• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
koukám na lemru línou ..něco mi ten název připomíná :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobrej film, taky jsem ho už viděla :wink:
13. únor 2010 ve 20:58  • Odpověz
koukám na rychlobruslení a dobře se při tom žehličkuje. ale dávám vždycky jen 5 kousků a pak přestávku a zase...

:grinning:

co ta naše ami, jestlipak už mají položenou plovoučku... a co ta sedačka???
13. únor 2010 ve 21:46  • Odpověz
ty jko holka dneska jen my dvě?! to je síla při sobotěnce ..zítra jde vladís na službu do pondělka tak musim drobet něco poklidit ..kachlíky v kuchyni hnus a podobné lahůdky ..
13. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
hmm, to ti nezávidím. já poklízela ve čtvrtek, to jsem tady měla na návštěvce ami a sedlinku.. zítra dorazí naši, tak max. něco přelíznu, asi prach, holky tady byly po práci už za tmy, takže protože jsem prach nestihla, moc jsem nesvítila :grinning: ale naši dorazí ve 2 odpolko...

tak třeba se zítra k nám někdo přidá, uvidím, jak budu já na příjmu, už se mi u toho tady blbě sedí...

teď se jdu ještě rozplácnout k telce, ale vidím to na brou brou :wink:
13. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz
už mi to je trapné, psát si tady sama nebo max. houknout na lenku. jako to mi děláte schválně... no nic, jdu koukat na záznam ZOH. pááá
14. únor 2010 v 11:42  • Odpověz
ahoj zeny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
od vcerejsi noci mame zase PC, trikrat hura :grinning: ten stary to nerozchodil, byli jsme nuceni zakoupit novy, konecne je s mym chlapem rec, byl uplne vyrizenej, ze nema PC a co predvadel mi teda stacilo :grinning:
dnes zrejme nedoctu, pac jsem na skokanek, za chvili se mi vrati polovicka s jakymsi kablem ci co a bude tady uradovat on, kazdopadne ale hura, ze jsem uz v kontaktu!!
pozdeji doctu, Zlatka jeste cela, tak se tesim na pokec :dizzy_face: jdu dovarit obed - zatim paaaa
14. únor 2010 ve 12:15  • Odpověz
čus jdu na vás v rychlosti juknout,protože všichni 3 vypadli na prochajdu a když je doma tak dřepí na aukru,protože něco pořád prodává
14. únor 2010 ve 14:20  • Odpověz
tak jsem zjistila co novýho a můžu jít v rychlosti uklidit

Fan tak dobrý,že to na umělko nevadí,ikdyž chytnout alergii asi nic moc :frowning2:
Leni neni lepší si najít něco jinýho,aby ti dali vůbec nějaký prachy.A ten prednison žer už teď
14. únor 2010 ve 14:28  • Odpověz
holky nejde mi pc a na notebooku mi to nejde nemám signál jako vždy když je vladís práci já mám útrum..na notasu je wifi a nemůžu se na nikoho napojit,navíc to neumim.
14. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
čus leni pořádně s nim zatřep :angry:
14. únor 2010 v 18:01  • Odpověz
hurá, hurá, hurá, tak máme první zlatou medaili a já jdu pro dnešek zkusit usnout. takže jestli se zadaří, přeju dobrou noc a zítra se zjevím :wink: páčko, dočtu až zítra. ahóój!!!
15. únor 2010 v 00:32  • Odpověz
čus jdu vám popřát hezký den.Podle počasí moc teda nebude.
Zlatka je ještě celá.Kluci se ještě musí pěkně dopéct :dizzy_face:
15. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
tak to aspon šoupnu z 3 na 1 :unamused:
15. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
ahoj :sweat_smile: soupnu na stranu 1 jako Aann, snad doctu nez se zjevi muzik :wink:
15. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
nedoctu, je tady :angry:
ve stredu budu pres den, zatim ppapapapappa
15. únor 2010 v 16:51  • Odpověz
ahooojky všechny, bojová akce skončila :grinning:, jdu dočíst...
15. únor 2010 v 19:07  • Odpověz
jdu od konce...tak jsem nás posunula ze 3. strany, to jsou věci :confused: !
15. únor 2010 v 19:08  • Odpověz
tak nejdřív ten zub: dr. mi čistila každý den kořenové kanálky a mám takový dojem, že se snažila u toho jednoho "přeříznout" nerv, protože to tak bolelo, no co vám budu povídat :cry: ...Když jsem řekla, že bolí i šestka, změřila mi teplotu a doporučila ibalgin 1x po 4 hodinách, to jenom abyste věděly, jak se léčí zánět zubu:frowning2: . No alespoň máme doma 3 ks ibalginu, kdyby něco....Teď mám provizorní vložku a ve středu, když to bude dobrý, dostanu plombu.
15. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
a teď k akci plovoucí podlaha a sedačka: když vám řeknu, že ve čtvrtek, když jsme měli odstěhovaný celý obyvák, jsme se dozvěděli, že podlahu budeme mít asi až v pondělí, neuvěřily byste mi:frowning2: .

