• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
no vidis kathy - tomu rikam spravyny pristup!!! :dizzy_face: a jak je v Nemecku?
10. dub 2009 ve 20:42  • Odpověz
pa Kath a kdyby jsme se neviděly,neslyšely tak ať ti moc nezešlehaj prdel :wink:
10. dub 2009 ve 20:44  • Odpověz
aann - my jsme uz podle me ze vseho tak zblbly, ze resime i maskovanou kavu, co? ale co nadelame :wink:
10. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
aann a kam ty vlastne chodis do car?
10. dub 2009 ve 20:46  • Odpověz
za cca 10 min jsem zpet
já už jsem tak poťapaná,že to je konec a ze všeho jak magořim tak mě pošle obvoďák do kostela tak to je úplnej konec
do iscaru v Praze
četla si jak jsem tady psala o tom 4 pokusu,když by byly teď nějaký zmrzky?
10. dub 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak diky holky za rady.No jsem v tom prvne,tak nic nevim a resim to.A nevim,zda budu mit odvahu testovat... :wink:
Vubec si nepripadam tehotne,prsa me bolela vice a dnes uz to nejak opadlo a tolik neboli,tak si rikam,ze bohuzel asi nic :frowning2:
No koukam,ze vy jste se daly na peceni.Ja Velikonoce jako Lenka neresim letos vubec,radsi bych si vystavila misto vajicek ta pozitivni testy jak Lena :slight_smile: :slight_smile: At se vam to peceni daří :wink:
10. dub 2009 ve 20:49  • Odpověz
dagi my už jsme s Mur v těch pokusech ostřílený.Je ale jasný,že seš nervní to je úplně normální a jestli to vydržíš tak netestuj-ikdyž ti radí ta pravá :wink:
10. dub 2009 ve 20:53  • Odpověz
no nevim,aspon budu mit tu krutou jistotu,Ve ctvrtek nebo v utery,to uz je jedno o kolik dni driv budu smutna :frowning2:
10. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
aann - cetl ajsem to, prece jsem se ti psla, ze ty zmrzky patri k tomu hrazenymu pokusu. copak? nejak se mi tech par minut natahlo, byla jsem ty dva bobance dat do trouby
10. dub 2009 ve 21:04  • Odpověz
dagi - je to zahul na nervy, to teda jo...ja nejsem teda zadnej zacatecnik, ale pokazde me to dostane :zipper_mouth: dekuju za prani zdarneho peceni - u te dvojky vina mi to jde samo :grinning:
10. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
aann - a co planujes se zmrzkama?
10. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz
bezim snizit teplotu trouby a dolit si vinko, ale jsem tu v cuku letu - teda nez zacne Kraus - ten porad s muzem milujeme - pokud tam ma "dobre" hosty
10. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz
no taky jsem tady cetla neco,o tech zmrzlousich z 3.IVF,to patri ke 3.IVF,to neni dalsi cyklus hrazeny nebo nehrazeny uz pojistovnou.Jedna se prece o kryoembryotransfer a ten stoji treba u nas i s asistovanym hatchingem 5000,jedna se jen o zavedeno zamrazenych,takze se neplati zadny cyklus.Teda doufam,ze to tak je,myslim,ze ano. :slight_smile: Tak se nestresuj financema :slight_smile: :wink:
10. dub 2009 ve 21:07  • Odpověz
aangiie a ty jsi nekdy vydrzela netestovat :slight_smile: ja tady cetla,ze pri dvojcatech se objevila slaba carka uz 8.den po ET,je to proste vice hormonu u dvojek :slight_smile:
10. dub 2009 ve 21:10  • Odpověz
Teda mur ma dnes prijemny a vesely vecer :slight_smile: tady se vinkuje :slight_smile: supr holka,ale at neusnes a nezhori bejvak :grinning: :wink:
10. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
jo jo už vim,že si mi to psala.No když nějaký zmrzlouši budou tak to bude u mě mega úspěch.Myslim si ale,že kdyby to dneska na utz byla nějaká bomba tak by mi to ta dr určitě řekla
10. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz
dagi nevydržela.pokaždý jsem testila dřív a nikdy nic
10. dub 2009 ve 21:15  • Odpověz
ale aann, zatim jsou zpravy priznive - na jednom vajecniku 10 a druhym snad 7? to je jedno. uvidime kolik vajec bude zralych a oplozeno, ale vypada to dobre, ver mi! stejne je jich pak ve finale vic, nejsou videt vsechny na UTZ.
dagi - jo vecer je super, mazance pod kontrolou :grinning: :grinning: za 40 min hotovo, uz ted vypadaji bozsky :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
a ted když vim,že mám všechny testy imunologie i genetiky v poho akorát těch spermoušů je sakra málo
10. dub 2009 ve 21:16  • Odpověz
ja po KEt u 1.IVF testla 8.den po KEt a byly tam // a na UTZ bylo videt, ze to jedno jakoby rostlo, ale odeslo, pak hematom a MA.
10. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
aann - my to jednou vyhrajeme!!!
10. dub 2009 ve 21:18  • Odpověz
mur-no tak u mě to teda nikdy takhle nebylo.Na utz jich bylo relativně dost a pak nic
pry i o vsech pokusu je to ze 70% o psychice- pak si vyber
no me treba rekli na jednom 4 a na druhem 2 a nakonec jich bylo 16, ale jen 11 vajuch a 9 oplodnenych a stejne zbylo jen na jdnu zamrazenou varku.
aann zanm kocku, co mela 3x IVF - jenom vzdy ET, ze nebylo na zamrazeni, chapu, ze to musi byt tezke. Ale pak treba holcinu - co nemela vubec MS, problemy se stitkou a po stimulce 35 vajuch... je to holt zivot
10. dub 2009 ve 21:21  • Odpověz
a kdy mas pichnout pregnyl - vis uz?
mur-kdyby tady byl smajlík jak posílá pusu tak bych ti ho hned poslala :cry: Víš co bylo hrozný (jako pro mě ten pocit)když jsem čekala na odběr krve a přede mnou byly na testech 3 ženský a všechny odcházely jako těhulky
nebudeme se pitvat v minulosti, nevime cim to bylo..proc treba praskly driv nez je stacili vybrat
10. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz
to je určitě taky o psychice,ale nevěřim tomu,že těm maminám co se to povedlo,že na to nemyslely tomu nevěřim
10. dub 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.