• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
amí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: to mě moc mrzí. úplně mám husí kůži, když píšeš, jak tě zuby trápí...
8. únor 2010 v 18:24  • Odpověz
ami chůdě se zubem to je hnus ...koukej mazat k dfoktoru tyhle samoléčby jsou k prdu .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zlatko já si dala véču zapečený brambory s masem a smetanou a je to taky kalorišebomba
8. únor 2010 v 18:25  • Odpověz
ami, úplně vás vidím, jak pěchujete věci z 22 m2 do těch již zakrámovaných 12 m2 :grinning: čekám na další vtipné zprávy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
leni, taky dobrůtka :wink: je to děs, v té zimě se nedá nic jinýho dělat než žrát... :confounded:
8. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
tak trošku žehličkuju, ale nebudu to nijak přehánět :grinning:
8. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
abyc se tady pomalu bála, co? :confounded:

tak já jdu do hajanova, papa :pensive:
8. únor 2010 ve 23:40  • Odpověz
ahoj holky ..dneska jsem restartovala jenom 2krát ,že já si nevzala pištu hufnágla ten by jistě opravil i pc ..tak jsem si včera zopákla ještě avatara,objednala jsem si u kámošky krysí slečnu a šla jsem spát ,jo ještě jsem stihla nasrat vladíse
9. únor 2010 v 08:08  • Odpověz
hele zlatko modrá je dobrá .. a ty lidi jsou úžasní ..mě to chytlo za srdce .. :wink: ami cítím s tebou narvat nábytek do nenarvatelného jsem zažila nedávno .. :grinning:
9. únor 2010 v 08:28  • Odpověz
jinak jste se ptali na můj slavnostní ohoz ..takže černá halenka s flitrama černýma jen tak přes hlavu a černý kalhoty se stříbrnou nití ,kterou jsem si vytahovala štrasovým náramkem ,tak už si to umíte představit ? no prostě tepláci jsou nej.. :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 08:31  • Odpověz
letos frčí roby až na zem a samé nadýchané ..já jsem nadýchaná od přírody takže já zvolila nenápadný oděv ,ale je fakt že jsem nechápala jak si 120kg ženská dovolí šaty s korzetem a nadýchanou sukní a těch tam bylo více ,prostě jsem měla co pozorovat a hodnotit :wink:
9. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
včera jsem si byla v krámu zkusit kodování a okouknout ten bordel a zítra už možná budu muset s hadrem a kýblem do toho humusu .. :rolling_eyes: ,na wcéčku voda studená a bez splachovátka a rovnou na krámě ,no ty volís tam jsou jako vychytávky..1ze 2 topenní nefaká,výloha je jednoduché sklo zasazené v primitivním rámu ,takže tam nejenom táhne ,ale i se pěkně třese ..jestli to budu mejt já ,tak i vypadne ..
9. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
jako ne že by byl záchod ve výklenku ,ale je uvnitř místnosti kde se počítá s druhou místností k prodávání ,prej že budu muset dát ceduli na dveře a zamn´knout a jít do patra na wc až tam budu sama ,tak to se tam asi po...než vyženu lidi že se mi chce na záchod ..ty kráso a ten průjezd ten neni ani osvětlenej ,samej bordel ,večer na rozbití huby ..
9. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
kuk, já mám dneska lítání po dr. takže teď se chystám na endokrinilogii a pak ke svému gyn. juknu až odpo.

leni, hurá, pc trošku fachá :grinning:
9. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
čus

Leni ty máš samé jobovky.Neni lepší se odstěhovat do jiného města aspon zažiješ něco novýho :grinning:
Jinak dneska vyrážíme sami se Šímou do poradny.
Joooooo a já mám taky jobovku.Včera volala ta mega p..a,že se vrací do práce.Ta má jedinou kliku,že tam nejsem
9. únor 2010 v 09:35  • Odpověz
jaká ta z vánoc? :confused: :confused: :confused:
9. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
co z Vánoc ty Růžo?????, :sweat_smile:
9. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
ty už seš úplně ze všeho pomatená :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 13:18  • Odpověz
no já myslela tu holku z vánoc jak si sní byla nespokojená a pak jsi měla nějakou lepší ne? :confused:
9. únor 2010 ve 14:03  • Odpověz
ježíš já jsem akási zmetěná ..já nevim že tam máš zase nějakou důru
9. únor 2010 ve 14:09  • Odpověz
ty jo kde si???????tomu nerozumim a vysvětlivky nikde
9. únor 2010 ve 14:21  • Odpověz
koukám tady je to samá poradna a co poradíte mě ? kromě odstěhování? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aan já nevim ,že to neni normální co se mě děje? :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2010 v 15:18  • Odpověz
leni to opravdu neni normální :grinning: :grinning: :grinning:

