• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
katy, ani jsi nenapsala, jak jsi plesala??? už doufám byla mrcha mírnější a tys v plné kráse brázdila taneční parket :wink: :wink:

to stěhování, šíbování a organizace před jakýmakoliv akcema jsou šílený. takže předpokládám, že hodíš hlášení, jak akce probíhá :wink: :wink: a jak dopadl výsledek :slight_smile:))))
16. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
tak si tady zase píšu sama, co? ale to neva, ještě dočtu dnešek a uvidím, čím se zabavím. manža je zatím lípnutej na obrazovku a prej pro dnešní večer to bude fotbal... teprve šestá minuta, to zní krutě... ale třeba to nebude tak šílený...
16. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
aann, jo, měla jsem včera druhou radost z medaile. jen je docela hustý, že sběr medailí bude asi jen na Sáblíkové a Bauerovi. Ostatní zatím nic moc... ale nehažme flintu do žita, třeba překvapí Verner nebo někdo z těch, kteří jsou pro mě absolutně neznámí...

jo, jinak dneska jsem dneska byla vyřízená za hoďku a něco. na to, že jsem byla objednaná na 10:30, no... ale příště to bude masakr. termíny na utz jsou plné, takže tam mám být mezi 9 - 11 a snad mě někam lípnou, to tam budu asi hodně dlouho čekat... jedna holka tam jednou čekala 2 hodiny jen na ten utz a pak se půjdu posadit před ordinaci ambulance. prej tam dneska bylo málo ženskejch, v půl jedenáctý "jen" 6 na 2 ambulance... no jo, stejně si to budu muset vysedět, tak aspoň se vybavím nějakým bulvárkem :grinning:
16. únor 2010 ve 21:01  • Odpověz
uf jsem tady, hezký večer všem :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
ahoj zlati, nestíhám nestíhám :wink:
16. únor 2010 ve 21:08  • Odpověz
tak nejdříve se musím omluvit za tu hroznou hrubku - medaili je s měkkým a ne s tvrdým, já si říkala, že zlato je tvrdý kov a on není :frowning2: . Takže mi to odpusťte :pensive:
16. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz
mur, dnešní kontrola byla jen na koze bez utz, takže co se týče velikosti a váhy, tak to budou měřit za ty 2 týdny. zato vám můžu říct, že moje váha začíná být maso... mám pořád žízeň a skoro nechodím na wc. kotníky nevidím, obutí bot je libový... nacpi sloní hnátu do botičky pro popelku... :confounded: takže za týden jsem +2 kila. clkem + 17 OMG (zkratka z jiné diskusky :grinning: oh my good...) jestli to tak půjde dál, tak se na těch 25 dostanu... nejde o ty kila, ty stejně vyběhám, ale o to, že to se pak už fakt nehnu...

jo, po venku chodím jako připotentovaná nebo ven nejdu vůbec, ale to mi leze na mozek.. tak hlavně, že sis nic neudělala, to je jedno, jestli tě někdo viděl nebo ne...

mur, děláš mi chutě, taky bych si dala palačinky, tak třeba zítra :wink:

ha, další kandidátka na přestavbu :wink: to je super, to bychom se mohly jmenovat holky kutilky :grinning:

mur, to je hezký, že jsi dostala valentýnskou kytku :slight_smile: manža valentýna bojkotuje, ale občas donese kytku z hecu na MDŽ :grinning:
16. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz
jinak než budu reagovat: tak vyšetření u "kozoložky" dopadlo dobře, dělala jen sono, mám jen nějaké tukové bulky, které jsou neškodné. Takže mám tuk nejen na prdeli, stehnách a břicho, ale i v prsách :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak říká kolegyně, tebe bude v rakvi taky dost :sunglasses: , asi jo, sakra, slíbila jsem si v duchu dnes, jestli bude vyšetření ok, začnu hubnout a víte, co jsem večeřela? 1 větrník a 1 chlebíček :rolling_eyes: .
16. únor 2010 ve 21:14  • Odpověz
ahoj ami :wink: jaký byl babinec???? a zlato je přece měkké, vždyť se do něj kouše kvůli pravosti :grinning: ale já si žádný hrubky nevšimla... tak asi nebyla tak vidět :grinning:

