• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj Kathy, k té porevizní mrše...., já jsem ji dostala po 40 dnech, takže taky to trvalo 6 neděl :frowning2: , ale já jsem už předtím měla dlouhý cyklus. Opatruj se....
5. únor 2010 ve 23:18  • Odpověz
ti tou naší konverzací nabourávám tempo dočítání, co? :grinning:
5. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
to jsem reagovala na to, že jsem kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 23:21  • Odpověz
jojo dočítám...., ale už to mám,
ještě Fan bych chtěla říct, že má úžasnou vůli si udržet váhu, fakt jo.....
5. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
tys byla taková tanečnice? Já byla na regulérní a opravdové diskotéce naposledy ve 27 letech, naštěstí s lidma, kteří byli starší a tehdy nám DJ nechal zahrát něco "pro starší", sprosťák :angry:
5. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
aha, tak jako kouzelná ami musíš mít kouzelný fujtajble, docela logiš :grinning:
5. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já chodila každý pátek a sobotu na československo diskotéku a občas i ve čtvrtek na parník a když jsem se nudila, tak ve středu na karaoke. doma jsem byla jen jako host :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz
ani ti nevím teď, kdy jsem byla naposledy, ale užila jsem si to dost a mám na co vzpomínat. nemyslím si, že bych měla trpět pocitem, že jsem něco prošvihla :sunglasses:
5. únor 2010 ve 23:28  • Odpověz
no a ještě bych je mohla ty kouzelné fujtajble dostat v kouzelně krátkémčase, mohla-li bych si přát :grinning:
5. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz
5. únor 2010 ve 23:33  • Odpověz
hmmm, tak jestli budou kluci po tobě, tak je po 15 roce věku budeš muset vyfotit v životní velikosti, abys věděla, jak vypadaj, když budou chodit domů na návštěvu :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:35  • Odpověz
hmmm. a když budou po manžovi, budou mít od 13 kapelu a budou dobývat svět :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
5. únor 2010 ve 23:37  • Odpověz
ty jo, takže ty budeš před 50 milionářka, kluci dostanou Grammy, pak Oscara....ty jo, vidím světlou budocnost.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak hlavně, abych nedostala já infarkt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až si budou z bytu dělat zkušebnu... :pensive:
5. únor 2010 ve 23:43  • Odpověz
asi s tebou nepřekonám nastavenou laťku tebou a Mur....., je mi naznačováno, že se jde spát, a to doslova :pensive:
Hezky se vyspěte! Dobrou :slight_smile:
5. únor 2010 ve 23:45  • Odpověz
ami, to je jasný, bude sobota :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2010 ve 23:46  • Odpověz
tak až budete mít novou sedačku, nebude chtít spát a ani pc, uvidíš, že tady vydatně ještě pokecáme. tak dobrou noc taktéž a třeba zase zítra. papapapapapapapapa
5. únor 2010 ve 23:47  • Odpověz
já stejně dopíjím půllitr pitiva, mám pořád žízeň a pomastím čurat a hajanovat. papapapapa
5. únor 2010 ve 23:49  • Odpověz
čus, kde jste????

brý ráno a přeju pěknou sobotu :wink:
6. únor 2010 v 09:48  • Odpověz
brý den ,hlásím nové bezbolestné nehty .. :wink: od čongů byly možná hezčí ,ale tyhle aspon nebolí ..snžila se zachránit staré tipy a dodělávala 4nové .. :wink: ,no chuděra se na mě vyřádila ..už zase vypadam jako ženská a ne od popelnic .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 ve 12:36  • Odpověz
ahoj :wink:

leni, tak super, doufám, že budou držet a neodskáčou jako skokánci :confused:
6. únor 2010 v 15:37  • Odpověz
jdu zas do vodorovna, dnešní dopolední lítání po obchoďáku mi dalo zabrat. tak zatím a zdravím!!!!!!!!!
6. únor 2010 v 16:41  • Odpověz
já jsem zralá jít taky do vodorovna a ne na ples ,doted jsem ležela jako lempl ,namazaný hnátky a ted se půjdu asi udělat krásnou ,no s tim co mám na hubě mě nepomůže ani svěcenka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2010 v 17:22  • Odpověz
jé, leni, vy máte dneska ten ples :wink: tak si to užijte a zaplesejte :wink:
6. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
kde jste kdo??? cococo???
6. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
hezký večer, no já moc hezký nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potírám si slivovicí dásna,přihlásila se totiž osmička :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teď by se hodila nějaká útěcha od Mur :pensive:
Ahoj Zlati, jsem tu :grinning: , tady nikdo celý den nebyl? Holky asi odpočívaj a Len plesuje :dizzy_face:
6. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
nazdárek ami, jé osmička, fúúújjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!
6. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz
to jsem neslyšela - potírání slivovicí, pomáhá to? já se vždycky cpu brufenama...
6. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz
slivovice působí jako anestetikum, ale jen dočasně, mě normálně zuby nebolí, takže prášky neberu, brufen ani nemáme :pensive: , ale řeknu ti, je to hnus, tepe mně to v zubech od sedmičky až po pětku, jak na ně ta osmička tlačí.....
6. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
no hnus, zuby jsou fakt mrchy... :confounded:
6. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.