• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj Leni dobrou

Co se týče mých dětí tak to jsem sračka.Nic se mnou nezamává tak jako oni 2 :pensive: :pensive:
3. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky moje,

Ami - s tim hajzlikem to bylo fakt vystizny, kdyz to tady ctu :unamused: tak at to brzo polevi!!

Aann - chude maly, jeste ze tam muze manza, predstav si, ze byste byli pred ordinaci v cekarne oba dva :dizzy_face:

Kathy - ti moji remeslnici jeste ani nedorazili, dnes jim bude manza volat - jak to vypada - no co ti mam rikat, je to k zblazneni...

Len - to mas jako cely den ci coco?

Zlati - odpocivas?
4. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
preju fajn den, mizim do vany a pak valim nakoupit, v lednici je tma, maslo a zima :grinning:
zatim pa
4. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
mur :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já mám v lednici podobné složení +vejce a mrkev :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,včera vladís naložil utopence na nový způsob a když to tam vše nasral tak mi řekl ,že ty buřty asi smrdí ,ikdyž jsou nové a to víte ,puch od ropuch ,škoda láku a buřty bych jim došla hodit na hlavu ..tak at si to vladís sní ,když je tak chytrej .-. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zítra bude nákupčí den ,tak dnes jsem koupila na smažák a zítra se uvidí co dům dá ..
4. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
za chvíli skočim do vany a koupila jsem si nové stíny a rtěnku ,tak budu za krásku ..doufám ,že mi to neopade jako tuhle na tom vojenským plese ..
4. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Leni, cago :wink:
ja uz jsem za hvezdu, jenom jeste oblicej :grinning: ale asi to nebudu hrotit, je to jen kram a stary babky u kas, jinak pohoda :grinning:

na plese ti opadaly stiny bo co? :sweat_smile:
4. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
jojo dala jsem si linky ..a za hodinu se mi to začlo loupat ,asi jsem moc mrkala po chlapech bo co :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ted jsem si koupila sucháče ,moje kulička mi došla perletová ..musim hodit ty oči lehe do modra ,aby si nemyslely že jsem cikánka ..mám havraní vlasy ,na ksichtu makeup,tuhle jsem slyšela nějakou bábu na zastávce ,koukla na mě přes výlohu a prej ,,no tak jsou tu další vietnamci ,,to ty volčo ,vypadam jako čong?
4. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Leni - na conga rozhodne nevypadas :grinning: :grinning: tak klid :grinning: :grinning:
me by asi trefilo kdybych mela kontrolovat, jestli se mi neloupou stiny bo linky :grinning: me staci, ze jednou za dopolko kontroluju tu slavnou caru nad okem, bo se to tam vsechno presune :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
frcim, tak cago belo a hezky pracuj, docela me prekvapilo to vase cislovani :sunglasses: tak to budu taky rikat, ze mam velikost do 40tky :grinning: :grinning: a ona to neni pravda :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
to je číslování riflí .. :wink: já se kontroluju průběžně celý den, když nechodí lidi ,počumuju do zrcadla
4. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
jsem zpet, bylo tam malo lidi a ja jela hladova, tak mam plnou tasku.
Vzpomela jsem si taky na tebe Aann, mam v tasce i rapikatej celer, tak nahod tipy co s nim delas nebo ho jen chroupes jak je?
jdu vybalit nakup
4. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
ha, nikde nikdo - co Zlatka - snad uz nerodis???
4. bře 2010 ve 14:14  • Odpověz
ja varim jako by me za to platili :grinning: polivka hotova, vrazila jsem tam kousek toho rapikace, tak snad to bude gut, kure se zelim v troube, jeste pohledam recept na nejakou mnamku a je to. vikend makam, tak aspon muze muzik konzumovat :grinning:
4. bře 2010 ve 14:33  • Odpověz
kuk :wink:

byla jsem na předoperačním a zítra si jdu pro výsledky. mám pocit, jako bych ušla 100 jarních km a přitom to je co by kamenem dohodil :wink:

na dnešek jsem spala snad hodinu v kuse, chrůza, tak to musím dohánět, jen jsem si nevypla zvonění na mobilu... příště.

