• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mám pocit, že na mne dnes platí to heslo: na posra..ého i hajzl spadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zuby bolí, fujtajble nikde....
6. únor 2010 ve 22:23  • Odpověz
dneska tu fakt nikdo není :confused:
6. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz
ami, to mě mrzí, halt dneska není tvůj den :confounded:
6. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz
koči, loučím se a jdu si lehnout. zatím papa, dobrou a snad zítra budeme obě fit :wink:
6. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz
dobrou noc, ať je líp :wink: , ju? Opatruj se!
6. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz
ahojda :wink:
jdu vas docist, nechce se mi zalehnout a driv jsem se nedostala, muzik opet uradoval :grinning:
7. únor 2010 v 00:08  • Odpověz
musim reagovat na Ami a jeji trable se zubama - holka na nic necekej a mazej hned v po ke svemu Dr, ta je osma uz fuc. Ja nemela takove bolesti, jen kdyz jsem jedla nebo pila, zvakacka apod a stacilo mi, tak holka prekonej ten strach a hura na to :sunglasses: neni to zadna hitparada,ale slivovice neni vselek :grinning:
7. únor 2010 v 00:25  • Odpověz
len - jak plesate? co jsi mela na sobe? nejaky slusivy uborek? :fearful: :confused:
7. únor 2010 v 00:26  • Odpověz
ahojda, dobrý ráno :wink:

nemůžu tomu uvěřit, ale celkem se i cítím vyspalá :grinning:

mur, ty jsi taková sůvička, viď? :wink:
7. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
zdar děvčata

Leni nebyla si na plese u mýho mlaďase? Měl maturiťák.To byly přípravy no děs
Dorazil nejspíš v 7 tak jdu zjistit jestli je při smyslech :unamused: Radši mu do toho pokoje nepolezu
7. únor 2010 v 10:57  • Odpověz
ahojky aann :grinning:

no když měl maturiťák spojenej i s oslavou narozek, tak to je jasný, že do by dělal doma dřív než za světla :grinning:
7. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz
jinak jsem se po vypití kávičky musela jít dotáhnout, takže k obídku byla jen bramboračka, ale taková tak hutná, že ani druhý chod není potřeba :grinning: tak jsem zvědavá, jestli zase nevytuhnu :grinning:
7. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
tak tady se nic neděje, půjdu pomalu na drb za kamarádkou. zatím :wink:
7. únor 2010 v 17:09  • Odpověz
tak starší dopadl dobře a mladej nespí celej den tak si to dovedete představit.Pořád by chtěl nosit,ale macecha dala zákaz.Do toho ty dva jsou hrozně chytrý tak už aby byl zejtřek
7. únor 2010 v 17:30  • Odpověz
aann, jsi v menšině a radílků je vždy víc než praktiků :confounded:
7. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
jo, psala mur smsku, že by ráda zašla podrbat na mk, ale její pc je nemocné... tak mám pozdravovat...
7. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz
lenka ani neporeferovala, jak dopadlo plesání... asi ještě vyspává nebo hojí oteklé nožky od tanečku :grinning:

přeju dobrou noc, tady už dneska nebude ani hnátka :confounded:
7. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz
tak jsem zase tady :wink:

dobrý ráno :wink:
8. únor 2010 v 06:21  • Odpověz
no to je divný, že tady nikdo není, co? :grinning:
8. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
no cococo??? hola, hola, koník volá!!!!!
8. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
čus přijela jsem z úřadu :angry: to je něco na mě
8. únor 2010 v 09:24  • Odpověz
Lenka se na plese asi servala :sweat_smile:

Zlati co chlapci? tenhle týden jdeš na kontrolu,vid
8. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojky aann, já tady chvíli nebyla, volala mi ami...

tak zub jí potrápil pěkně. nakonec to nebyla osmička, ale pětka. má ho odvrtanej, má v něm zánět a zítra jde na čištění... chuděra. slyším zub a je mi na nic..
8. únor 2010 v 10:08  • Odpověz
aann, kluci sebou pořád melou, jsem zvědavá, co mi zítra odpo řekne pan dr.
8. únor 2010 v 10:10  • Odpověz
tak jsem chtěla odpočívat a nakonec jsem tady bloumala... teď se půjdu pustit do obídku. bude smažák s brambůrkem, takový zdravý oběd :grinning:
8. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
Ty bláho taky musim k zubákovi :frowning2:

A smažák taky bych si dala,ale nemůžu :unamused:
jinak sedim a studuju www.kojeni.net-to si Zlatko zapamatuj to určitě budeš potřebovat (databáze otázek a odpovědí).Jsem se dočetla,že takhle malý mimčo jako je Šíma má plakat nejdýl minutu no tak to snad ani nebudu nikde řikat jak dlouho nechám řvát Šíšu
8. únor 2010 ve 13:00  • Odpověz
zdravím dívky milé ..ples dopadl velmi dobře ,pobavili jsme se ,pojedli a neusnula jsem .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: druhej den jsem byla k nepoužití celý den ..večer jsme čučeli na avtara ,to jsem hodila slzu a pak jsem šla zase spát ,to byla neděle .. :confused: ,jinak až se dfelší čas odmlčim je to pc ,kolikrát nejde nahodit ,až se to prostě jednou už nepovede vůbec ,,hlásí to chybu v biosu ..pomoc ..nevim co se děje ,ale tušim ,že problém bude závažný
8. únor 2010 v 17:16  • Odpověz
ahojky :wink:
tak anabáze zub pokračuje, dopoledne to bylo tak, jak napsala Zlatka (děkuji :wink: ), ale bohužel situace se vyvíjí :angry: , zatím co mám díru v pětce, tak úúúúplně stejně, po odezní lokální injekce, mě začala bolet šestka :frowning2: , asi i tam je ten zánět :frowning2: . Zítra to musím říct dr., zase budu za kuriozitu, protože nikoho nebolí dva zuby najednou :cry: . Přitom k zubaři chodím pravidelně, zuby si čistím pravidelně a to je výsledek! Jdu si svařit hřebíček, abych si v něm mohla smočit vatičku a zacpala si s ní díru...v pětce :grinning:, holt je potřeba zase využít babský rad....
Mějte se hezky všechny, koukám,že Len si ples užila :wink: , aann - všichni jsou chytří, dokud si to nevyzkouší :pensive:, Mur, ať je pc brzy zdravé :sunglasses:
Do soboty asi nebudu, děláme konečně tu podlahu a stěhujeme celý obyvák o 22 m2 do pokoje o velikosti 12m2, který je už teď plný :angry:
A já jdu trpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: , papa
8. únor 2010 v 17:45  • Odpověz
aann, ale je mi po tom smažáku těžko, takže nemusíš tak závidět :slight_smile: až jsem si musela jít dát 120...

tak miminka by neměla tak dlouho plakat? no tak to honem běž a rozmazluj bobánka malinkýho :grinning:
8. únor 2010 v 18:05  • Odpověz
leni, tak nemocnej počítač je jediný, co tě omlouvá :grinning: to je dobře, že sis zaplesala :slight_smile: téda, já viděla jen upoutávky na avatara a jak jsou ty lidi modrý, tak se mi na to nechce koukat... :astonished: ale to je i tím, že já na filmy moc nejsem... tak pc rychle uzdrav, dokud se sem ještě dostanu :grinning:
8. únor 2010 v 18:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.