• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ha, strana 2 a nikde nikdo, kuchyn stale ve stejnem stavu jako rano, ale koupelna zari a voni a ja mam cerstve umytou broskev :grinning:
17. únor 2010 v 10:09  • Odpověz
čus jdu číst :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:25  • Odpověz
cau Aann
17. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
mam zapnutou CT1, je tam slavik z nejakejch 80let, zrovna tam zpiva Janda s Janu, tam ma ale ohoz :grinning: ale duet super
17. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
jedeme dal.............ta ma ale hlas :slight_smile:
17. únor 2010 v 10:29  • Odpověz
no a ted Vondrackova - ta vypada jak z jde na lov ptaku :grinning: :grinning:
17. únor 2010 v 10:30  • Odpověz
tak jsem v rychlosti dočetla

Mur spát 11 hod ???? tak to se mi nezadařilo ani po flámu :wink:
jinak chlapeček chování miluje,ale krásně spinká v noci......díííííííííííííky pane Bože-doufám,že jsem to nezakřikla

Zlatko před OH jsem typovala jenom Sáblíkovou s Bauerem,že přivezou medaile

Mur to je super tyhle starý písně na CT1 na ty čučim každý týden :wink:
17. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Zlatko gratulace k mateřský,doufám,že si jí řádně užiješ.úplně jsem si vzpomněla jak jsem vám jí hlásila já :slight_smile: a já ted končim šestinedělí
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
aann - uz konec sestinedeli? toto leti.
To je dobre,ze Sima tak spinka - jsem zvedava na kluciky Zlatky, ale dvojcata se snad navzajem nebudi,a le aby nebyli vzhuru napreskacku :confused:
17. únor 2010 v 10:56  • Odpověz
můžou se budit na přeskáčku :frowning2: ,ale Zlatka si je nahází oba do postele a budou chrápat všichni 3 :slight_smile:
17. únor 2010 v 11:00  • Odpověz
:wink: hezky naplanovany :wink: jdu neco delat, aspon tu kuchyn
17. únor 2010 v 11:09  • Odpověz
pustila jsem se do debordelizace kuchyne, damy nestacim se divit, so vsechno jsem nasyslila a mam v tech "nepouzivanych" skrinkach, pak se muzu divit, ze nemam zadnej ulozny prostor. A proto kontejner pristavit a jedem :grinning:
17. únor 2010 ve 12:12  • Odpověz
tak já jdu taky něco dělat,když si šla gruntovat.Mladej usnul řval jenom10 min tak to je ok.Dopiju kávičku teda CARO a jdu tak něco pošolichat,protože mám všechno hotový i VYŽEHLENO
17. únor 2010 ve 12:17  • Odpověz
no teda Aann - nejem vzorna matka, ale i hospodynka :grinning: klobrc dolu :dizzy_face:
17. únor 2010 ve 12:19  • Odpověz
no mohla bych vzít sekáčet a vysekat cestu z ledu
17. únor 2010 ve 12:21  • Odpověz
v neděli jsem přehazovala špalky do krbu...... no místo posilky :wink:
17. únor 2010 ve 12:23  • Odpověz
ahoj, tak nás jdu hodit ze strany 3.

včera jsem vejrala na krasobruslení do půl pátý, takže dnešek jsem až do teď prohnípala...
17. únor 2010 v 15:11  • Odpověz
mur, máš pravdu, taky se už těším na dlouhý spánek, ale prej si ještě počkám :confounded:

ale když jsem totál tuhá, tak spím. :wink:
17. únor 2010 v 15:13  • Odpověz
mur, je vidět, že tě slavík pobavil :grinning:

aann, asi to tak bude, taky netuším, kdo by další medaili přivezl. kdyby hokejisti, bylo by to samo super, ale po těch výkonech z posledních let...

aann, zrovna jsem si říkala, že budeš mít teď někdy po šestinedělí, letí to, fakt. :confused:

mur, zatím si o jejich spaní nedělám žádnou představu, já jsem prej spala hezky, tak doufám, že prckové taky budou.

ještě se k nim nasáčkuje šelma, ten v posteli nesmí chybět :sunglasses:

mur, super, že jsi se do toho pustila :wink: ale je to překvápko, co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
Zlatko!!!!!!! na co se těšíš???? Až se vyspíš :wink: Tak na to se vůbec teď netěš,protože to bude až za dlouho :zipper_mouth:
17. únor 2010 v 15:40  • Odpověz
cao holky, ja pro dnesek koncim, mam pocit,ze jsem zaprasena od hlavy az k pate, uz jen vytahnu vyprane pradlo a muzou me vsichni libat :grinning:
17. únor 2010 v 15:49  • Odpověz
jdu si dat papu - tunaka s feferonkou a chlebik, zatim papa
17. únor 2010 v 15:51  • Odpověz
aann, to si nepřipustím. prostě dostanou naši flašky, děti a kočár a čau!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

mur, ty jsi ale včelička :wink:
17. únor 2010 v 18:22  • Odpověz
jo, jsem ted ale chcipla vcelicka,jeste neni sedm vecer a ja bych spala :grinning: jdu se natahnout k telce, davaji dnes nase oblibene Hadej a Holubova je Holubova :sunglasses:
17. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
já jsem taky se zasekla na skypu. včelka se oživuje u telky, tak já jdu na gauč. papa zatím, ještě juknu :wink:
17. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
já se pro dnešek loučím, manža na mě mluví...
17. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
čus, koukám na hokej :wink: a co vy? :wink:
18. únor 2010 v 06:49  • Odpověz
aj my :grinning: :grinning:
18. únor 2010 v 06:51  • Odpověz
ahoj, cpu se chlebem :grinning: jak dopadl hokej? :confused:
18. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
ani hnatek, dopiju kaficko a zacnu zase s debordelizaci v patre. musim to tam vsechno vyklidit az prijdou kuciii delat ty stropy, naivne verim, ze se mi to pak bude lip uklizet a hlavne rychleji, kdyz tam nebude hafo picicinek :grinning:
18. únor 2010 v 09:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.