• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann - ten fenyklovy caj je chutove trochu humac, ne?
19. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
nikdy v životě jsem nepila bylinkový čaje.Teď od porodu jsem vypila asi 100 barelů :fearful: Já piju ten dětskej BIO a docela to jde.Mladej,aby neměl prďany tak bych ho snad žrala i čerstvej
19. únor 2010 v 10:12  • Odpověz
to je mi jasny, me bylinkovy caje nevadi, ale zase jak kterej..
19. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
tak tenhle zrovna neni hnusnej.
Humáč je ten granulovanej,sladkej
19. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
vyzehlila jsem par tricek, kdybych timhle tempem jela kazdy den, tak mam prazdy kos nez zase zapnu pracku.. :zipper_mouth: no uvidime, kdy me ten elan opusti..
co Sima - zase pocita knofliky? pres den ho mas v sedacce a postylce?me by se libil ten pojizdny kosik, ale videla jsem ho za 4tis a to mi prijde opravdu moc, asi ze me jednou bude indianska babicka, hezky na zadech a zadara :grinning:
19. únor 2010 v 10:42  • Odpověz
tak jestli budeš mít dítě jako já tak košík máš na 14 dní a šátek využiješ ze všeho nejvíc.Záda budeš mít sice v prdeli,ale dítě spokojený
19. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
to rada slysim :grinning: kosik se nelibi nebo z nej vyrostl?
19. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
vyrostl a hrozně rychle

Teď jsem ho rychle oblíkla a šel s bráchou ven.Byl akční tak jsem toho musela využít :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:22  • Odpověz
no toho vyuzij dokud muzes a mladej chce :grinning: jdu si udelat oblicej na ksicht a mizim pracovat, pa
19. únor 2010 ve 12:28  • Odpověz
no právě,že to řekl sám.Já mu nic nepřikazuju to bych si nedovolila :slight_smile:
19. únor 2010 ve 12:32  • Odpověz
ahoj kočičky ,předně děkuji aan ,že mě omluvila a líbilo se mi jak malinkej si povídá s knoflíkem na sedačce :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak máme zprovozněnou starou šunku a na novej se asi musí mrknout někdo zdatnější ..uf ,ale byl to absták...hlavně že beze mě nikdo neporodil a neotěhotněl ,to bych špatně nesla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zdravím vás všechny a poslechla jsem aan ,ode dneška zase papam predni
19. únor 2010 v 18:27  • Odpověz
ahoj ve spolek :wink: tak jsem se dneska šla vyvenčit do kavárny a prokecaly jsme tam s holkama 3 hoďky :wink: jen mám teď nohy oteklý jako konve... :confounded: ale pantíky prima provětraný :grinning:
19. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
to je zlatko třeba vyvětrat všechny otvory .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. únor 2010 v 19:58  • Odpověz
hezký večer ve spolek :wink:
19. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
já jsem dneska nějaká mimo či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se mi nic nechce....., ale aspoň jsem si početla :grinning:
ahoj len, pc zlobilo, tak to je fajn, že se rozchodil jiný. Gratuluji k znovupapání tabletek :wink: .
ahoj mur, takové chuti k žehlení, nemohla bych ti poslat koš? :grinning:
ahoj aann, taky nemusím granulované čaje, bylinkové jsou dobré, já pořád jedu na tom kontryhelu, chutná mně a je k pití, a to je všechno, k čemu je :angry: . Ještě jsem se chtěla zeptat, řapíkatý celer je na hubnutí? Ten jíš syrový nebo nějak upravený?
ahoj zlati, nohy nahoru! :wink:
19. únor 2010 ve 21:00  • Odpověz
jo a mám novinku k zubu, si představte, že mi dr. doporučila na tu pětku dát porcelánovou korunku, i prestože zub je celý, teda dutý, ale celý :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jsem si naivně myslela, že na takové věci jsem ještě mladá :pensive: , už abych se začala připravovat na ty vyndavací, prý v těhu jdou zuby hodně do ...někam :unamused: a mně sdělila mamča, že to bude dědičný, že ve 45 letech je měla všechny venku :confused: , to jsou teda vyhlídky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ach jo
19. únor 2010 ve 21:05  • Odpověz
ami moje mamka měla v 26letech už můstek..snad mám trochu zuby po tátovi ,žádná sláva ,vydlážděnou hubu od základky ,ale zuby mám všechny ..zatim :wink: ,až to začne tak to půjde jak houby po děšti ,už abych začla leštit sklenku..ba ne ještě by mohly nějakej čas vydržet ,je to moje noční můrka
19. únor 2010 ve 22:03  • Odpověz
len, já si nevyberu, po kom bych chtěla mít zuby, mamka o ně přišla docela brzo a taťka měl paradentozu, ale až později, zuby měl jak noty na buben :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já mám taky všechno vydlážděné, jestli mám dva zuby zdravé, tak je to moc, spíš bych řekla, že jsou zdravé jen díky tomu, že na ně dr. na preventivkách dosud nepřišla :pensive: . Jojo, taky doufám, že snad ještě vydrží, ale až teď vím, že se to moc ovlivnit nedá :grinning:
19. únor 2010 ve 22:15  • Odpověz
ami pak hodíš uměláče do pračky a budeš mít sněhobílý úsměv ,musíš si na všem najít to hezké :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..aan už jsem zkoukla fotečky malého ,to bude jednou velikej fešák :sunglasses:
20. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
ahoj, zdravim v letu, mam prac.vikend, tak jdu odmetat auto, napadlo zase snehu :confounded: verim ale, ze jsou to posledni zachvevy zimy :grinning:
uzivejte volnicka!!
Cau Len - konecne PC odmarodilo? :grinning:
20. únor 2010 v 11:35  • Odpověz
Ahoj breberky :grinning:
Zdravím po delší doby, byli jsme si zalyžovat :wink:
A teď dokončujeme akci "kulový blesk" vystěhování ložnice a strhávání starého lina, aby mohli přijít řemeslníci. Makám jak barevná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bude to krásný :wink:

