• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ty jo už 34týden ..všeje o.k. je jasný že šílíš ,málokdy jsou dvojky v termínu spíš dřív ,ale dobrej každej den kdy tam v teple vydržej ..
10. únor 2010 v 09:08  • Odpověz
že ty si chceš lehnout do nemocky ,aby si nemusela vařit cococco?
10. únor 2010 v 09:09  • Odpověz
čauves tak jsem dorazila z úřadů a bylo to dobrý :wink:
10. únor 2010 v 09:37  • Odpověz
no neni nad orgasmus z úřadů :grinning: :grinning: :grinning: já mizim drhnout krám ,papa
10. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
Ahooj vsichni :slight_smile: Zdravím a přeji krásný den...bude asi pořádně sněžit....
Včera večer asi tak před půlnocí jsem vyloženě sežrala 3 rohlíky a k tomu jsem pila červené víno...no to je opravdu cesta ke krásné postavě...to je jen taková vložka abych teda informovala o tom jak se mi daří hubnout :grinning:
Jinak já jsem pořád v práci a velice mě to těší :wink:
Jsem objednaná na květen k apolináři a do té doby se teda nic asi dít nebude,teda kromě toho ,že budeme slyšet z Malostranské křik dvou super klučíků... :wink:
10. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
tak se pochlub zlatovlasá panno jak jsi oslavila narozeninky?já ti přála na ickvé :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 15:23  • Odpověz
tak Zlatka má asi narozky tak všechno nelje a posílám štípanou

Leni a ted se pochlub ty jak si gruntovala :wink:
10. únor 2010 v 15:39  • Odpověz
aan blbě nakonerc jsem přemluvila vedoucí ,že to fakt nepůjde at pořídí koberec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. únor 2010 v 19:20  • Odpověz
čus, tak jsem zde. do teď jsem si pořádně nelehla. sestřička od mého gyn. si mě objednala na monitor a do toho přišel táta na návštěvku... jsem urvaná jak borůvka... musela jsem si jít lehnout...

leni, tak oslava byla taková neoslava... oslavíme to až s prťouskama...
10. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
aann, díky :wink: taky dostávám kopanou :grinning:
10. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
fan, to uteče a bude květen jako prd :grinning: a nebojím se, že nebudeš úspěšně hubnout, za chvíli bude teplo a půjde to hnedle líp :wink:
10. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
zlatko to je jasný že to oslavíte společně ..to bude nádhera ..
10. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
jen jsem zvědavá na příští dny, dneska jsem na monitoru u druhýho prcka měla během 10 minut 2 kontrakce, ale předtím u toho prvního ne, tak jsem pak hezky doma ležela, protože ještě chci koukat na tu olympiádu, jak jsem psala :grinning:
10. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
tak jsem se tady dneska trošku vytočila, když jsem četla tenhle článek:

http://www.prozeny.cz/magazin/sex-a-vztahy/vse-o-sexu/11873-nase-vajicka-to-je-byznys
10. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
bych tý pani napsala, jestli to je fakt takový byznys... něco málo o tom slyšela, ale spíš bych jí dala čenichovku... :confounded:
10. únor 2010 v 19:39  • Odpověz
já to četla tak zběžně co tě na tom naštvalo?
10. únor 2010 v 19:42  • Odpověz
jo aha..nařčení z byznysu ..hm
10. únor 2010 v 19:43  • Odpověz
no připadá mi to jako návod, nemáte peníze? darujte vajíčka. sice to je náročný, ale prachy za to jsou a můžeš to podstoupit á 3 měsíce...
10. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
no jo kdo si chce ničit zdravíčko at jde ,mě to nevadí
10. únor 2010 v 19:52  • Odpověz
přijde mi to jeblý, jako kdyby ti dávala návod, jak z krize. daruj vejce... blběna... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
10. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
no a když se jim chce a někomu to pomůže ..cococo?
10. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
to jo, dárkyň nění nidky dost...

jdu do vodorovna, bolí mě břuch. mimochodem to je moje obvyklá věta... :confounded:
10. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
máš na to nárok vlásko zlatá :wink:
10. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
přeji hezký den,dneska jsem hrozně akční ,hned jak jsem ráno vstala ,do ruky hadr vzala,ve sněhu se brodila ,abych rohlík koupila,ted už sedim v teplíčku a vyhlížim mamičku ..tot básen na úvod dne... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 08:55  • Odpověz
čus ženy

Ty bláho to básnický střevo :wink:

Já jdu taky popadnut hadr a hlavně žehličku

Zlatko neboj se těch kontrakcí ty nemusej nic znamenat,ale nic netahej a nechlastej maliník :wink:
11. únor 2010 v 09:30  • Odpověz
jo střevo to já jsem pěkný :grinning: :grinning: :grinning: u nás sněhu jako blázen a furt pade
11. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
leni :wink: ty jsi prdloušek :wink:

tak já to veršovat nebudu, ale já ráno vstala, měla nachystaný kafíčko od manži :wink: 3x si lokla, namazala si tělo krémem a vorvaně olejíčkem, to mě vyčerpalo, tak jsem šla zase zalehnout a hurá!!! usnula jsem. teď jsem si dala chleba se šunkou a šla bych se zase přijmout :grinning:
11. únor 2010 v 11:51  • Odpověz
aann, žádný experimenty nepiju, nic nenosím, jenom sebe přenáším z postele na gauč, přes křeslo zase do postele a občas se poňuchňám se šelmou :wink: ale jak jsi říkala, teď ta váha letí jako blasen... za týden +2 kila a to mám pocit, že polykám jen vzduch :grinning: ale ještě jsem v oukeji zatím +15 kilo.
11. únor 2010 v 11:54  • Odpověz
zlatko je dobře že tak hodně odpočíváš aspon toho tolika nesníš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já kdybych furt spala tak taky nejim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a možná bych i zhubla ..s dvojcema je to super váha
11. únor 2010 ve 12:45  • Odpověz
Zlati tipuju to na 22 kg,ale ikdyby to bylo 30 tak je to šumák

Jinak chlapec bude podobnej tatínkovi :pensive:
Ségře potvrdili zase chlapečka tak je to teda na 1000%

Leni ty dneska nemakáš?
11. únor 2010 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.