• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
nene nemakam dneska ,ona šla vedoucí na nehty a prej se nesmí dneskla máčet :wink: ,mě stejně po včerejšku bolí záda jako bejk ..dostala jsem už i klíče od krámu,světe div se ..
11. únor 2010 ve 13:33  • Odpověz
to neznamená,že když šéfová se nesmí namáčet takže ty jí nemůžeš překvapit vygruntovaným krámkem :sweat_smile:
11. únor 2010 v 15:24  • Odpověz
leni, vidíš, to mě nenapadlo. ne nadarmo se říká: kdo spí ten jí :grinning:
11. únor 2010 v 15:59  • Odpověz
aann, to snad nestihnu, já doufám, že to max. za 4 týdny budu mít za sebou... :wink:

aann, to je ale dobrý, ne? že bude po tatínkovi, aspoň víš, že je to tvoje jajo a jeho spermoň :wink:

hmm, tak ségra může na růžovku zapomenout... má toho hodně???
11. únor 2010 v 16:02  • Odpověz
ty jo, leni, tak třeba to bude ok. rozjedete nový krám a budeš "svou" paní.
11. únor 2010 v 16:03  • Odpověz
tak před chvilkou odešla návštěvka, jdu se natáhnout na gauč, za chvíli bude krimoška :grinning:
11. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
dobrou noc :wink: řeknem si to zítra :wink:
11. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
zlatko ty to pořád divně chápeš já tam budu s vedoucí ,přičemž ona tam bude šéfovat a já doskakovat když ona nebude moci ..zase tak růžově to nevidim ,ale nemůžu si vybírat .. a aan tobě bych chtěla povědět ,že nikdo neni asi tak v poho jako ty ..já si tam nemůžu přijít kdy chci a začít uklízet ,navíc neni co ..je to zbytečné,bude se dělat ještě sádrokarton..holky já to vůbec nevidim růžově ,přijde mi to jako kravina co oni tam zamejšlí ,každopádně jsem řekla že nepodepíšu na zadní místnost hmotku ,páč tam nikdo nebude nikdo kdo by hlídal.. a já si neodejdu od kasy,navíc tam bude dle mého zima jak v hladomorně..jsem z toho docela smutná ..
12. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
leni, to asi jsem to fakt divně pochopila, myslela jsem, že tam budeš sama, když jsi psala, že budeš muset zamykat, až půjdeš na wc... kdy je v plánu zahájení provozu? a jaký zboží budete prodávat? mě by bavila kosmetika, ale vidím to u Oriflamu, všechno vždycky hned potřebuju... :confounded: to bych měla doma druhý sklad :grinning:
12. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
zlatko chtěj to udělat k 1 březnu ,já nevim jak to vychází ..ale maj velký oči ..bude to značkový zboží rifle 3značek a trika ,bundy ,mikiny ..nell ,cross ,bigrey ..zatim co vim. a v zadní místnosti outlet ..no ona mi totiž doted neni schopná říct jak budu do té práce chodit na ty 4hod. když ona to má na 8hod.možná že tam ty 4hod. budu sama ,neni dořešeno spousta věcí a nikdo mi nic neřekne,nevim kdy to začnou řešit . :angry: navíc zatim tam sama bejt nemůžu když neumim ten program co bude v pc ..
12. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
čus

No já jsem teda taky tupoň,protože jsem to pochopila stejně jako Zlatka nebo Lenka nám to špatně vysvětluje.no když ti dá někdo klíče tak tam asi tuctovka nebudeš.A já se zas tak vesele nemám jak bych si představovala.místo abych platila jednoho zaměstnance tak platim 3,protože pořád někomu něco je.

A jinak tam se gruntuje? (to si právě psala,že tam budeš chodit uklízet) a pak se bude dělat sádroš?? To ta pani vedoucí neni moc chytrá a nebo vám chce přidělávat práci.