Vsuvka: teď právě v tv ukazovali paní, jak jí nechali špachtli v břiše a dostala na to taky ibalgin!!! :confused: Ten dávají asi na všechno :rolling_eyes:

Tak abych pokračovala: v pátek nám udělal podlahář stěrku, v pátek jsme čučeli na notebooku na Avatara (to vám ještě popíšu dál), a navzdory tomu, že normálně se v době, když nebyla tv, dělali děti, tak my jsme šli v deset spát :pensive: .
V pátek jsme se večer dozvěděli, že nakonec podlahu přivezou v sobotu, oddychla jsem si :wink: . V sobotu dopoledne ji pán začal pokládat, já jsem navzdory tomu hluku usnula, abych se probudila a zjistila, kromě toho, že podlaha je hotová a že dopravce už taky stojí před domem se sedačku, že fujtable došly v plné síle - takže Kathy děkuji, že jsi to chtěla vzít i za mne :wink: .
15. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
a pak už to šlo rychle: ruce do kýblu připravit pozor teď a napřímila jsem se až v půl desáté a hned poté jsem šla do vodorovna :pensive: . V neděli jsem to dodělala a sebe taky, byla jsem tak unavená, ale šťastná, že jsme to krásně zvládli. Drahý taky pomáhal, i když někdy to bylo málem na rozvod :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď tady koukám na to naše dílo a moc se mi to líbí. Ale doufám, že dlouho takovou akci nebudeme opakovat :dizzy_face: .
15. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
k tomu Avatarovi: bylo to zajímavé, ale docela dlouhé. Kdybych měla popsat o čem to je, tak bych řekla, že je to kombinace těchto filmů: Terminátor, Predátor, Magická hlubina, Tanec s vlky a Pán prstenů, od každého filmu tam bylo něco. A když jsem nakonci zjistila, že to natočil Cameron, divila jsem se, že tam nakonec někde netrčí vrak Titanicu :pensive: . Kdybych hodnotila, asi bych dala z pěti hvězdiček tři, takže lepší průměr..... :slight_smile:
15. únor 2010 v 19:38  • Odpověz
Jinak v pátek jsem si volala na výsledky cytologie děložního čípku, tak jsou ok. Zítra jdu na utz prsou, popř. mi udělají vyšetření mamografem, jsem přesvědčovala 10 minut dr. na gynekologii, ať mi napíše doporučení, říkala jsem jí, že mě bolí prsa, říkala, že je to hormonami, ale přesto mi to nakonec napsala, chci vědět, že jsem ok, než půjdu do dalšího ivf. Doufám, že to bude taky ok, bojím, bojím, bojím :frowning2:
15. únor 2010 v 19:41  • Odpověz
tak jsem vám tady všechno řekla.....:grinning:
Zlati, ještě jednou gratuluji k narozeninám. Též jsem byla za tu první, a snad ne poslední, zlatou medaily ráááda. Doufám, že celou olympiádu si v klidu vychutnáš, a pak se vydáš na tu svoji, ve které zvítězíš a získáš dva kráááásné uzlíčky :wink: .
Mur, gratuluji k novému pc, ať dobře slouží a ty můžeš v klidu koníkovat:grinning:
Kathy, jéééje, vy taky budete stěhovat a dělat podlahu, no holka,přeju pevné nervy, je fakt, že výsledek stojí za to, ale ty věci kolem, ....uf :pensive: .
Len, to je blbé, když se nemůžeš s wifi na nikoho napojit :wink:
Aann, dodatečně přeji Šimonkovi k 1. měsíci, budeš mít zase nějaké jeho fotky, ať se pokocháme?
Fan, tak to možná půjdeme do ivf spolu, já se chystám objednat se v březnu, tak uvidím, jaké budou objednací termíny.
15. únor 2010 v 19:53  • Odpověz
hm, tady nikdo :pensive: ...tak já se jdu válet na sedačku :grinning:
15. únor 2010 v 19:54  • Odpověz
jééé, ami, já tě prošvihla, manža tady okupoval pc...
15. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
tak pc je bez okupanta, ale já jdu už do hajan. zítra jdu na kontrolu do porodky, tak pak hodím hlášku, jak to dopadlo :wink: papa. dočtu taky až zítra. papapa
16. únor 2010 v 00:03  • Odpověz
tak já zdravim jako první

Ami teď už budeš dělat jenom dětský pokojík.Jo a zuby to je peklo já jsem si je vždycky vyléčila platíčkem prášků, 2.panákama a krabkou cigaret a byla jsem z toho hnusu venku.
Jinak mě poslali na momograf automaticky z Iscaru,ale prý to normální neni,že posílaj :frowning2:

zlatuno tak další medaile :wink: Hned dej vědět co v poro až si tam odsedíš 3-4 hoďky

Ami jinak Šíma děkuje za gratulaci a na oslavu jsem mu koupila kojící čaj od Welledy :wink:
16. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
kuk, tak já jsem tady. čirou náhodou jsem nás našla na straně 3...

kontrola v porodce dopadla dobře, další mě čeká za 2 týdny. jsem z toho cestování grogy, takže se jdu podívat pod víčka :wink:

zatím papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
tak huraa.jeste se budou dopikat :grinning:
16. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.