Jsem ráda, že je Zlatka ještě celá a já nic neprošvihla :grinning:
20. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz
můrko je tady jiné pc ,náhradní ..tamto si musí vzít do parády nějakej všeuměl,to vladís nezvládá ,ale zaplatpánbůh za toto ..zdravím kathy ..jé vy to budete mít doma krásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
no tady to zase žije .. :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky, zdravím při sobotě. já mám tak oteklý hnáty - jako slonice, blbě se mi sedí u pc, takže se jdu zase natáhnout, aby to trochu odpuchlo... tohle neznám a dost mě to čílí... :confounded:
20. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
čus bus co novýho?
20. únor 2010 ve 20:13  • Odpověz
Zlati já vím,že tě nikdy moc nepotěšim,ale ladnou nožku budeš mít až po všem.to už vydržíš,neboj :pensive:

Ami-ten kontryhel nemůžeš pít pořád.Jinak od porodu neznám nic jinýho než řapíkatej celer,mrkev,brambory a pangase.Řapíkáč se za syrova namáčí do dresinku a chrupe. A k tomu si dej třeba i šunku a sýr,A já si ho nakrájim na kousky s mrkví a bramborem podusim nebo v páře a takhle žeru od porodu.Pak to proložim kilem banánu a hutným jihočeským jogurtem a kilča jsou zpět :wink: Ba néééé 13 je dole :wink:

Leni ještě,že máte schovanýho toho starouška,viď :sweat_smile: (PC) a je dobře,že se cpeš těma pilulema

jinak jste se všechny rozhodly,že uděláte nová hnízdečka pro ty dětičky
20. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
no aan starej je někda lepší než mladej ,ten už toho zažil :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz
ty volís co to jíš? celer? probůh ..
20. únor 2010 ve 20:46  • Odpověz
čus to jsem dopadla,viď :sweat_smile:
20. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
no...neměl by to jíst spíše staník?
20. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.