• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mě přijde na tebe těma očima .. :slight_smile: a máte to doma moc hezký ty oblouky a dveře máme stejný
20. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
co malinkej už spinká? že jsi na pc a nebo si zase povídá s knoflíkem?
20. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz
zlatko pro tebe fakt bude nejlepší vůbec nesolit a zbytek prospat ..už je to jenom kousíček to už vydržíš ..jsi moc statečná holka ..nic nic a pak ryc a hned 2klučíky
20. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
tak už máš kočko asi doma prácičku tak se rozloučíme a děkuji za pokec,beztak už mi tady tvrdne šíje ..asi náběh na tetanus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
já si myslím,že má všechno po Standovi,ale kdyby se změnil tak mi to vadit nebude :wink:
Jinak ségra nenabere a žere jak dobytek
A doma bych potřebovala všechno vyměnit jako to děláte všechny,ale já si musím ještě počkat

Malej už chrapoší.Usne v 8 vzbudí se ve 3 a pak v 5-5.30
20. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
hezký "podvečer", jé tady se brebentilo :grinning: , no já jsem taky brebentila s tou naší zlatou vláskou :wink: , musí to holka vydržet, ještě pár dní a budou klucííí mezi námi :grinning:
len, taky doufám, že paní vedoucí mluvila o odměně jako o penězích, jinak co bys mohla tak v naturáliích dostat??? :confused: :wink:. Asi si špatně pamatuju, ale co budeš hezkého prodávat, tedy v době, kdy nebudeš na WC :wink:? I já si myslím, že Šimonek je celý mamka :dizzy_face:
Aaann, kontryhel můžu pít, jak na jedné diskusi psaly, do ovulace, vzhledem k tomu, že mám cyklus 45 dní, to je asi do 28 DC, pokud teda vůbec je :confused: , tak ho vlastně piju měsíc a pak čekám, jak se zdá zbytečně, že se mi cyklus zkrátí :frowning2:. Ale byl tam i názor na jeho pití furt bez přestávky, což by mi nevadilo, chutná mně :dizzy_face:. Já bych chtěla zkrátit jen cyklus, žádné jiné ambice s ním nemám :pensive: . Ty už máš 13 kg dolů???? Pane jo, to jsi fakt dobrá!
20. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz
ahoj Kathy, takže už jste se pustili do těch úprav, taky to budete mít určitě krááásné, i když se teda jeden nadře, ale když to pak vidí a cítí to nové a čisté....no to je nádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. únor 2010 ve 22:55  • Odpověz
Dneska jsme byli odpoledne za "kulturou a sportem",nebo-li nakupovat v obchodním centru, opět tam bylo tolik lidí, snad se tam narvala celá republika :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a opět jsem koupila stomiliontý hrnek a padesátou tisící svíčku :grinning:. A to se mi tam hodilo mnohem víc věcí, ale ty mi drahý naštěstí rozmluvil :grinning:.
Hm, tak vy asi už spíte všichni, malí i velcí.... :wink:,.....dobrou noc :wink:
20. únor 2010 ve 23:04  • Odpověz
čus ještě vás kontroluju

Zlati myslím na tebe.Už to těhu neni krása,viď :wink: :wink: je to dřina.Držim ti palce ať to máš co nejdřív a hlavně v pohodě za sebou

JJ 13 dole (to je z toho řapíkáče :wink: :grinning: ),ale co těch dalších13 :frowning2: :frowning2: :cry: :cry:
20. únor 2010 ve 23:50  • Odpověz
tak já jdu taky chrupošit.Ve 2 jsme čuměli na hokej tak jsem taková nedospinkaná tak já frčim čůůůůůůůůůůůůůs
20. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz
já ještě nespím :dizzy_face: ,jsme se dívali, jak to ten Bauer podělal :frowning2: , no ale za to nemohl, protože ti bléé Švédi měli nějakou taktiku....akorát ji všem ostatním zapomněli říct, teda hlavně Bauerovi :pensive: . Ještě je hokej, že? Asi se zase podíváme na záznam, to nejsou pak infarktové stavy :pensive: .
20. únor 2010 ve 23:59  • Odpověz
kuk, jsem tu dnes první :grinning: , přeji hezkou neděli.
Jo a abych nezapomněla: všechno nejlepší k svátku Len :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 v 00:02  • Odpověz
ahoj, tak já jsem tady dneska druhá :grinning:

Leni, taky se připojiji s gratulkou k svátku, všechno nej :wink:
21. únor 2010 v 06:48  • Odpověz
tak jsem zjistila, že mám skluz v informacích někdy od čtvrtka, zkusím to dočíst, dokud mě nebolí tak ty hnáty. vím, že lepší to nebude, ale jsem protivná sama sobě, do toho se mi tady fakt blbě sedí, až jsem se v rámci sebelitování nad sebou rozplakala, ty hormony se mnou cvičí, fakt... asi teď omezím pobyt u pc tak na 1x max. 2x denně :confounded:

nejhorší je, když jsem v tom stěžování... :rolling_eyes: že si nemůžu vzít žádný ponožky, mám sice takový suprový - teplý pletený, ale jak mám ty sloní hnáty, tak mi tlačí i ty a já spím v ponožkách celoročně, takže jsem dost otrávená, že mám studený hnátky... :cry:

tak já jdu číst, litování pro dnešní ráno stačilo...
21. únor 2010 v 06:55  • Odpověz
mur, tvůj elán do debordelizace obdivuju, nechceš zajet i k nám? to, co jsem do teď nestihla jsem si v duchu naplánovala na květen - červen... tak to vám pak poreferuju :grinning:

