• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus jdu jenom v rychlosti pozdravit než nakojim
28. únor 2010 v 18:50  • Odpověz
ahoj ty naše kojítko ..mlíčka máš dost?
28. únor 2010 v 18:52  • Odpověz
tak jsem dočetla

Len jo.v úterý jdu do poradny tak uvidíme,ale chlapec podvýživa fakt neni a ten prednison žer,jo :angry:

Zlati jseš celá akorát,fakt
28. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
chci dát mladýmu poprvé čaj,ale jsem v takovým divným rozpoložení jestli mám :wink: .U Jakuba jsem takovýhle starosti neměla.Jeho už jsem po šestinedělí nekojila a čaj už chlastal dávno
28. únor 2010 v 18:59  • Odpověz
pokud ho plně kojíš tak čajíkovat nemusíš ,on se prvně napije na žízen a teprve pak na hladík :wink:
28. únor 2010 v 19:59  • Odpověz
měli jsme hovor s vladísem ..predni papam dál
28. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahoj, jen v rychlosti, pac bude zase muzik.
Zlati - ty jsi normalne velka kocka a brisko je moc hezky a oblecek ti slusi!! :wink: uz te to urcite otravuje, ale vypadas dobre!! budu cekat na zpravy z kontrolky.
my dnes byli na obede, svara mel narozky, bylo to dobry, ochutnala jsem thajskou kuchyni, mnam :grinning:
jinak jsem delala debordelizaci kvuli remeslnikum - klidne muzou uz prijit, ja uz CHCI :grinning: :grinning: mam vsechno v prizemi - od spodaru az po bundu, az zavolaji, ze dorazi, tak sneseme akorat matrace a zivot v bananovych krabicich muze zacit :grinning:
28. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
len - tak papej hezky dal :sunglasses:
28. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz
ted si dam dvojku, trojku ctverku vinka, mam na nej chut, loucim se, muzik prichazi, zatim paaaaaaaaaaa
28. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz
mur to z ní hezky,,život v banánových krabicích,, :grinning: :sunglasses: :sweat_smile:
28. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz
zítra budu sama v krámu tak mi držte pěstě at něco nezvořu .. :astonished: papa a dobrou noc ..
28. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz
do teď jsem byla přilepená na obrazovce a sledovala hokej. dočtu zítra. mějte se a papapa a brou, brou :wink:
1. bře 2010 v 00:10  • Odpověz
kuk, dobrý ráno :wink: to je hned úplně něco jinýho, když se člověk probudí a venku svítí sluníčko :wink:
1. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
koukám kousek zpět..

fan, tak jak ti jde dietka? ale zase to moc nepřeháněj!!!!!
1. bře 2010 v 08:39  • Odpověz
vy jste fakt švihlý... fan chce velikost 36 a aann 34, hmmm, to až se sejdeme, tak budete banda rachotících kostí...
1. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
katy, tak už máte byteček jako klícku :wink: super :slight_smile:

mur, tak u vás se to odkládá, doufám, že se dočkáš, když jsi už tak nastartovaná :slight_smile:

jo, jinak koráb je tmavě modrej - navy

ožrání se nepovedlo? počkej, až to nebude v plánu, zvládneš to na jedničku s * :grinning:
1. bře 2010 v 08:46  • Odpověz
čus u nás taky slunce,ale celou noc strašná vichřice
1. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
leni, klíd, to samý jsem měla v létě s podprdama... aspoň ti ten den uteče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a typy jsou napsaný vzadu na tom pásku a nebo papíru, ne? nebo aspoň straussky to tam mají. a než půjde pc, budeš to znát a už tě bude čekat jen program... a to zmákneš :sunglasses:
1. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
ahojky aann, tady taky pěkně fičí...
1. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
krasne dobre ranko, v noci jsem byla nekolikrat vzhuru, meluzina jako hrom :grinning: u nas oskar nesviti, ale co nadelam, ze? :rolling_eyes: jdu nastartovat zehlicku, tak zatim paaaaa
1. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
mur, taky musím dneska nastartovat žehličku, tak si pak dáme vědět, jak se podařilo :grinning:
1. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
zlati ahoj, ja vyzehlila jen par tricek do prace, kosile pro manzu me jeste cekaji :frowning2: , ale to az pozdeji nebo zitra nebo tak, to neni tak hot :unamused: :grinning:
co jinak - budes lenosit?
1. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
kathy - a jaky barvicky jste meli pro malovani? hod sem inspiraci pro me az jednou budu malovat, zatim premyslim o nejakych svetlych tonech veselych barev jako merunkova, zluta apod, mame jednu mistnost na sever a je dost studena a puvodne byla modra, coz zestudenilo jeste vic..
1. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
tak u nas zaclo snezit...jaro vitej :grinning:
1. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
čus Mur taky tady čekám sníh.Je strašně studenej vítr

jinak jsem kdysi měla taky nějaký pokoj světlounce modrej a působilo to na mě divně.Jakub teda má vymalovaný pokoj modře,ale jemu to je úplně jedno
1. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
cau Aann - me se prave modra moc nelibi, pockam co napise Kathy - jaky maji barvy.
vypada to, ze je po snehu, i teplota sla malinko nahoru..
1. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
mur, tak ze žehlení nebylo nic, přišla kamarádka, tak jsem místo žehličkování luxovala... ale jak mám teď ty návštěvky často, už mám v luxování grif a bytík je za 15 minut jako klícka :grinning: počkejte, až budu bez pupku, bude mi stačit 7-10 minut :grinning:

teď jdu stříhat manžu, chce to mašinkou, tak to nebude tak náročný, ale zase mi zasviní koupelnu... :confounded:
1. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holky!
Zlatko, teda tobě to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Skočil na mě nějaký bacil, tak si jdu udělat zázvorový čaj.
1. bře 2010 v 16:17  • Odpověz
Mur,my jsme měli ložnici světlounce žlutou a teď jsme ji vymalovali bíle. Barevně jsme se vyřádili na podlaze - je dvoubarevná velký obdelník je oranžovo hnědý a uvnitř něj (jakoby pod letištěm) je mramorovaně žlutá :wink:
1. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.