tak toť krátké zpravodajství od nás :wink: zatím papíček
4. bře 2010 v 16:48  • Odpověz
tak doma uz probehla obcerstvovaci stanice, muzik se najedl, napojil, cosi sladkeho sezob a uz je zase v tahu :grinning: jdu si natahnout hrb..
4. bře 2010 v 17:43  • Odpověz
hezký večer, no hezký :unamused: , dnes budu veselá a hotovo.
Len :grinning: , ing. nejsem zaplať Pán Bůh, omlouvám se všem ing. tady, ju, nemyslím to vůůůbec zle :pensive: . Invektivy jsou urážky, občas mi ujede nějaké takové slovo, když se "rozjedu", už si dám pozor :dizzy_face:
Aha Kathy, tak to taky nic moc :wink:. Chodíš do práce, nebo máte jarní prázdniny?
ahojky Mur, to je hrůza, když se musí člověk těm řemeslníkům přizpůsobovat, mě nejvíc vždycky dojme, když si objednáváme nějakého údržbáře a oni většinou chtějí přijít kolem desáté dopoledne :angry:, to aby si jeden furt bral dovolenou, ale máme elektrikáře a ten pracuje jen večer...teda jako elektrikář :grinning:
4. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
ahoj ami :grinning: ty nase inzenyrko :grinning: :grinning:
mam plnej pupek bublaniny s malinama a navrch jeste slehacka, zadna sprejovka, hezky doma naslehana a nemuzu se hnout :unamused:
4. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
aann, taky to tak mám, že nemůžu vidět, když se dětem ubližuje, si pamatuju jak roční neteři píchali ucho a my jsme se celá rodina hádali, kdo jí půjde do ordinace držet :pensive: , nakonec šel brácha, ale víc už nikdy u dr. s dětma nebyl, vzalo ho to víc, než když byl u porodu....
Ahoj Zlati, jen odpočívej a nožky pěkně nahoru!
:wink:
4. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
tak zase mizim,manzilek dojel, tak ho necham radit na PC :wink:
4. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
ahoj holky :wink:
Ami, jarky už proběhly, jak jsme byli lyžovat, teď dlouho nic - až velikonoce :wink:
ahojky mur :slight_smile:
bublanina s malinami, to zní dobře :dizzy_face: , si tady slintám....mur
4. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
čus bus jdu na vás pojukat

Mur já ti žádný tipy nehodim.Já si řapíkáč nakrájim na kousky s bramborem a pangasem hodim na 20 min na páru a to je celý.Dneska jsem to obohatila :wink: cuketou.Musím žít zdravě a nenadýmavě :pensive: .Jinak o víkendu si ho upeču asi s kuřetem.To se nadlábnu :wink: Pak se zeptám Šími jak mu chutnalo mlíko :slight_smile: .Do polívky taky jsem ho hodila.

Zlatka je ještě v celku,chuděrka malá.
My zase měli zase nějakej nespavej den.Jinak máme krev na jatýrka v pohodě
4. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
JInak mě holky dohnal bacil, dneska jsem v práci trpěla a po práci doma jsem se potila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
ahoj Kathy, tady mají děcka volno příští týden...., no jo je to s těmi volnými dny letos bída, po velikonocích bude volno až v červenci, a v květnu ani ťuk :frowning2:
4. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
mamka též přišla :dizzy_face: ,co dělá Šíma aann?
4. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
No právě - květnový svátky zklamaly, připadly na víkend :angry:
4. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
nepsala jsem vám o té dietě, jsem si vzpomněla, když tady aann píše o řapíku...., no tak je to tak, že jsem začala jíst pravidelně 5x denně a největší změnou je, že jsem přestala žrát večer sladkosti, které tvořily 3/4 jídla za den vůbec. Je to strašné, máme doma takových dobrot a já statečně kolem nich chodím a nevezmu si a nevezmu si :dizzy_face: . No a začala jsem ....cvičit...zatím je to takové protažení, přece jen mám to těle odulé a přes ty pneumatiky vpředu žádné zázraky neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale počítám, jakmile něco dám dolů, že začnu cvičit víc.
4. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
čus Ami-už spí.....teď děkuju Bohu :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
jojo květen hodně zklamal, ...člověk se nemá ani na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ještě že je ta dovolená, jinak bychom z toho života nic neměly, co? :wink:
4. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.