• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
čus ženy ..aan na mě taky modrá nepůsobila dobře ,ted máme byt do žluta ,oranžova,pistáciova a merunkova,jak jsem psychouš potřebuju teplé tony ..jinak ženy jsem dnešek přežila .. :sunglasses: akorát mi šéfka třeba neřekla ,že přijde 4bedny zboží a já na to čumim jak péro jestli to vůbec můžu převzít a co s tim..tak jsem vše napípala ,zkontrolovala a mlžu vám říct ,že jsem se celý den nezastavila a lidi jenom čumí a čumí a nekupujou ..jedna baba mi dojala nechala mi vyndat 20tery rifle a stejně si nic nevzala ,já měla půl hodiny vykydáno než jsem je zařadila kde maj být..ale jo jinak dobře,ráno jsem spočetla kasu a zjistila že vedoucí se sekla o 200kč,tak jsem nabyla dojmu ,že je taky jenom člověk :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hned mi to šlo všechno líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 v 17:13  • Odpověz
všechny vás moc zdravím...po dloooouuuhé době :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:33  • Odpověz
Zázvor zabral, je mi líp :wink:

Ami, zdravím :slight_smile:
1. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
zdarec v rychlosti taky jukám

Leni to je dobře,že máš fofrníka aspoň ti to utíká.Hele a řekla si jí,že se sekla to tě určo zkoušela :wink: Co tam máte za zboží?

čau Ami co novýho?
1. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
jasně že jsem jí to řekla,začla se smát ,no řekla ,že se spletla..nevim ,mě je to fuk ,tyhle fígle známe :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
máme rifle ,trika ,šaty ..jinak v prodeji ještě mikiny,kabelky a peněženky ..ale děsný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
ahoj holky :wink: tak zítra jdu na kontrolu a budu škemrat, ať už prcky nechají vyklubat. dnešní nervový výstup byl fakt libózní... do toho skoro nemůžu chodit, jak mi ty nohy natékají čím dál tím víc a záda bolí jako čert. ani jednu bolest neznám, takže jsem z toho psycho. už se na píďata těším... :dizzy_face:
1. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Krásné ráno, u nás svítí hned po ránu Oskar :wink:
2. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Zlatko, tak držím palce na kontrolu, ať tam je nějaký rozumný doktor a nechá prcky vylíhnout :sweat_smile: Už jsem na ně taky zvědavá :dizzy_face:
2. bře 2010 v 08:27  • Odpověz
Ten kůň je pomalej, asi půjde brzy do salámu :angry: Nemám nato nervy :zipper_mouth:
2. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
čus ženy

Včera večer manža zjistil,že chlapeček opravdu v tý postýlce nemůže fungovat.Ten řval až se dávil a z toho blil.Pak byl celou noc jak na trní.Takže moje představy o druhém dítěti jak bude jiné se úplně rozplynuly.

Leni je to hnus,jo? Značkový,mix nebo china jsou ty hadry?

čus Kath doma už pohoda?
2. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
čus babule :wink:

Tak jsem zpět z kontroly v porodnici. mám za sebou utz, jeden prcek má 2639 g a druhý 2862 g, oba jsou hlavičkama dolů. tak už se nedivím, že jsem tak vyřízená... dál kontrola dopadla tak, že je potřeba naplánovat ukončení těhu, protože dvojky ukončují ve 37. - 38. týdnu, což jsem. a protože jsem uzavřená a nic nenasvědčuje tomu, že bych měla začít rodit sama, tak doporučují císaře. prý vyvolávaný porod a ještě u dvojčat většinou stejně končí císařem, tak to nemá cenu, aby mě mordovali, vyvolávali a pak stejně kuchali...

takže holky, tento týden jdu na předoperační, v pondělí na kontrolu a pak už budu vědět, kdy se bude šmikat...

jsem z toho nějak emocionálně rozhozená, brečím, směju se. no pako... ale asi to je logiš :grinning:
2. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
krasne odpoledne damy, dojela jsem z prace, pofackovala kuchyn, nacpala mycku, pracku, klasika a za chvili varim polivku, ale nejdriv prolitnu novinky.
uz na zacatku me prekvapilo, ze bude naka nova verze, ci co :sweat_smile:
2. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
je, Zlati - tak uz jen par dni :grinning: slovo smikat me zni hrozne, uplne me prechazi mraz po zadech, ale klucici ti to vynahradi. Udelaji ti to v celkove anestezii nebo si nechas jen epidural?
2. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
a ze maji tak presne miry - teda vlastne vahy :grinning: aby ses pak nedivila ze misto 2639 bude mit 3kilca :grinning:
holka, ja jsem z tebe uplne na mrtvici, takovej kus to byl pred tebou a ty uz budes lihnout.... :pensive:
jsem za tebe emocionalne v prdeli, tak se tuz holka :sunglasses:
2. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
zlatko to maj bombový míry ty bláho .. :confused: :confused: :confused: a za pár dní tu budou malý zaltovlásci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,aan jsou to značkový hadry ..ale ty kabelky jsou hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
čus než vás začnu číst tak jsem klikla na toho novýho koně a vůbec nevím jak bych vás našla :confounded:
2. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
Jééé tak příští týden už budou zlatovlásci na světě a nebul nebo kluci budou taky řvát :wink:
Tak hned dávej nový zprávy kdyby něco