jo, to jsem dostala smsku od bývalé spolužačky po srazu: "fotky hezký, vipadám tam strašně"....
16. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz
ahoj zlati, jsem ráda, že ko dopadla dobře a bumbrlíčci jsou v pořádku, to finále je náročné, ale dobře skončí :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
fan, nevymlouvej se, že když se mnou mluvíš, že tě to nutí žrát, jo??? to není fér... tak já ti nebudu volat po 17 hodině, abys neměla nevhodné výmluvy...
16. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
babinec ušel, konal se u nás doma, byla totiž kolaudace obyváku :slight_smile: .
joooo měkký kov, ale tvrdě vybojovaný :grinning: , děkuji, že sis nevšimla :wink:
16. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
ami, hlavně se nestresuj. hele kozoložka, to je výraz, se tady řehtám :grinning:
16. únor 2010 ve 21:20  • Odpověz
koukám, že taky dočítáš :slight_smile:
16. únor 2010 ve 21:21  • Odpověz
mur, já si myslím, že planeta se brání, aby se jí lidi neroztahovali, kam je ona nechce pustit. ale když to nechápou a staví si barák třeba na úpatí sopky, tak není divu, že je to občas smete... rovnáme a regulujeme řeky, tak se rozlejou tam, kam sami chtějí... bych být přírodou taky byla sviňka...
16. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
no, se mi líbilo, jak jsi napsala, že budeš okukuvat můj pupík, no klidně můžeš už teď :wink: , jinak - pořád ještě vážíš míň pár týdnů před porodem, než já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
ami, tak babinec byl u vás, super a kolaudace, doufám, dopadla bez poskvrny nové sedačky...
16. únor 2010 ve 21:23  • Odpověz
teď tě okukovat nebudu, ale počkám si na pořádný :wink: a to platí i na ostatní!!!!! já budu další fotit příští neděli, to bych měla začínat 9. měsíc.

jo, ani nevím, jestli jsem psala, že jsem ode dneška ofiko na mateřský :grinning:
16. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
co to čtu, mur bude taky dělat přestavbu, doufám, že to budeš mít v poho a žádný nervy, no určitě též podej zprávy, jak to jde :wink:
aann, to se Šimonek moc nerozjel na oslavě 1 měsíce, ale on to pak určitě dožene, že? :dizzy_face:
16. únor 2010 ve 21:27  • Odpověz
gratuluju k m. dovolené, tak kam pojedete? :wink:
16. únor 2010 ve 21:29  • Odpověz
ami, asi mezi paty a záda...
16. únor 2010 ve 21:31  • Odpověz
mur, sezení bude zase v březnu, tento měsíc bylo adrenalinu ažažaž :confused:
16. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
zpředu nebo zezadu.....
16. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
furt mi to háže chybu 500 nebo že by za 500????? Nejde mi odesílat odpovědi :frowning2:
16. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz
jo, ta kolaudace byla u nás, neboť kolegyně se nemohly rozhodnout, jestli půjdeme k donaldovi nebo do kfc, nakonec jsme šly k nám...
16. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz
zepředu, zezadu, zezhora, zezdola, no jak se to šikne :grinning:
16. únor 2010 ve 21:37  • Odpověz
zlati, já na to nemám nervy, hází mi to furt server error :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak pa zítra :wink: , ju
Přeji všem hezký večer!
16. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
ami, tak pa, mě to hodilo jednou a pak ok. třeba je koník uhnanej... tak dobrou, já se jdu přesunout do křesla. papa
16. únor 2010 ve 21:42  • Odpověz
dobre ranko :sweat_smile: na dnesek jsem trhla rekord ve spanku - 11hodin v kuse, myslim, ze Aann a Zlatka ani netusi co to je, ze?
Zlati - gratulka k ofiko matersky!
aaaaaaaaaaa, prisel se povalet kocour, tak ja se loucim a jdu pofackovat kuchyn...at se uvelebi jinde :dizzy_face:
17. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
jo a uz jsme ze strany 3 :sunglasses:
17. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.