tak jak jsem ve čtvrtek psala o žehličkováí, tak z toho zatím nic nebylo, no nic, třeba se vybičuju dneska, mají dorazit naši, tak že bych to do té doby zlikvidovala?? :wink:
21. únor 2010 v 07:03  • Odpověz
tak v rámci čtvrteční akce máme přidělané světlo nad budoucíma postýlkama, jak jsem psala, naši objevili stejné, jako máme lustr a lampičky u nočních stolků, tak to vypadá pěkně. Jak se šoupalo s nábytkem, tak za skříní byly historicky dráty a zaslepený vypínač, takže se to obešlo bez většího bordelu. Babička tam mívala světlo... Pak přidělávali tyč před výklenek s policema, jak jsem psala, že jsme koupili hadr na závěs, tak látku jsem poslala po tátovi mamině, aby mi ušila ten závěs. Asi bych to zvládla, ale kroutit se s tím pupkem ještě nad šicím strojem... mamina to bude mít ušitý za 20 minut a mě by to trvalo týden...
21. únor 2010 v 07:10  • Odpověz
mur, s tím kutěním to nepřeháněj, pak si na to chlap zvykne a když něco po něm budeš chtít, ještě ho to bude obtěžovat...

před tvou žehličkovací akcí smekám :wink:

došla jsem si pro tvarohový koláč - ale jen do kuchyně :grinning: tak se cpu :grinning: to pak ty kila lítaj...

leni, tak jsi se pustila do predni, držím palce, ať to tentokrát líp snášíš...

ami, ten zub ti teda nezávidím... tak snad s korunkou nebude už zlobit... :pensive:

debatu o vydlážděný hubě bych taky doplnila svou hubou, ale co, hlavně, že je ještě čím kousat a čím se na lidi zubit :grinning:
21. únor 2010 v 07:22  • Odpověz
už to budu mít dočtený a hurá do postele...

katy, taky akce??? tady to bude samá "nová" domácnost :slight_smile:

aann, počítám s tím, že teď do baletu se svýma nožkama nepůjdu. a takovou dietku držíš? ty chceš být na srazíku zase za modelku, co?

leni, nenech se deptat "obézní" ségrou od aann :grinning: :grinning: jsme prostě zdravě rostlé!!!! jinak já se snažím ležet nebo chrupat co to jde... jinak jsem stejně jako holky zvědavá, jak se s tebou vedoucí vyrovná. v nejhorším budete vystajlovaná rodinka v nových hadříkách...

aann, ty kila fakt letí jako blasen, už jsem +18. nejde o to, že to budu hubnout, s tím počítám, ale jak je člověk hnusně neforemnej, nepohyblivej a tak... no, vydržet to musím, nechci tady fňukat, za chvíli budu mít tanec, až si řeknu, že to těhu nebylo tak hrozný :grinning:

ami, taky jsme koukali na bauera, když pominu, že on je bez medaile, tak ten závěr byl supr adrenalin :wink:

jo, jinak já už srazík v tomhle provedení nezvládnu, takže bych to viděla tak na konec dubna, na květen, až bude lepčejší počasí, co vy na to???

tak zatím papapa a já se jdu natáhnout :wink:
21. únor 2010 v 07:39  • Odpověz
týjo tady se v noci kecalo a já do 1hod. četla kníhu ,kteá mě dosti nebavila .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: děkuji všem za gratulace..dostalaa jsem fešnou kytku asi metrovou a bombošku
21. únor 2010 v 11:22  • Odpověz
čus přidávám se ke gratulaci a nabídla jsem si jako bombon :wink:

jinak nechci být za modelku,ale nechci vyhodit tu hromadu jeansů :grinning: :grinning:

zlatko vůbec nevstávej z postele a máš to :unamused:
21. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz
ahojky ve spolek :slight_smile:
Len, ty jo metrovou bombošku.....to jsem ještě neviděla :confused:
Zlati, jen si pobreč, to je zdravé, to se všechno uvolní a bude dobře :wink:
Aann, s těma hadrama tě naprosto chápu :pensive:, já mám takových věcí, které jsou navyhození :unamused:
21. únor 2010 ve 12:55  • Odpověz
tak oprava...ona to není metrová bomboška, ale fešná metrová kytka :dizzy_face: , jsem to ostuda, no aspoň vidíte a čtete, na co furt myslím :frowning2: .
Jdu provést nedělní úklid :pensive:
21. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz
no fakt jako tam je asi 10bombonů.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale kytka je mega ,nevim co to je ,ani to neznam.
21. únor 2010 ve 13:01  • Odpověz
tak mi aspoň napiš jakej jsem sežrala bonbon :slight_smile:
21. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
Všechno nejlepší
Lence :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
díky fan a všem taky ..koukám na topguna
21. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
aan mořskej plod.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 16:22  • Odpověz
mňam, taky jsem si nabídla :grinning:
21. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
21. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
tak dneska tady byli zase naši, mamina přivezla ušitý závěs před regálovou skříň, co je ve výklenku, manža s tátou smontovali druhou postýlku, já na to neměla sílu, ale stejně jsem kolem pořád poletovala, takže z odpočinku nebylo nic... tak akorát mi zase víc natekly nohy. teď jdu ale odpočívat. aha, až povlíknu postel a pověsím pračku... tak já zase mizím. papa :wink:
21. únor 2010 v 16:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.