• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jo ty seš až takováhle zahradnice :grinning: tak to jo to je práce
22. bře 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky rozhodla jsem se,že před poslednim pokusem nebudu nic dělat ani připravovat.Vždycky jsem si vyprala,vyžehlila,vygruntovala umyla okna.Teď na to seru i kdybych přes ty okna neviděla a nikdo v rodině neměl v čem chodit.Myslim,že se oba poserou,protože na to nejsou zvyklí,ale maj smůlu
22. bře 2009 v 15:29  • Odpověz
určitě to nečte.Musíme jí to připomenout až dorazí :wink:
22. bře 2009 v 15:31  • Odpověz
Proč to vaši prodali?vždyť na starý kolena to musí být obvzlášť super
22. bře 2009 v 15:32  • Odpověz
aann, taky mají ti dva dvě zdravý ruce, ne? a v nejhorším případku si můžeš pozvat paní na úklid a dirigovat jí z postele nebo z gauče :grinning:
22. bře 2009 v 16:03  • Odpověz
naši koupili barák a táta odmítnul starat se ještě chatu. já jí moc chtěla, ale bohužel v té době probíhala privatizace mého bytu, tak jsem nemohla naše vyplatit. prostě to táta prodal a za utržené peníze udělal na zahradě bazén... (bazén byl pěkně drahej... :frowning2:)
22. bře 2009 v 16:05  • Odpověz
a tak si chajdu jednou koupím sama a nebudu muset žít s pocitem, že jsem si něco nezasloužila...
22. bře 2009 v 16:06  • Odpověz
jo Tuli to máš pravdu nejlepší je,když si každý pořídí všechno sám.Nikdy a nikdo ti nemůže nic vyčíst.Jsme na tom úplně stejně :wink:
22. bře 2009 v 16:37  • Odpověz
to máš pravdu. tak jsem do teď koukala po chatičkách, ale jsem asi náročná... tak z toho nic nebude.

ale ukecala jsem manžu, odlepil se z gauče a půjdeme na krátkou prochajdu na Kampu, tak se těším. pak se zase zjevím.. papa
22. bře 2009 v 16:39  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z výletu :wink: Po cestě jsem si koupila ještě nějaké maličkosti na jarní věnec na dveře a velikonoční výzdobu :dizzy_face:

Holky, já se tak strašně moc těším na teplíčko, až bude všechno rozkvetlý a na zahrádky před hospůdkama :grinning: :grinning:
22. bře 2009 v 17:26  • Odpověz
ahoj kathy já mám věnce 2 jeden zimní a jeden po zbytek roku který nasadim 7 ledna a je tam do vánoc :wink:
22. bře 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj Len, tak to já mám věnec vánoční, pak jarní spojený s velikonocema a pak v září dávám podzimní :grinning:
22. bře 2009 v 17:31  • Odpověz
jinak holčičky moje já teda opravdu nemakala ,jen jsem chodila s metrem..zima tam byla jak v psinci bléééé,tam to ještě hodně dlouho nebylo na žádnou práci..
22. bře 2009 v 17:33  • Odpověz
tak jdu vypít kafíko a nějaký litry vody ..mám dneska málo vypito..
22. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
myslíte že to nevadí ,kam jsme to dneska píchly?snad ne co?
To máš recht, nic nedělej a zima je strašná ikdyž vykukuje to sluníčko
tak zatim pa a co jako stilulka nebude ? nebo co to čítam?
22. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
Len, určo jste to píchly s mamkou dobře, to neřeš, akorát to bylo místo víc bolestivý,páč si tam měla míň sádýlka :grinning:
22. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
ještě že mě nepíchla do pipky ,to by bylo teda něco cococco?
22. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
To jó :wink:
22. bře 2009 v 17:51  • Odpověz
haló, haló :wink:
22. bře 2009 v 19:34  • Odpověz
coco? nějak to nechytám. teď jsem dorazila domů, byli jsme na prochajdě a ještě jsem zašla za kamarádkou na čaj.
22. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
ty máš chutě nějaké odpolední čaje jo? ten já piju jen když umírám :grinning: ,že jste si necvakly něčeho lepivějšího ,nějaký bejlís mnamy ..
22. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
chichi, já na tlamolepy moc nejsem a mátový čajík mám ráda.
22. bře 2009 ve 20:56  • Odpověz
tak holky výměna manželek hnus fialovej ,mám z toho hnus pocit a jdu raději spát,tak dobrou nocku všem a krásné sny..nějaké lehce erotické :confused:
22. bře 2009 ve 21:32  • Odpověz
u mě ta erotika končí u pusy ,už asi týden tedy ,no ... :confused: ,manža je z toho nadšenej to víte :fearful: ,ba ne nic neříká,ještě aby..
22. bře 2009 ve 21:33  • Odpověz
jako mě pěkně holky štvete ,že tu žádná se mnou nestimulujete..jsem tu jak ztracená v moři..já čekala nějakej grupáč a nakonec pícham sama.. :rolling_eyes:
22. bře 2009 ve 21:36  • Odpověz
nevim teda jestli budu mít třeba příští týden nějaké nálady ,ale zatim dobrý ,přijde sms a nebrečim ,takže zatim dobrý znamení ,jsem o.k. předtím chcípla moucha a slzy mi stříkaly do dálky..
22. bře 2009 ve 21:38  • Odpověz
Len, taky jsem koukala na tu výměnu - byla to sranda :wink: Ikdyž chudák ženská a ty 4 děti - byl to kretén :angry:
22. bře 2009 ve 22:09  • Odpověz
ahoj, docetal jsem vas, byla to docela fuska, jste se nejak rozjely o vikendu :grinning:
u nas vcera slunecnio a dnes by psa nevyhnal, moje plany co vse neudelam vzaly za sve, ale aspon jsem s i odpocinula. nekdo tady se ptal pros jdu az v kvetnu - ani nevim,a le do te doby mame v planu par akcicek...no uvidime, holky vy uz budete pichat za chvili - teda krome Len, ta uzje elka pichacka :grinning:
tak brou nockua do noveho tydne plno sil!
22. bře 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.