• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
zlatko já myslim ,že toho děláš až dost ,on i dozor unaví ..já to znam :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 17:07  • Odpověz
určitě se tam u vás klučíčkům bude moc líbit ..ten pokoj je dost veliký určo jste to hezky vymysleli ..
21. únor 2010 v 17:11  • Odpověz
autor
zlatovlaaska.
moment...ja myslela ,ze se vesi pradlo :astonished: a ne pracka..nebo jsem neco zaspala? :grinning:
21. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
fan mě přišel mail a tam byly pověšený na šnůře i psíčci v bodýčkách ,já myslim ,že věšet lze všelijaké ledacosy :grinning: :grinning: :grinning: i pračku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 18:48  • Odpověz
zítra jdu od rána makat,vykládat kamion..do tašky si přibalim plato růžových prášků na záda a budu se modlit ,abych se nesekla..vladís zkusí zmizet z armády ,aby mi pomohl,to že dostane ofiko volno ve středu je mi prd platný ,zkusí to čenžnout..to by mi jako bodlo .. :sunglasses: každá sirka kterou odnese někdo jinej bude dobrá .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
holčičky zlaté tohle mě osobně nikdo nezaplatí to je jako poděkování ,že vůbec budu mít práci .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
jinak koho tam naženem ten to dostane na ruku..když vidim jak tam šetří a je to tam splácaný každá police jiná ,jak se to kde vyšetřilo na jinejch krámech ..tak myslim ,že ani ta odměna nebude závratná ..vladís už tam vezl i bombu s plynem ,tam to bude asi ,,maká celá rodina ,,a zadara :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 18:55  • Odpověz
proto se moje zlatá aan diví jako blázen .. :frowning2: neni práce jako práce a nikde se holky nedovoláte ..jednou kvákneš a letíš dřív než jsi nastoupila
21. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
čus Leni sežrala jsem ti tu čoko hvězdu

Leni já se ničemu nedivim.Řeknu ti to asi takhle a beru to,že Praha je úplně něco jinýho než menší města a tam je to s prací fakt v prdeli to vim, ale já se budu bavit teď za Prahu.
Čučim na inzeráty na práci (kuchař-číšník) u jiné profese nevim jak to funguje,ale teď na jedno místo je 12 uchazečů.Ze svojí pozice jsem za tohle šťastná,protože chci poprvé v životě poznat,že někdo dělá bez keců bez vymejšlení a svým způsobem se bojí o práci,protože do teď co jsem měla za čubky líný...no hnus.
Zaplaceno zdravotní sociální,žrádlo si nesou domu,sežrat a vychlastat můžou co chtěj ,so-ne volno,v létě i v zimě dovolená na servírku si myslím dost vys.plat,akdyž tam nikdo není tak dřepěj na netu na face booku tak co by jako chtěly :rolling_eyes: a víš jak to vždycky dopadlo.
Na začátku všechno v poho pak se rozkoukaj a drzí,že to jsem v životě neviděla.
Já bych si třeba tohle v životě nedovolila -pokud by teda ze mě nikdo nedělal krypla
21. únor 2010 v 19:44  • Odpověz
aan klidně ,mě tak třeští hlava to je hrozný ...klidně spapej i mořskýho koníka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pak si dej kilo řapíkáče
21. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
aan myslím ,že jim moc dovolujete..to my nesměli vůbec na net,jenom co se práce týkalo něco vyhledávat a taky si to nikdo nedovolil a sednout si ,to vůbec..ty jsi prostě zlatá no ..snažíš se ocenit ty lidi a druhá věc je ,že si toho neváží .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. únor 2010 v 19:49  • Odpověz
Ahoj Leni, posílám hubana k svátku :wink:
21. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
mlask ..díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. únor 2010 ve 20:49  • Odpověz
cao, hlasim se ve chvilce mezi tretinama, jsou to ale nervy :grinning:
Len - pac a pusu k svatku :grinning:
21. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Leni já tě miluju :wink: tak já ti za to sežeru ještě jeden bonbon :slight_smile:

To je v prdeli potřebujem dát góla,aby se to uklidnilo :frowning2:
21. únor 2010 ve 22:05  • Odpověz
to jsou nervy :confounded:
21. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz
to je úplně v prdeli.Potřebovala bych celou bonbošku.
Bolí mě kebule
21. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz
jojo, jako špagáty.... :frowning2:
21. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz
tak co, fandíte??? já na to nemůžu dívat, jsem napnutá jak kšandy, tak na vás jukám...
21. únor 2010 ve 22:58  • Odpověz
aann, to se to uklidnilo, co? inkasovali jsme... :frowning2:(((
21. únor 2010 ve 22:59  • Odpověz
škoda, ale v úterý budeme hrát čtvrtfinále, no...

taky jsem zvědavá, jestli budou kluci taky fanoušky hokeje :grinning:

tak jsem se tady probloumala k rychlobruslení, tak snad nám Martina Sáblíková zlepší náladu. :slight_smile:

všem pracujícím přeju dobrou noc. papa
22. únor 2010 v 00:24  • Odpověz
pic ženy valím oči jaký jste fanynky ..vladís čučel na hokej ,ale naše telka je minutu před smrtí a já na ní ani ten puk neviděla,takže jsem ho vyhnala do kuchyně ..ale od sousedů jsem to měla online :wink:
22. únor 2010 v 07:47  • Odpověz
zdarec

Ještě,že ta Sáblíková si šla jen tak zabruslit,aby se nenudila na 1500-ku a získala bronz jinak nevim kdo by co přivezl

Leni doufám,že seš na ten kamion nabalená.Tady jsou namrzlý střechy jako prase
22. únor 2010 v 08:25  • Odpověz
takže z trojčičky na jedničku :unamused:

Holky já na starý kolena se naučim hned vyžehlit věšák s prádlem a nedělat mega hory na pak :sweat_smile: jupíííí
tak je krásně tak jdu na túru
22. únor 2010 v 11:26  • Odpověz
ha, strana 3, tak to ani nebudu muset nějak dlouho dočítat, co?
22. únor 2010 v 17:51  • Odpověz
leni, to já jsem a taky formulky a motorky :wink: každý rok se těším na mistrovství světa v hokeji. taky mě baví tenis :wink: no já jsem takový sportu zdar z gauče :grinning:
22. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
aann, moje řeč :wink: takový malý trénink s medailí :wink: kdyby to tak měl i zbytek sportovců, co?

aann, tady včera padal sníh ze střech, to byl hukot... a na zahrádce těsně u dveří je taky napadáno, já tam nechodím, venčí manža... ho teď víc úkoluju a on je naštěstí ok. chodí s košem, nakupuje a venčí :wink:
22. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
aann, je to supr, co, když žehlíš okolo 20-30 minut a je hotovo...

já jdu vyndat myčku.

zatím, možná ještě večer juknu :wink:

papapa
22. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Zdarec,
první den v práci po týdenním volnu mě totál zničil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musela jsem se jít natáhnout :sweat_smile: :grinning:
22. únor 2010 v 18:11  • Odpověz
Ann, mě se taky občas povede vyprat a hned vyžehlit a mám z toho obrovskou radost :wink: Ale stačí to jednou porušit a už je základ na Everest :unamused:
22. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.