• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak se jdi vyhajat at si krásná,já už jsem narostl mi bezva roh na krku,beztak z toho leknutí :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si ho natřela makeupem na noc ,ne abych se jako vladísovi líbila ,ale že to pěkně zasychá
23. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
Mur, zkus preventan, minulý týden mi odvrátil rýmičku, byla jsem u nehtařky, co byla fakt fest nachlazená a mě už taky šimralo v nose a tak a moc mi pomohl :wink:
23. únor 2010 ve 21:54  • Odpověz
Len, já se zase pěkně opupínkovala v dekoltu, tak holt nosím trika až ke krku
23. únor 2010 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky ,hlásim že mě už na rohy nepomůže ani svěcenka natož makeup ..je to hnus ,přemýšlim že je čas koupit si rolák :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zdravim při středě.. :wink:
24. únor 2010 v 07:14  • Odpověz
Krásné dobré ráno :wink:

Ann, já už jsem taky po šestinedělí, o víkendu mi skončilo, manža měl radost :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
přeju dobrý ráno :wink:

tak dnešní noc jsem na hokej nekoukala. manža chytil nějaký bacil, takže celou noc buď frkal, kašlal nebo lítal na wc, libovka, takže jsem byla ráda, že jsem v posteli... já jsem se už vyklubala, ale počítám s tím, že zase zapluju...

leni, s tím houkáním na zastávku, to je taky dobrá hitovka :grinning: ale časem si zvykneš, jestli budeš kódovat často. ale ty nervy na začátku znám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 08:37  • Odpověz
leni, tak co, vstal manža na hokej? zítra budeme hrát proti finsku a taky ve 4 ráno, je to debilní čas..., do toho pojede dneska večer sáblíková, tak to budu nalepená na obrazovce... :sunglasses:

doufám, že příští olympiáda bude v normálním časovém pásmu, ale to zase nebudu koukat, protože budu muset do práce, aha, no tak je to vlastně jedno...
24. únor 2010 v 08:40  • Odpověz
tak holky, už pracujete, co? tak pěkný den. :slight_smile:
24. únor 2010 v 08:41  • Odpověz
Kath-mě skončilo šestinedělí a nikdo nic nekomentoval.....a vůbec nás to nějak nerozhodilo :wink:

Jinak hezký den

Ty naše hokejky nevim jak mám komentovat :unamused:
24. únor 2010 v 10:51  • Odpověz
aann :grinning: :grinning: tak snad zvládneme finy. určitě lepší než rusáci, co vyfasovali kanadu...
24. únor 2010 v 11:13  • Odpověz
holky já ani nevim jestli vstal..každopádně mě ničim nevzbudil takže asi neměl proč řvát :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zlatko kodovat budu denně,bud ráno či večer tak se to snas naičim..jinak dnes jsem dostala smlouvu na 5hod. za což jsem ráda ..mělo to být na 4hod. jinak jasem čuměla na zboží ,rifle nepoznam dámský od pánských bože ..velikosti mě nic neřikaj,ale vedoucí se zeptam v klidu až tam bude sama ,páč jak je tam šéf a má obecenstvo tak je důležitá jako prdel ..musim si to prostě vše napsat,nakonec mi sjela přede všema že truhlář nedovezl lištu do výlohy ..taky dobře ..dneska zapojili mini věž a dotáhl tam šéf cd nějaký arabský písně ,jako jestli tam toto bude hrát celý dny tak mi taky jebne ..zlatý rádio..odpoledne tam půjdeme makat a zítra od rána do večera.v pátek bude den D...to si se mnou užijete ,já už vás ted lituju ..já nevim ,že si vše tak hrozně beru ..nejsem stavěná na moc velký životní změny .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 12:38  • Odpověz
Tak místo tělocvičny po šestinedělí jsem si vzala lopatu a 2 a půl hodiny jsem házela sníh :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak jsem si uvědomila,že mám čtvrtý křížek na krku tak aby mě netřefil šlak
24. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz
Kupovala jste si některá na něco konopnou mast?? Tak nekupujte...to je takovej smrad,že mi to z tý pazoury nejde dolu ani rejžákem a ještě to je drahý jak hovado
24. únor 2010 ve 14:32  • Odpověz
aan ty volís čim to šímu natíráš,aby byl veselej
24. únor 2010 ve 14:37  • Odpověz
no já se dneska chtěla rychle zvednout ze židle mamce podat cukr a ten čtvrtý křížek mě táhl k zemi taky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
Zlatko-tomu už moc nevěřim.A měla jsem jít do fortuny a vsadit,když naši hráli s rusákama-tipla jsem i výsledek :frowning2:

Leni-pozná se to podle zapínání :wink: Hele neni ten tvůj šéfik turek?
24. únor 2010 ve 14:40  • Odpověz
Nám jednou tchýňka koupila konopnou pastu na zuby, při pocitu, že bych si to měla strčit do huby, jsem blila v předstihu :stuck_out_tongue_closed_eyes: A pasta letela do kose - byla k prevenci zubního kazu a paradentozy.
24. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Leni prosim tě ty si měla takových životních změn :wink: :sweat_smile: tak tě nerozhází nějaká taková sračka :slight_smile: nedělej Zagorku
24. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
jaká sračka ,,konopí?
24. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
tim bych se mohla namazat celá ,abych byla veselá po celou pracovní dobu ..táhla bych asi stejně jako ten kanál před barákem..aan právě že ty změny tak nenávidim a život mi jich teda nandal až dost na poslední dobu
24. únor 2010 ve 14:44  • Odpověz
Len to neni na Šímu to jsem si koupila na zkoušku-mám takovej suchej flek na ruce a v lékárně mi nacpala tuhle sračku za 300 :rolling_eyes:
24. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz
no ale můžeš to když kojíš? :confused:
24. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Kath a čuchla sis k ní - aspoň teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 15:00  • Odpověz
Ann, smrděla strašně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2010 v 15:02  • Odpověz
Já jsem jí řikala,že kojím a ona nic.No stejně to používat nebudu.
Jinak mladýho jsem zkontrolovala jestli neni po tom zhulenej,protože už spí 4 hod (je venku v kočáru) :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:03  • Odpověz
Tohle je fakt mega puch a už jsem se 2x myla mýdlem ani radox to nepřehluší :cry: musím asi najít solvinu :sweat_smile:
24. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
aan pozor na kočky ..je zima a stahujou se do tepla ,kamarádce kočka zalehla venku v kočárku 2měs. holčičku :frowning2:
24. únor 2010 v 15:05  • Odpověz
Ann, neměj strach opojný THC v tý masti být nesmí, to asi jenom Šíma pochopil, že spát je bezva :wink: Z fleku bych to s ním měnila, každých pár hodinek si zdřímnout :sweat_smile: :grinning:
24. únor 2010 v 15:06  • Odpověz
Vedle sedí pes.Je už sice blbá a hluchá trošičku ta stařecká demence tam bude,ale kočku ještě odežene :fearful:
24. únor 2010 v 15:07  • Odpověz
Ann, tak to je super, že máš u kočárku hradní stráž :slight_smile:
24. únor 2010 v 15:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.