• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ann, doma už je pohoda :wink:
2. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ami, dělali jsme podlahu,vestavěnou skříň a malovali- všechno v ložnici. Asi aby se nám tam za pár měsíců líp zadělávalo :sweat_smile: :wink:
2. bře 2010 ve 23:00  • Odpověz
Mur, a co ty tvoji řemeslníci? U nás by podlahář zasloužil pár facek, ale za to skříňař byl fakt profík - maximální spokojenost.
2. bře 2010 ve 23:02  • Odpověz
Akorát mám z toho všeho trošku bloklou hrudní páteř, ani masáž nezabrala, tak si jdu dát jednu růžovou tabletku a jdu chrupkat, tak páááááááá :wink:
2. bře 2010 ve 23:03  • Odpověz
tak vám tady nikdo nepopřál hezký den tak to udělám já :wink:

Myslím,že ani tatínek nerozdejchá chodit s chlapečkem k dr :frowning2: Přijel úplně rozdrásanej jestli je normální,aby mu brali krev 10min :cry: :cry:
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
tak ted vás jdu dočíst
3. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
ahoj Ipusko to máš teda Amálku pěkně hodnou,když už jseš nastartovaná na druhého potomka :wink: Vypadá ale na pěknýho roštáka :dizzy_face: A nesměj se jí,že je ušounek počkej až jí narostou vlásky.Je moc krásná
3. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
Ami jakou sis dala dietku? a nejses rozčílená a nervní kvůli dietě nebo tě ,,prachsprostě,, všichni serou :fearful:
3. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Len nadměrný jsem myslela na dýlku :wink: A jaký máš tržby

Kath jak je už pohoda tak to bylo tou domácí prací :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
Leni já jsem tyhle džíny nikdy neměla tak neznám číslování.
3. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
čus, já se furt jen válím. tak aspoň posílám zdravici :wink: a jdu pokračovat v bohulibé činnosti :grinning:
3. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
ahoj holky, dneska už na mě zase spadl ten "hajzl", nejdřív mi zubařka brousila zub kvůli korunce, naštěstí jsem dostala 4 injekce, takže to bylo bezbolestné, akorát mi ubrousila i dáseň a jak to přichází k sobě,tak to pobolívá. Pak jsem se dozvěděla, že tatínkovi hrozí amputace palce na nohy :cry: , má artrózu cév a zítra jde do nemocnice, zatím zkusí kapačky, možná udělají "bypass" cév, ale to se ještě neví, no a když to nepomůže, přijde o palec :frowning2: . Maminka se mi z toho hroutí, do toho já v práci nevím, co bude a k tomu všemu jsem se musel objednat konzultaci u advokáta, protože naši rodinu veřejně a písemně nevhodnými invektivy napadl předseda společenství vlastníků - to je verze mých rodičů, já zatím nic nevím, čekám až mi to zašlou emailem, abych věděla, co se zase stalo :rolling_eyes:; přitom jsem tam minulý týden byla a bylo ticho, jen jsem vytáhla paty, už jsou problémy. No řekněte, není to na infarkt? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 v 18:28  • Odpověz
ahoj ami :wink:
3. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
jé, to nejsou nejlepší zprávy, to mě mrzí...
3. bře 2010 v 18:31  • Odpověz
koukám, že píšu jako prase, tak za to se omlouvám....., a taky za to, že vás tady obtěžuji těmi výlevy :pensive: , ale nebojte zase bude líp a já budu řešit něco příjemného :grinning: .
3. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
ahoj zlati :slight_smile:
3. bře 2010 v 18:33  • Odpověz
Len, to jsou nějaké divné velikosti, do 42??? A co my normální lidi??? :confused:
3. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Kathy, bloklá hrudní kost nic moc :frowning2: , to bych si šla na rehabku, ono, když nejsou žebra dobře posazená, tak to může mít i následky, kolega nám na to už v práci omdlel!
3. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Aann, no to snad není možné s tím braním krve u Šimonka :confused: , to drásá i mne, jen jsem si to přečetla :pensive: . A přeju hezký večer :wink:
3. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
no já nevim ty velikosti holky já mám35 :confused: :rolling_eyes: a je to elastický ,no dyt řikam hroch .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,v práci gut docela ..
3. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
aan a na co mu brali krev chudinkovi?ty jo dyt mu tou jehlou můžou propíchnout celou ručičku ,fujt to je hnus velebnosti ,týrat malé dětičky..ami ty máš taky príma zážitky ,kam na ně furt chodíš :confounded: :unamused: :frowning2:
3. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
kathy bloklá hrudní kost? to jsem nikdy neslyšela ..to musí být hnusný a bolestivý..a co ti tam podlahář vyvedl?
3. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
zlatíku ty jo už 37týden a já místo těhu pobíham po krámu z riflema a pomalu zadara.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
hele ami že ty seš nějaká ing ,co?a to jak jsi napsala o tom napadení tak to je asi slušný slovo pro nadávku ne? já tomu nerozumim.. :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
čus Ami a Len, mám bloklou hrudní páteř né kost :sweat_smile: :grinning: Ale stejně to bolí jako svině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
jako myslíš hrudní páteř ze zadu jo?
3. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
:sunglasses: kathy to bylo chytré že?kde tě to bolí mezi lopatičkama?
3. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
čus

Brali mu krev z obou ručiček na bilirubin-kvůli kontrole,protože ho z porodnice poslali domu trošku za žluťáska.No a dlouho nebylo žádný sluníčko tak to kontrolují kvůli játrum :frowning2: No ale Standa mi řikal no řikal...řval tady jak potrefenej co je to za k....u,která bere krev 15 min a ještě řiká,že nic neteče.Tak tam běsnil v ordinaci.Nedej Bože,aby tam měl modřiny to bysme tam byli asi naposled.

Ami nastalo ti asi prima obdobíčko.Opravdu neni o co stát.Drž se :unamused: a držim palec

Leni ten prej řval,že to bylo děsný.Já takovýhle procedury nemůžu absolvovat,protože bych tam brečela jako kráva.S Kubou jsem taky nechodila do ordinace....stačilo mi jak s prokouslou hlavou od čokla..řval maminko moje a šla jsem do kolen :cry: :cry: :cry: :cry:
3. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
aan na něco jsi drson ,ale tohle tě dostává vid ..jo mě je z takových věcí taky brečivo..
3. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
dobrou kočičky mje zítra mám zase odpolední a přitom mám mít jako ranní .. :angry:
3. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.