• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
hola hola, strana 3 :wink: k
jak se vede? koukam, ze mam co docitat, ale vzala jsem to zbezne dve strany vzad a musim reagovat na Ami - holka ty mas basnicky strevo :grinning: jo a co ty sezeni? bylas jeste, ma to pokracovani?
Zlatko - kontrola za 14dni?? to je parada, jak odhaduji vahu? uz to je asi opruz, co?
Hlavne se nenatahni, ja jsem lezela o vikendu na ulici, bylo to hned a to jsem jenom vystupovala z auta, radsi jsem se nedivala vlevo vpravo, po tom mem vykonu a mazala jsem pryc :grinning:
16. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Len - jak je to s tvoji praci? nejak se nechytam, ale zacinas tady mit acka, ne? :grinning: (ta prava se ozvala - ne nadarmo se rika, ze potrefena husa nejvic kejha :pensive: )

Aann - co Sima? kolik uz pribral? porad se chce nosit?
16. únor 2010 v 18:33  • Odpověz
Fan - do kvetna mas oraz - pustis se do shazovani?
odle me se nerid, ja delala v nedeli muffiny, snedli jsme je do jednoho a vcera pred osmou vecer jsem se zivila palacinkama se zavareninou, holt nejsem lina udelat si dobrutku :grinning:
ted mi tu na plotne voni boršč a v troube se pece stehno z kruty, mnam :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:36  • Odpověz
jo, holky, pamatujete tu nasi prestavbu doma na podzim? tak stale neni hotovo, pac panove nemaji cas, ale az se ozvou, tak asi spani stehujeme dolu a budeme vegetit v jedne mistnosti s nez to vse udelaji, uz vidim ten bordel, v krabicich budu mit od spodaru, na stendrech obleceni...moc hezky to bude :angry: ale ja jsem asi blazen a tesim se na to, hneme se a doufam, ze ten kotel co za to chteji, ze to aspon bude stat za to :dizzy_face:
16. únor 2010 v 18:38  • Odpověz
jo a jak jste vubec oslavily Valentyna? ja jsem splnila predsevzeti a provalela jsem velky dulek do sedacky, videla jsem plno filmu jak v Tv tak na dvd a taky Avatara, a soulasim s Ami - takova namichana pohadka, hezky efekty, ale celkove o nicem, kdo ma rad scifi - me to tak malinko prislo :sunglasses:
jo a dostala jsem od muze kytku z peti ruzi a musel ajsem se smat (jen tak vnitrne) jak ji naaranzoval do prvni vazy, kterou nasel a jak to vypadalo :grinning:
16. únor 2010 v 18:42  • Odpověz
Probehla jsem alby, nic noveho _ zlatko pridej fotku domku, prosim prosim
16. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
a vaha 15kilo plus je naprosto luxusni!!! :wink:
16. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
mrknu pozdeji nebo zitra mezi zehlickou a uklidem :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 18:46  • Odpověz
pecu uz skoro dve hodiny a maso je furt jako guma :angry: zacina me to sejrit, proc ma morak tak velky kejty? :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
no jasne ja hubnu :grinning: hlavne ,kdyz mam na drate zlatku ,,,,to si dam co mi prijde pod ruku ,najak me to nuti jist ..
Ale ted zkousim po 17h nejist a 3 dny to zatim jde ...prdel je porad jako kolo stesti z mountfieldu,treba si nekdo vytoci na me prdeli slevu :grinning:
16. únor 2010 v 19:27  • Odpověz
fan - ty jsi roura :grinning: ale se smyslem pro humor - prej kolo stesti :grinning: :grinning: ja ti tam budu tancit jak Klepl,jo? :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
jo jo :grinning:
16. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
:grinning: jdu ocumnout maso, snad zmekne mym pohledem :grinning: :grinning:
16. únor 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
se tady smeju sama sobe :grinning: no a v tech dzinach co mam na sobe to je uplne nejlepsi ...kdyby mi nekdo zvedl triko ,tak by si myslel ,ze jsem nekde corla pneumatiku :grinning:
16. únor 2010 v 19:30  • Odpověz
autor
nalej na nej stamprlicku cisteho alkoholu a zmekne
16. únor 2010 v 19:31  • Odpověz
fakt jo? no ze by se mi chtelo na nej lejt slivovici, no nevim :grinning:
16. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
uz nastesti nekrvaci ani malinko, ale chci ho hezky od kosti, aspon jsem ho otocila a dam mu jeste necelou pulhodku :wink:
16. únor 2010 v 19:33  • Odpověz
autor
ja to delam bezne
to by me zajimalo kolik musim na tu mega kejtu vylit :confused:
autor
ty peces_?
autor
to ja leju jen na varene
16. únor 2010 v 19:34  • Odpověz
kdyz stamprlicku na porci, to by mi muzik dal :grinning: :grinning:
a je to citit na chuti? ja bych rada normalni a ne ozraly maso :grinning: :grinning:
jo, pecu, nemam tak velkej hrnec :grinning: :grinning:
autor
ne to se vypari.. na pecene se leje pivo
16. únor 2010 v 19:36  • Odpověz
videli jste ty sesuvy pudy v Italii?
16. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
zacina toho byt nejak moc, zaplavy, zemetreseni...planeta nas uz ma asi plny kecky, davame ji pekne pocoudit :unamused:
16. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
zdar a sílu. před chvilkou jsem rozlepila oko, to se mi zase bude usínat večer... tak třeba uvidím Vernera, mám totiž ráda krasobruslení :slight_smile:

tak já se pokusím dočíst :wink:
16. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
mur, hurá, to je radosti, že je funkční pc, co? jak nám zdechul modem, tak jsem z toho byla taky celá nakřivo. takže hip, hip, hurá :slight_smile:

jo, moc neslibuju tento týden, že tady nějak budu hodně, protože manžovi se posunula nějaká zakázka, tak je se mnou tento týden doma a často okupuje pc a taky se mi tady už blbě sedí... (sakryš, jakýho smajlíka???? :dizzy_face: nebo :unamused: ) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. únor 2010 ve 20:22  • Odpověz
ami, upřímnou soustrast se zubem :confounded: tak to je přesně to, co nesnáším. jsi statečná!!!!

vaše akce z byla teda plná dobrodrůža :wink: ale sláva, vše je hotovo a vy si to teď budete užívat :wink: další akce bude za pár měsíců, neboj a to bude taky na nervy. kam postýlku a jak vypamovat a tak :grinning:

tak fujtajble přišly, no aspoň tak, ještě jedny a půjdeš do dalšího boje, viď? :wink:

hezký, místo dělání dětí se buď čumí na 3,14čoviny v telce nebo na dívku a nebo se spí, v Africe se ještě š**á, co? to my si to rozumově zdůvodníme, proč až zítra...
16. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
ami, tak to bude avatar pěkná slátanina :grinning: a nebyl tam někde za stromem Vinetou líbající se s Angelikou???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

děkuju za přání :wink: uzlíčci budou ještě příští 2 týdny zaparkovaní, pak půjdu na utz a následně na kontrolu v porodce, tak věřím, že do té doby budu jen v klidu nalepená na telce :wink:

je dobře, že jdeš na prsa, proč ne, jen mě překvapuje, že se o to musíš doprošovat.. :rolling_eyes: pak ivfko a pak budu zase já sledovat tvůj pupík a budu děsně chytrá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: těšíš se??????????

ami, jak se na nové sedačce válí???????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
16. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.