Len tak šup značka,cena jaký máte čísla,pánský ,dámský,nadměrné velikosti.Kdyby bylo foto tak bomba :wink: (myslím to vážně)

Jinak jsem byla s maličkým v poradně tak máme 5,20 a 59 cm a zítra jede sám tatínek se Šimčou na krev
Jinak žádný dokrmování žádný čaj

Mur co řemeslníci
2. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Ahoj holky, tak jaak je?
Zlati, co ty tady pořád děláš? A jakpak se těšíš, co? Mě to tak strašně rychle utíká :sweat_smile: , že chceme další.... :grinning:
Leni, jinak opravdu bych šla do dalšího :slight_smile:
Aann, doufám, že Šimonek roste a dělá samou radost...
Pozdrav Mur, Kathy......
2. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Jinak na novém koníku vás taky nemůžu najít
2. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
ahojky, včera jsem vás narychlo opustila, protože mi nebylo dobře....V práci jsou organizační změny a děsně mě všichni štvou a já jsem pak na všechny zlá :pensive:, a večer mě přepadne zase lítost, že jsem zlá....no co vám budu povídat, jsem zralá do blázince :grinning: .
A co je tady nového?
Viděla jsem fotku Zlatovláásky, moc ti to sluší...., těhulka par excellence :dizzy_face:
Kathy, akce podlaha skončena? Vy jste stihli i vymalovat??? No vy jste tááák šikovní..... :dizzy_face:
Len, já mám taky příhodu s kódovaným přístupem, to bylo před 40 kily, mě a drahého přistihla zásahová jednotka hlídací agentury zrovna, když jsem mu pomáhala nést jeden kus nově koupeného nábytku do jeho práce, on ho teda nedržel, ale já jo, pánové vyskákali v černých overalech z auta a začali něco křičet a nutili mě lehnout si na zem, měla jsem na sobě všechno bílé a přede mnou byla kaluž....a já jsem se bála, takže si dovede představit, jak jsem vypadala, než se to vysvětlilo :pensive:
2. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
aann, u mě je nového teď ta situace v práci, ale snad se to vyřeší ke spokojenosti všech stran :wink:. Koukám, že Šimonek se rozhodl bojkotovat pobyt v postýlce....škoda, že mu nejde vysvětlit, že v dospělosti si už tak moc nepoležím, viď?
Mur, taky jsem se dívala na tu novou verzi a nejsem z ní moc moudrá, ale jedno jsem pochopila, že do ní nic psát nemám, protože to nebudou kopírovat do ostré verze :frowning2: .
2. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ještě tady dobrovolně přiznávám, že jsem najela na dietu, ne teda na takovou, jakou má Fan, tu bych nezvládla, ale asi bych měla brzy výsledky...mléko totiž vůbec nepiju :wink: . Od minulého týdne mám 2 kg dolů, snad to půjde i tak dál, abych se aspoň dostala z obezity do nadváhy co nejdříve :frowning2: .
Zase na vás nakouknu, hezký večer všem!
2. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
ty jo ami a co teda jako nejíš?aan značky riflí máme cross ,bigrey,vigoss a nexus..ty vigossy jsou do 42 a jinak trika a mikiny značky nell,cross a nějaký trika madonna..řiká ti to něco?mě ani moc ne ,ale vláda má už dlouho rifle vigossy a ty mu sedí dobře ,jsou drobet elastický a to on potřebuje a dost tmavý a zeštíhluje ho to :wink: ,jinak pánský velikosti máme do 38 riflíky .. a mikiny až 3xl :wink: ,proč se ptáš čéče na nadměrky :sunglasses: ?
2. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
jo a ty ceny mikiny 1099kč a rifle 1499kč a trika 399kč,mikča je tam jedna moc pěkná červená se šedou ..ale moc chlapů to nechce ..
2. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
dobrou noc :wink: přeju milé dámy :wink: ,aan napiš co mám vyfotit
2. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
jo ipus ty chceš chytit štěstí za pačesy co?dokud děloha nevychladla,máš recht,ale bude to záhul
2. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
čus :wink:
Zdravím Ipusku :wink:
2. bře 2010 ve 22:53  • Odpověz
Zlatko, tak to je super :wink: Kluci mají krásnou váhu a doktoři jsou rozumní, zbytečně by tě mordovali, takhle to bude lepší :dizzy_face:
2. bře 2010 ve 22:56  • Odpověz
Len, zrovna dneska jsem vyhazovala jedny rifle Bigrey,páč se do nich nevejdu už pár let a nostalgicky jsem je schovávala, tak šla dneska nostalgie stranou :sweat_smile: :grinning:
2. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.