spíš přes den, ty probdělý noci se vlečou... ale dneska jsem celkem unavená, tak možná upadnu do kómatu :grinning:
5. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz
hezký večer, já jsem tady taky :grinning:
drahý právě usnul u tv, takže jsem mohla ukořistit pc...a jdu dočíst
5. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
katy, ale na druhou stranu, po těch letech to je hezký, že ti chybí, ne? :wink:

no já nepochybuju, chtělo by to fotku do albíka, ať víme, jaká jsi čiči :wink: :wink:

katy čekej mrchu do cca 6 týdnů +- autobus. někdo jí dostane jako mrchu skoro v termínu, já na ní čekala celých 6 týdnů... :confounded:
5. únor 2010 ve 22:38  • Odpověz
jé, ahoj ami, ty ještě nechrupeš?
5. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz
taky máme vyluxovanou lednici. ono se to tam samo nějak nemnoží... :rolling_eyes:
5. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
zatím jsem dočetla slovní maraton Zlatovlaaska v. Mur :grinning:
5. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz
ami, to víš, to jsme chtěly, aby bylo co číst :grinning:
5. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz
a co to nevidím....zde i chvilka pro poezii....sakra, musím chodit častějc, se tady konečně zkulturním :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz
a pak kadeřník, hubnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a sex...
jééé holky,moc děkuji za přání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to viš, jsme všestranná děvčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 22:53  • Odpověz
ahoj Zlati, nespím, čekám, jestli třeba nebude dneska ten sex, ale asi to zase necháme na tu "sobotu" :grinning: Co ty? Vyhajaná?
5. únor 2010 ve 22:54  • Odpověz
konverzujeme na všechny strany :wink:

jo, to ho jako za hodinu a5 minut vzbudíš a řekneš: brouku je sobota?????
5. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
já na sex nečekám. spíš jsem si tady něco četla, ale už asi pomastím do postýlky, aspoň pokus o usnutí, jak jsem byla večer venčit, doprovodila jsem tátu na metro, tak mě to celkem zmohlo. na druhou stranu mají prckové mejdan. dloubou do mě už skoro hodinu v kuse...
5. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
Aann, ty už máš z té výchovy fakt výsledky....., ty máš pro Šimonka takovou tu houpačku, jak to hraje a pohybuje se? Já to viděla u kamarádky a moc se mi to líbilo, akorát teda ještě, jestli se to bude líbit prckovi :pensive: . No konečně jsem si přečetla, co děláte přes den :wink: ....tak velký bratr taky nosí brášku....a taky si pořídí takového mrňouska?
5. únor 2010 ve 23:00  • Odpověz
no to jste Zlati, o tom vůbec nepochybuji :grinning: . Takhle v noci chodíš po Praze??? Bumbrlíčci řádí, no jo taky nejlepší doba, na to, neeee :grinning:
Já bych potřebovala proštournout, už jsem 38 DC a fujtajble nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2010 ve 23:03  • Odpověz
no to bylo někdy po deváté hodině... pak jsem obešla se šelmou blok, byl rád, že se trošku vyběhal a dofuněla jsem domů.
5. únor 2010 ve 23:06  • Odpověz
ami, si ty tvý fujtajble taky dělají co chtějí, co?
5. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
Mur, v takové zimě bych, a to vy tam teda máte zimu na tom severu!, bych autem nevyjela. Se normálně bojím jít po chodníku a jdu jako posr..á, abych neuklouzla, jednak bych se asi nezvedla :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě bych musela platit technickým službám za výmol :grinning: . Já jsem taky měla podle nějakého vážení hodně tuku, ale víc jsem měla vody.
5. únor 2010 ve 23:07  • Odpověz
ami, jo, máš pravdu, zapoměla jsem, že je pátek večer a to je potřeba pořádný bengál :wink:
5. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz
aha Zlati,tak to jo, já myslela, že teď někdy...
No, ty fujtajble jsou prostě krávy :confused:
5. únor 2010 ve 23:08  • Odpověz
já myslím, že bumbrlíčkům je to jedno, jestli je pátek nebo úterý, nebo ne? :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:09  • Odpověz
ty jsi kouzelná, fujtajble a krávy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:12  • Odpověz
Len, my taky nepoužíváme "pláštěnku", když se to nepodařilo po 3,5 letech přirozeně, tak teď se to určo nepodaří :pensive: . Jinak držím pěsti a těším se, až budeš psát, jaké máte s panem manželeme líbánky :wink:
asi jo, já to tak beru, že já byla za svobodna každý pátek v tahu a tančila, tak možná to taky už zkoušejí...
dala bych přednost kouzelným fujtajblíkům :unamused:
5. únor 2010 ve 23:13  • Odpověz
to znamená co?
5. únor 2010 ve 23:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.