• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tím končí moje letošní výzdoba ,nejraději bych si všude rozvěsila testy s // ,nojo ,enže nemám takže nic ..
10. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
vy to tady normálně zanedbáváte ...se všechny opalujete co ?a já jediná dřepim doma ..
10. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
Leni budu s dřepět s tebou,když budu každý den jezdit k doktorum :frowning2:
10. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
ani nevim jak mám bodat.To mi budou řikat každý den v caru
10. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
-ahojík holky,tak jsem vás našla,tak vás chcem pozdravit a zeptat se jak se vede co kočky
10. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
jé ahojky adros to jsem ráda ,žes nás našla ty brdo už 27tt..to to letí ,já jsem od neděle po transferu tak čekáme ..a co ty a holčičky?
10. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
ty jo pupík je řádnej!!!!!!!!!!! a kočár je teda fakty zajímavej s těma korbama jak jdou dát ..to jsem ještě neviděla nikde ..
10. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
to je taky síla aan ale zase tě aspon hlídají to je dobrý ne? otrava ,ale zase na druhou stranu .. :wink:
10. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
-ahojík len,takže jsi po transferu tedy,tak budem držet pěsti aby to vyšlo konečně,kolik ste dali zavést co,aspon dvě ne?
-jojol pupek roste rychle a taky to rychle utíká hrozně
10. dub 2009 v 16:04  • Odpověz
jo adros dali jsme pro jistotu 2 a doufáme v jedno ..snad tam něco zůstalo ..a máme 8 zamražených ..sice ta druhá stimulka opět s komplikacema ,ale tentokrát je to nerozhodilo a pokračovalo se po měsíčkách které mě opět přepadly..a nakonec byla úroda jak blázen 30vajec .lehkej hyperst. a i ten mi stačil ,chudák tenkrát musilka ..to si ani neumim představit
10. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
tak mizim okoupat jdeme na večeři tak papa a zase se prosím zastav jo?!
10. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
-tak to máte velkou úrodu tedy len,tak tentokrát to musí vyjít kurna,držím pěsti a kuknem zase na vás nebojte
10. dub 2009 v 16:12  • Odpověz
len síla je to,že se k ničemu ta doktorka nevyjádřila.Tak já jsem se ani na nic neptala.Zítra udělám výslech tomu novýmu dr,že se z toho zjeví.Myslim,že budu taky za pako,když pojedu v neděli nebo v pondělí do caru,když je zavřeno
10. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
adros-pupča dobrej.A jaký máte pro holčičky jména?
10. dub 2009 v 17:56  • Odpověz
Ahoj holcicky, preju vsem krasne velikonoce!!! hezky si je uzijte. Ja je mam bohuzel pracovni :frowning2: , ale co, nevadi.
Aann - to ti jako nic nerekli? kolik mas foliku? nic? to je des!!!
Adros zdravim! moc hezke brisko :wink:
10. dub 2009 v 18:12  • Odpověz
mur-neřekla mi nic.pořád měřila řikala,že na jedný straně jsou větší.Můj dr tam nebyl tahle dr mi připadá taková divná a zítra má službu nějaký nový dr tak tomu udělám výslech (teda ho mám v plánu).Třeba ta dr si myslela,že jsem na palici já,když jsem se na nic neptala
10. dub 2009 v 18:55  • Odpověz
aan byla bych z toho taky tumpachová teda ,v našem věku nás nechávat v nevědomosti ,to už se nedělá myslim..!! :rolling_eyes: :angry: :unamused:
10. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
já na to seru.buď to vyjde nebo ne.Nechám se překvapit.Co ty? Ty si zase blinkala?
10. dub 2009 v 19:21  • Odpověz
co sis dala k véče?
10. dub 2009 v 19:23  • Odpověz
aann - ja bych teda z toho byla vystresla, ze nic nevim, videla jsi neco na UTz?
Len - ty blinkas? :confused:
Holky, ja jsem dneska desne unavena, boli celej clovek
10. dub 2009 v 19:56  • Odpověz
holky, dneska pecu mazanec, lakalo me sice napeceno ala kram, ale letos ho zkusim sama...kdyby se nepovedl, koupit ho jeste muzu :wink: :grinning:
hezky vikendujte, me nic neba, tak za chvili pujdu na telku
10. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky,zdravim z nemecka :wink: Neter me pustila na chvilku na net, ale pisu jak dement-ona nema na klavesnici hacky :grinning:
10. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz
ahoj kathy, ja tak pisu porad - bez hacku a carek :grinning:
10. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz
Zdravim Adrosek :wink: :wink:
10. dub 2009 ve 20:16  • Odpověz
jo Mur viděla.Já jsem pořád v transu z toho,že mi dr řekl v úterý,že jsou teda ještě nedozrálý,ale na jedný straně 10 a na druhý 7.A asi pořád nedozrálý,když mám bodat a jezdit každý den na kontrolu :frowning2:
Já jsem upekla cukrářský mazanec za 75 kč a už jsem ho sežrala tak až zítra pojedu od dr tak musim ještě upéct
10. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj holky,ja mela dnes vcelku dobry den,tri dny po transferu jsem nebyla teda vubec venku a uz me z toho fakt hrabalo.Vcera jsem vylezla s kamoskou aspon pred barak na lavicku a slunce a cersty vzduch mi udelaly dobre.Dnes me zase pobolivalo bricho,rano jsem sla tady do obchodu a zase se bricho ozvalo.Tak nevim holky,nepretezuji to moc??? Kdyz ja nevydrzim jen lezet nebo sedet a ani to nejde,porad je treba neco udelat.
A to cekani je hrozne,mam pocit,ze to nevyslo,coz napoprve je asi vcelku normalni :wink:
Uz at je aspon streda a ve ctvrtek mam krevni testy :wink:
10. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
Ahoj Mur, ale me to prijde strasne divny a hlavne neter ma takovy ten pidi notas a strasne blbe se na nem pise
10. dub 2009 ve 20:18  • Odpověz
čau Kath tak tomu se říká závislost :wink: jaký máte počasí?Teď hlásili,že v Česku jr největší pařák
10. dub 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ann, to je bordel,vid? Ale hlavne ze se v caru staraji a hlidaji, aby ty folici byly takovy,jaky maji byt.Bude to good :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 20:20  • Odpověz
dagi a čim se jako přetěžuješ?
10. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.