• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Ann, né za sebou, pustím si vždycky jenom jeden - bez reklam slabých 35minut, jinak bych padala na hubu, páč by mě ten stroj asi vyhodil z těch šlapek :sweat_smile: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
jé, vy mně děláte chutě :dizzy_face: .
Aann, ty jsi na ně tak přísná? :confused: Ani koukat na čokoládu ne???
4. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
holky když jsem byla učenka a přišly v bedně větrníky tak jsem vylízala papír z bedny ..to se ještě dělaly tak ,že to teklo všude a bylo to mnamozní ..ne ten hnus co dneska :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ty jo jsem sežrala mrkev a asi mám na ní alergii bo co ..nedělá mi to dobře ..
4. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
já bych spíš potřebovala se dívat a zároveň, abych hubla, ale táááákového ještě nic nevymysleli :unamused:
4. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
a len byly to ty dvoubarevný?
4. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
já bych potřebovala spolknout pilulu a ráno se probudit za krásku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
ami ty čoko i karamelový .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
moje drahé ,jdu ordinovat ,abych zde mohla zase být za chytrou
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Kathy, to musí být makačka, vloni jsem si to na dovolené vyzkoušela a málem jsem si vyrazila zuby, nějak mi nešlo zkoordinovat ruce a nohy :frowning2: . Koukalas na včerejšího House? To bylo vtipný, jak tam byl mladík a říkal, že ho bolí tělo, když se ho prstem dotkne a pak se zjistili, že má zlomený právě ten prst, kterým se těla dotýkal :grinning:
4. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
hmm, len tak jsem si to představila a jdu teda radši cvičit, bo budu mít jen z těch představ 2 kila nahoru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ordinaci jsem neviděla ani nepamatuji, ještě se na to dá koukat? Jdu to zkusit...
4. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
Ami, ještě jsem nekoukala, mám ho nahraný, ale viděla jsem to v upoutávkách :grinning: Včera ani dneska jsem neběhala, páč je mi zle.
4. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
Tak hezkou pokoukandu :wink: Pa
4. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Kathy, tak to chce horký čaj s citronem, zabalit hlavu (říká se, že se musí hlavně zpotit hlava) a lehnout si a pokusit se usnout. Tak ať tě ten bacil brzo opustí :pensive: .
Dobrou noc holky:slight_smile:....
4. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
čus, tady strašidlo... vytuhla jsem v deset a od dvou straším... tak jsem na chvíli zapla pc, ale je to nepohodlný a je mi zima na hnátky, který mám holý bez ponožek. tak se jdu zase zakutat pod peřinu, třeba po krátkém žehlení a skládání prádla, co jsem tady jako pako předváděla, to oko ještě zamhouřím :wink:
5. bře 2010 ve 04:27  • Odpověz
zlatí ty už nevíš čim byses po nocích zabavila vid ..už je ten pupík nepohodlnej ..už brzy budeš mít klučíčky u sebe a budeš je okusovat jako aan maličkého ..hýml tady bude nějak překlukováno ...s tim by se mělo něco udělat .. :confused:
5. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
včera jel kočárek hezkej z dvojkama hned jsem si na tebe vzpomněla jak brzy budeš lítat s kočárem a hafinkou a brzy oblečeš i ten červenej model .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
tak mizim do práce dneska mám pro změnu ranní ..achjo ..člověk si nemůže nic naplánovat vim to den ze dne ...
5. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
dobre ranko :sweat_smile:
vy jste toho nakecaly :grinning:
Kathy - pokousi se o tebe bacil? ty to mas nejak casto, co? a uz je lip?
5. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
teda Zlatko - ty ses ranni ptace, ted ale ucite chrnis :grinning:

Len - tak hezky makej, vikend delas nebo mas volno?
5. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
čus,bus :wink:
Mur, líp není, přišla jsem totál o hlas, tak z toho maj radost puboši ve škole, že je neprudím :grinning: Když to na mě pořád prskaj, tak se jim občas povede mě takhle nakazit, víš?
To mám za tu práci s mládeží :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
cau Kathy - holt pionyrka si vybira svoji dan, co? :grinning:
ale to musi mit fakt pubosi radost :grinning:
5. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
tak jenom vyber zakovsky (jestli jeste jsou) a napis poznamky :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Na střední už nejsou, oni jsou teď hodný a užívaj si, že mají klííííííííd :sweat_smile:
5. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
to toho ale moc neoducis, coz?
5. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
Mur, dneska teda ode mě ani hlásku neuslyší, ale dostali to v písemné podobě, aby náhodou něco nezameškali :grinning:
5. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
:grinning: tys na to ale vyzrala :grinning: no tak snad te hlasivky nenechaji dlouho ve stychu
5. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
v pondělí už snad budu v pohodě, o víkendu se budu léčit a mlčet - myslím, že bude mít manža radost :sweat_smile:
5. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
no manza urcite :wink:
5. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
čus jsem doma od 14hod. príma směna od 9hod. do 14hod. :grinning: :grinning: :grinning: při ranní nemam víkendy ,ale z toho týdne ranní jsem měla 2dny odpolední ,tak si vyberte :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ještě řikala že občas bych měla pondělky odpolko až ona poveze malého k tátovi ..prostě parádička no .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
jedna baba mi tam zasmrděla celej můj vonvej krámeček ..ty jo to je humáč jak ty některý lidi táhnou potem ..snad to nebudu nosit domu prát ty hadry .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 17:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.