• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Jééé, já už se těším,jak se na srazu v květnu/červnu popereme s holkama o kočárek se Šímou a s chlapečkama od Zlatky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
já jsem žehličkovala včera a na košile plesové a jarní bundička ,to tam bude až na potom...na dně koše :grinning: :grinning: :grinning: ,ono to tam počká na mě až to budem potřebovat..jinak dámy ,kamion za 4hodiny v 7lidech zdolán ,já to moc nevyhrála ,nenesla jsem ani sirku z kamionu ,zatio jsem 2,5hod. v mrazu škrabala z výlohy nápisy po bývalých prodejcích,přišel i vladís a pomohl mi z horní lištou ,nemít ho tak umrznu a škrabu to z hornickou helmou se světýlkem do půlnoci,holky po milimetrech..jestli tam někdo nalepí třeba jen izolepu ,budu moc moc zlá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
No Leni,vidíš jak je hodnej a ty na něho nadáváš.Tak ho dneska musíš pochlácholit :wink:

Kathy o nic se rvát nebudete.Se Zlatkou na vás budem čučet,protože budete všechny těhule (když teda na to vlítnete).My se Zlatkou budem pít kávičku a hrozně budem chytrý
22. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
hele chlap se nesmí moc chválit ,pak si o sobě moc myslí .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz
já na něho přeci nenadávam :stuck_out_tongue_closed_eyes: hele mysli na to ,že to tady čte jo?!
22. únor 2010 ve 20:40  • Odpověz
katy, to ti věřím, že tě to v práci vyřídilo :wink:
22. únor 2010 ve 23:29  • Odpověz
ty jo, holky, vy jste žehličky :wink:

leni, to máš teda práci, tak hlavně, že jste to zmákli..

aann, jasně, holky budou těhule a my si ty kočáry potlačíme sami a těch rad a mouder... už teď si je střádám :grinning:

dneska jsem kecala s kámoškou a furt mi vnucovala asistenci manži u porodu. tak pro vaši info, manža u toho nebude. dohodli jsme se tak už dávno před otěhotněním a zatím jsem o tom přesvědčená, že nemusí být u všeho...
22. únor 2010 ve 23:51  • Odpověz
hele kathy ,můrko všímáte si jak zlatka zarazila zavčasu tahání svého kočáru jo?nepůjčí nám ani poblitou plenku :rolling_eyes: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jinal zůatko mouder neni nikdy dost ,jenom to na všechny nepasuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,už se těšim na fotečky zlatky zlatovlasých hošíků
23. únor 2010 v 08:32  • Odpověz
dneska jdu k zubaři ..to si asi cíknu do slipky ..nesnášim zubáky a gyndaře :rolling_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:03  • Odpověz
aan dala jsem si na tvojí počest posledního mořskýho koníčka a ted už budu jenom fnukat až mi bude nadávat ,že mám kazy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 09:06  • Odpověz
leni, ty jsi pakouš :grinning: to abyste se vy, těhule, nenadřely...
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
no jen aby hele ,známe ty mateřský pudy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ted mi volala vedoucí ,že ten magor chce otevřít už v pátek a jasně v sobotu ..smlouvy maj bejt sepsaný zítra, že od 1.3,ten krám neni vůbec hotovej ,to se tam jako od zítra asi poserem až do noci ..dneska tam přijde truhlář řezat stůl a další špinavá práce ,jako tam se to nedá načisto ..takže v pátek jdeme od rána obě až do večera páč já neumim tenhle program ani prd ..ta bude vzteklá jako svině ..vše nahonem,lidí zvědavých a ještě mi tam něco učit ,ty kráso už ted z toho mám neurozu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 11:03  • Odpověz
chápete že smlouva je od 1.3 a prodávat se bude už od 26.2.? já ne ..a chci vidět jak ty přesčasy zaplatí ..
23. únor 2010 v 11:08  • Odpověz
za chvíli jdu k zubákovi,bébébébé a pak do krámu makat,vedoucí si veze prdku do budějc,tak tam jdui něco podělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 v 11:12  • Odpověz
zlatko zlatě doma s pupíčkem ,než tyhle nervy .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,vedle je taky nově udělanej krám ,ale komplet ,omítka ,dveře ,výloha krásná a my tam ,sklo tam sotva drží,jak se bouchne s dveřma jde do oblouku,vše původní a krám splácanej..je to tam velký asi jako náš obejvák ,tam přijde 5lidí a budu mít klaustrofobii,páč na prostředku stojí pyramida jako kráva ,na ní bude zboží ..
23. únor 2010 v 11:16  • Odpověz
to tam vedoucí chtěla nechat u stolu takovej špičatej roh,že každej prostor dobrej ,řikam at to nechá uříznout ,že se o to akorát lidi zraní ,neni tam místo ani na prodávání ,natož na nějaký protahování se kolem špičatýho stolu do kabinek,tak si to mám zařídit s truhlářem ,dyt je to kravina co tam vymejšlí ..jen at mi dá pravomoce a uvidí .. :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 11:19  • Odpověz
čus tak jsem dorazila z celodenního výletu.Chlapeček má kyčličky ok na další kontrolu v dubnu a já mám po šestinedělí a taky ok :wink:
23. únor 2010 v 16:48  • Odpověz
Leni já nepsala pochválit,ale POCHLÁCHOLIT :slight_smile:
23. únor 2010 v 16:57  • Odpověz
kuk :wink: tak se v rychlosti hlásím, akorát jsem vyprovodila návštěvku - holky z minulý práce. Dnešek jsem si trošku mákla... dopo jsem se pokoušela prohnat žehličku - ale byl to jen rychlý pokus... chtěla jsem při tom kecat s kámoškou a ona nebrala telefon... pak jsem luxovala a utírala prach, což mě na 3 hodiny vyřadilo z provozu, tak jsme si krásně pochrupkala a pak dorazily holky a teď mě opustily. proto v rychlosti dočítám, zdravím a jdu se natáhnout. hnáty mám furt libový...
23. únor 2010 v 19:13  • Odpověz
leni, to jsem na tvý šéfy teda zvědavá, jak ti to vykompenzují... snad jo. :confused: špičatý rohy, to je ptákovina, hezky se, leni, chop iniciativy! :wink:
23. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
aann, super, že obě kontroly dopadly dobře :wink:

