• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
spinká, no to je zlatíčko, a má nějaké následky po té krvi? :frowning2: . Snad ne :frowning2:
4. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Ami nejlepší cvíčo je s Kynychovou a doma u televize.Já jsem cvičila dřív a docela jsem pak byla na tom závislá (nesnášim aerobiky v tělocvičně :rolling_eyes: )
Ann, je dobrý, že má Šíma jaterky v pohodě :wink:
Už aby bylo sluníčko, úplně nás vidím, jak budeme někde v cukrošce na zahrádce pít kávu a džusík :dizzy_face:
4. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Ami mě něco řikej o sladkým.Teď na něj dostávám mega chuť.Od porodu jsem neměla nic a oba předemnou žerou,ale už jsem taková drsoňka,že jsem si ani včera nedala dortík ( manža měl 40 :dizzy_face: -mládě)
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
aann, já mám nějaké cviky od kamarádky, ona je fitness cvičitelka, chodila jsem k ní cvičit a doma mám spoustu činek, balony, rotoped....., chtěla bych zkusit pilates pro začátek...Též nemusím hromadné cvičení :unamused: , chodila jsem soukromě a byly jsme tam jen my dvě....to bylo bezva a mělo to výsledky...
4. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Ami následky má tatínek.Dr samozřejmě byla kráva,která nic neumí
4. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Já taky cvičím - běhám u telky na eliptikalu, od určitý doby taky hromadný aerobic nemusím
4. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Kathy, moc hezky jsi to napsala "v cukrošce pít kávu a džusík", ano správně, žádné větrníky :grinning:
4. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
Větrníky žádný, bude povoleno max.suché vínko :wink:
4. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
no ale manža je fakt mládě.....a ty taky holka, ty taky :dizzy_face: , a taky ti pánové chodí říkat:"Vezmi si, vezmi. Ty nechceš? No to je škoda, taková dobrá čokoládka, oříšková..."
4. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Ami tak tohle nářadí je děs a nikdy jsem se k tomu nedokopala.Minulý týden jsme prodali všechny činky,lavici a samý takový kraviny.Ta Kynychová má posilovací cviky a hlavně,když na to čučíš tak hodina cvičení strašně rychle uteče

Kath-jsem taky ráda,že má všechno v poho díky
4. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Ami to mi neříkaj,protože oni hlavně by to neměli žrát.Mladej ať neni tlustej a starej by se na to neměl ani koukat
4. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Ami do mladěte mám už sakra daleko.Věk už je poznat a ve všem :frowning2:
4. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
stejně už ty větrníky nejsou co bývaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Kath-jak jako v cukrárně bez dortíku???
4. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
čus Len to máš pravdu ten krém to je hnus.Samozřejmě bysme si daly jiný dortík :wink:
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Musím jít pofackovat kuchyň
na kynyšku bych taky leda tak čuměla ..nic víc ale ..
Ann, tak jsi mě ukecala, nějaký lehký ovocný bych si dala :grinning: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ta by tě bavila,protože tam se většinou posiluje
Aann, tatínek si pomůže :wink: , ale Šíma je ještě malinký..., ti dr. jsou řezníci, ale že jsou takoví i na děti :angry: . Tak to je dobře, že výsledky jsou ok.
Mně moc činky nevadily, ale nějaké posilovací stroje jako jsou třeba v BBC, to teda nemusím.
Kathy, ten eliptikal, to funguje tak, že hýbeš rukama a zároveň se hýbou nohy? To je hloupě položená otázka, co? :grinning:
No jasně,že ovocnej.Ten bude zdravej :grinning:
4. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Ami, jasný, přesně jak to popisuješ, vypadá to jako když běhám na místě. Vždycky si k tomu pustím Vegas, House nebo Mentalistu a běžím :grinning:
4. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
mě by bavily ty stroje jak si na ně lehneš a zvedaj za tebe nohy a ruce
4. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
ahoj Len, to je trefné :grinning: , taky bych na ni jen čuměla, je po dvojkách a jak vypadá dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ovocnej, zdravej s vitamínama :grinning:
Kath-tohle když všechno shlídneš tak to máš sakra kiláků v nohách.To funim za tebe
jojo to mě taky stroje co za mě zvedaj všechno ..
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
hlavně aby se mi z toho nezvedl kufr...ta reklama..,,všichni si mě berou jenom pro peníze ,, to na mě vždycky vladís důležitě hledí .. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.