myslím tu pindu ukňoranou co si hodila marod v říjnu a teď pani milostivá přišla do práce
Tu co tam máme ted je v poho.Se svým frajerem si tady pronajali byt (jsou z Krkonoš) a tahle už je tam od října a 2x do týdne si tam chodí přivydělat Standova neteř.

Jo jinak dostala už výpověď.jsme jí decentně vysvětlili,když nás takhle nechala ve štychu ať to podepíše,že by to rozhodně nedělalo dobrotu a dělala by za podmínek jakých má a né ty privilégia co měla.

Jo a mám ještě jednu jobovku.Do poradny jsem nedojela,protože asi po 200m v polích jsem zjistila,že mám píchlou pneu.........jinak jsem neřekla vůbec žádný sprostý slovo :wink: :wink: :wink: :wink:

Ami kdyby si byla tak hodná a nechala sis za mě spravit taky chrup
Zlatuno co u dr???
9. únor 2010 v 15:55  • Odpověz
Ahoj holky!
Tak včera v plný parádě mi dorazila porevizní mrcha, je to teda hustý, asi menstruuju i za Ami :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 16:44  • Odpověz
Len, v pátek jdeme na školní ples a já nemám nic na sebe - teda do ničeho se nevejdu :angry: Už jsem domo pozkoušela všechny kombinace a nic, potřebovala bych zhubnout do pátku aspoň 3kila :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2010 v 16:46  • Odpověz
Ami, teda to mi je líto, že tě ty zubáky tak trápí :cry:
9. únor 2010 v 16:49  • Odpověz
Ami, taky budeme dělat podlahu v ložnici a sestěhovávat tu obrovskou skříň plnou hadrů - za 3 týdny - už teď mě je mi z toho špatně :unamused: Ale zase se těším, že to tam budeme mít mooooc krásný :dizzy_face:
9. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
aan tak to myslíme tu samou pracovnici tak to jsem ráda .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. únor 2010 v 17:18  • Odpověz
kathy hele já myslim že je to ouplně fuk v čem jdeš hlavně aby se ti tam líbilo ,ty roby za desítky tisíc by mě tak za to určo stály :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2010 v 17:20  • Odpověz
holky, jsem zde, dneska jsem byla u 3 dr.: u obvoďačky, protože se mi udělal nějakej alergickej flek na ruce a měsíc nechce zmizet - dostala jsem mastičku, pak na endokrinologii, tak mi dr. zvýšila dávkování a další návštěvka až po šestinedělí a do třetice gyndr., tak jsem šla už jak po maratónu... tak prckové ok, hlavičkama jsou dolů... já jsem podle dr. taky ok, ale pokňourala jsem si, jak už nemůžu, nespím a jak mě bolí břicho... tak zítra si mám už zavolat do porodky a uvidí se, jestli si mě už nechají nebo co... myslím v péči. když jsem pak dorazila domů, tak jsem myslela, že jsem už po smrti a upadla jsem do kómatu... kažodpádně radši balím a chystám věci, kdybych se jim nelíbila... a nechali si mě tam. to v plánu ještě nemám, chci koukat na olympiádu :wink:

tak toť rychlé zrpávy od nás. jdu balit a ještě radši zapnu pračku. papa!!!
9. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
haló, haló :wink:

tak v porodce mě chtějí vidět až příští týden, tak můžu zklidnit hormon... jdu si tedy lehnout a pokusím se najít takovou polohu, abych v ní vydržela aspoň 3 minuty... zatím papíček :wink:
10. únor 2010 v 08:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.