tak a já jdu do vodorovna. páááápáááá
23. únor 2010 v 19:16  • Odpověz
ahoj, zdravim a pomalu docitam, leze na me asi chripajzna, tak po praci jsem vytuhla a ted jdu pokracovat v lezeni, zatim paaaaaaaaaaaaaa
23. únor 2010 v 19:19  • Odpověz
mur já četla že jsi v práci vytuhla :grinning: :grinning: :grinning: holky si ani nepřejte vidět jak jsem dneska dorazila do krámu makat a nějak se mi nepovedlo gut zadat kod ,ani nevim proč a sirena jako kráva ,měla jsem z toho zástavu srdce..pak se mi to povedlo zprovoznit ..já jsem prostě pako ..pak jsem byla hodinu k nepoužití ,ruce a nohy jak z rosolu z toho leknutí jsem měla tlak 300na 200 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ještě že jsem tam bylůa sama a ještě to neni napojedný na polizmeny
23. únor 2010 v 19:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: leni, jsi prostě jedinečná... :grinning: ale buď v klidu, já to v práci taky jednou rozhoukala, byla sobota a netušila jsem, co mám dělat. naštěstí tam byla i kolegyně, tak věděla, kam zavolat, že to je omyl. ale protože firma sídlila mezi panelákama, vzápětí zavolala nějaká kráva z protějšího paneláku a půl hodiny mi nadávala, že se tam nedá žít, že tam pořád houká alarm a mě se nepodařilo jí vysvětlit, že tu minutu, co to houkalo, jí snad nedovede do blázince... tak aspoň toho jsi byla dneska ušetřená...
23. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz
to jo zlatko jenom ohluchlo 50lidí na zastávce ,hned před krámem máme zastávku ta našlapaná lidma a jako bonus tam máme hrozně smradlavej kanál.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,kterým bych nejraději odešla domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz
tak mizim do hajánkova,vladís už mě předběhnul prej bude ráno vstávat na hokej ,zlatý oči ,už ho ráno vidim :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zítra ráno podepisuju tu veleslavnou smlouvu..myslim ,že mi oči vypadnou z toho štěstí co tam na mě nachystal šéfík.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 21:45  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
Teda Len, to mě by taky vezli, leknutím bych si cvrnkla do kalhot :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
Na hokej fakt nevstávám, měla bych červený oči :grinning:
23. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
kathy no fakt ,já se pak bála kodovat při odchodu ,že zase něco zvržu ..a pak jsem poslouchala za dveřma jak to odpočítává a jestli to nezačne zase řvát ..odchod byl v poho,já nevim že to maj na tak krátkou dobu nastavený :rolling_eyes: ,člověk nemá čas nad tim pošpekulovat :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Ann, dobrá zpráva od doktorů :wink:
23. únor 2010 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.