No nic vyrážim do poradny
12. únor 2010 v 10:31  • Odpověz
já jukám před šipkou do pelíšku, házím nás ze strany 3 zase dopředu a až se vyhajám, budu tu :wink: papa
12. únor 2010 v 15:43  • Odpověz
aan je to starej barák a ten krám se tam musí teprve udělat..je tam vše staré ,proto to asi nechápete :grinning: :grinning: :grinning: ,asi si představujete hotovej krám ,jenom navézt hadry :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,klíče budu mít abych měla večer čim zamknout .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vladís je nasranej že tam budu jako debil za nic..
12. únor 2010 v 15:46  • Odpověz
Se Vládísovi vůbec nedivim.
Takže než otevřete tak budeš za uklízečku,sádrokartonářku,malířku pokojů a pak za prodavačku a to neviš co tě ještě čeká :cry:
12. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
tak jsem se probudila po odpoledním chrupánku :wink:
12. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
leni, tak snad se všechno včas dozvíš :wink:

aann, tak aspoň že jsme to nakonec pochopily, jak to s tou naší lenkou bude :wink:
12. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
teď si říkám, kde je ta můrka? ještě nerozchodili počítač?

taky vyřizuju pozdravy od ami, o víkendu je čeká pokládání plovoučky a dovezou jim novou sedačku. takže vás moc zdraví a asi nestihne koníkovat...
12. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
ty jo, stačí chvilka a už jsme na straně 2. tak nic, jdu koukat na slavnosti sněženek a utišit šelmu, štěká na pejsky v televizi... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
naše Léňa má takovýhle starosti a za měsíc nám napíše,že je těhule normál cestou-klasika
12. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
Tak jeste par minutek a mam padla :grinning: hura na volny vikend.
Jinak jsem teda alergicka a jablka,mrkev,kocka ,pes a vsechno co kvete na podzim.To vsak moji alergii nespustilo,mam nejakeho bacila co ve me zije a ten se pohybuje na plicich a pokazde co si projdu vetsim stresem tak se hezky rozroste a ja pak krasne opucham...musim pockat az sklidni hormon a ja budu yase v pohede,beru teda prasky.Do ivf klidne muzu jit ,pry nejsem ohrozena :slight_smile: Tak to zpravy ze vsi :grinning:
12. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
jé, aann, tak to je nápadek :wink: ale proč ne, leni, co tomu říkáš? :wink:
12. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz
fan, tak hlavně, že to není alergie na manžu :grinning: užij sí víkend :wink:
12. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz
autor
muhehe :grinning: alergie na manzu :grinning: no to taky nekdy mam
12. únor 2010 ve 23:19  • Odpověz
a s délkou manželství se to někdy i opakuje v kratších intervalech, co??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nic, jdu spát, teda pokusit se... zatím a pěkný víkendos!!!!
12. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz
kuk, tak co, kde se všechny flákáte, cococo??? Tady je úplný nadělení, sněží jako na horách :slight_smile: a to se bude konat masopust :grinning: no mě se to letos netýká, ale průvod bude pěkně vymrzlej nebo vožralej nebo obojí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 09:15  • Odpověz
čus ženy ...já dodělala ptíci s rýží a poblívku ..páč jsme včera byli na pivku a manža si poručil něco teplýho do břicha.jo holky a to ještě nevíte že za únor prašule nedorazej a budu je vymáhat po pracáku ,ani neviom že toto je možné ,tak to chci vidět ..je to dobrej ksindl .. :rolling_eyes: naší další spolupráci nevidim růžově ..možná přeci jen začnu v měsíci březnu znova papat predni .. a bude vše jináč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 12:31  • Odpověz
a hezky tady byl nával :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak přeju hezkej večír ..
13. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
čus, tak dneska to tady, leni, vytrhneme, co? :confounded:

u nás dneska vařil manža, dělal mexické fazole a byla to teda pochoutka :wink:

já jsem byla vlastně po 4 dnech venku, naštěstí to neklouzalo, takže jsem dorazila celá domů a šelma se trošku vyběhala :wink: abych to uvedla na pravou míru :grinning: on běhal okolo mě a já se ploužila :grinning:

jdu koukat na skoky, zatím pa a juknu :wink:
13. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
u nás je hrozně sněhu ..ted jsem přišla a je tam hrozná zima ,zlatě v posteli nebo u telky
13. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
čus leni, koukáš na skoky na lyžích?
13. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.