• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak jsem vás zase propásla...

leni, vy máte osmičku??? osmáka jsem si chtěla koupit, ale nakonec jsem manžu ukecala na toho našeho maxipsa :wink:
5. bře 2010 ve 22:42  • Odpověz
fan, to nasere, ale co bys čekala od buzny???? ty poznaj prd a ne ženskou... :rolling_eyes:
5. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz
ami, tak jsi to trefila, poté, co vy vytuhnete, já nastupuju... já spím většinou po 2 hodinách. vytuhla jsem v osm... takže teď budu chvíli čumákovat. doufám, že zase aspoň na chvíli usnu..
5. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
leni, že mě to překvapuje, že máš ráda vogly :wink: :grinning:
5. bře 2010 ve 22:46  • Odpověz
trošku tady listuju dozadu...

katy, jé, to musí být v práci radosti, že nemluvíš :wink: tak toho bacila rychle vypuď, ať je hlavně tobě fajn.

čauky můrko :wink: tak na dnešek jsem měla zajímavej spánek. od 22-02, pak jsem do půl pátý strašila a od 04/30-08/30. sice osm hodin, což nepamatuju, kdy jsem spala, ale to noční ponocování je na palici. asi průprava na prďolky...
5. bře 2010 ve 22:55  • Odpověz
no, leni, koukám, že budeš mít práci samé překvapení, co se týče směn.. a cos myslela tím praním hadrů??? jako že budeš prát to, co prodáváte??? to přece nejde... jsou tam cedulky a hlavně nějaká impregnace nebo co, ne?
5. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz
aann, taky jsem dneska venku pěkně vymrzla, byla jsem si pro výsledky předoperačního, tak mi prckové vyžrali železo... jinak prý ok.

tak už jen vydržet do pondělka a dozvědět se verdikt, kdy se bude šmikat a klubat :grinning: já osobně počítám středa - pátek. tak uvidíme :wink:
5. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
Ahojte holciny,tak co tu nového?? Vlaska jestě neporodila??teda,na dvojcata se drzis,ty snad jeste budes prenaset :slight_smile: Uz by se i mohli chlapaci narodit vid??
Leni ty mas osmaka,to je pekne zviratko.Taky jsem si ho chtela kdysi poridit :slight_smile: a treba ho nekdy poridime malemu :wink: Leni osmak gegu?? to je osmak degu :wink: :grinning: Tak papa holky
5. bře 2010 ve 22:58  • Odpověz
máte kliku, že tady čtu o dortech a měla jsem před chvílí tvarohový řez. :grinning: kluci ho chtějí :wink: jinak bych musela jít něco vylovit :grinning:
5. bře 2010 ve 23:05  • Odpověz
ami, gratulka, ty ses do toho ale pustila :wink: to je vždycky prima, když člověk překoná lenost. :slight_smile:
5. bře 2010 ve 23:08  • Odpověz
jj, dagi, ještě jsem 3 v 1, ale už "jen" do příštího týdne...
5. bře 2010 ve 23:09  • Odpověz
aann, tak Šimonek přežil bebí s dobrým výsledkem a tatínek je statečnej, že u toho nezkolaboval, co? :grinning:
5. bře 2010 ve 23:12  • Odpověz
tak já končím, ještě juknu na dvojkovou diskusi, ale nevidím to moc slavně se tady tak kroutit... a půjdu si min. lehnout, třeba zamhouřím oko...

papa a pěkný víkend :wink:
5. bře 2010 ve 23:13  • Odpověz
hmmm, tak včera posle a dneska prga...

tak dobrý ráno ve spolek. tady sněží jako kdyby byla zima. to je provokace či co? já se těšila, že už bude hezky...
6. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
dávám snídani a zase se půjdu natáhnout :grinning:
6. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
máte myšunu na mym albu na střeše :wink:
6. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
chichi ..degu ..my máme teda osmičku gegu.. :grinning: :grinning: :grinning: my musíme mít vždy něco lepšího totiž :grinning: :grinning: :grinning: ,dagísku zdravim :sunglasses: ,kámošce se urodilo spousty myšat ,ale jsou fakt boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale moc rychlé na můj vkus
6. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
leni, myšuna je kouzelná :wink: to zas budou historky :grinning:
6. bře 2010 v 19:00  • Odpověz
zdravím vlásku i s dětma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,mamka mi půjčila film apocalipto nebo tak nějak ..já u toho byla přilepená celý odpoledne ..to byla hrůza ..
6. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
jo to budou historky až ten pošuk uteče a my budem rozmontovávat půlku bytu .. :confused: :rolling_eyes:
6. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
jj, leni, to mám na mysli :wink:

já budu mít hrůzný večer. na pc nevydržím a v telce dávají Polívku na ČT 1 a na NOVĚ a já ho nemusím.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
ahoj,

ja mysunu nevidim :angry: :cry: :cry: :cry: :cry:

pa, jdu hajat a zase rano makat :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
mur, musíš se podívat na modrou střechu a lence do alba :wink:

jinak všem přeju dobrou noc :wink:
6. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
ahoj při neděli :wink:
7. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
tak co, kde jste??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
7. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holčinky ,včera jsme dali v hospě jen tak lehce pivo ,jak beru ten predni ,tak mi hrozně bolí hlava a už jsem tam po 2hod. nemohla vydržet..tak se šlo dom a vladís se dorazil doma ..já šla spát vedle ,tak nic nevim..
7. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
čus zdravíííím :sweat_smile:

Byla jsem s mladym Schumacherem na túře.Dneska chrápe jak o život.Do 10 byl se mnou v pelechu-to si ani nevzpomněl,že od 5 nepapkal

Tak jdu vás přečíst co jste nadrbaly
7. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
Hezkou neděli přeji...teda zbytek nedělního dne :grinning:
Též jste si všimly, že dny začínají být delší a delší? Já jsem tomu teda moc ráááda, nějak mě to rozveseluje a dává mi to víc energie :dizzy_face: :dizzy_face: . Akorát nám brzo posunou čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....
7. bře 2010 v 18:27  • Odpověz
krasny vecer vsem, jdu na chvili zatimco se tady muzik dlabi veceri, tak ja jukam :sweat_smile:

Ami - kdy se posunuje krucis zase cas, dejte pokoj, ja dneska malem myslela, ze jsem zaspala, kdyz bylo po 6hodine tak svetlo a ja sla k autu :grinning: :grinning: chlap muj vtipalek me jeste vyprovazel slovy, no to vis, je osm rano :angry: jsem jela uplne s ocima navrch hlavy :grinning:

tak zatim cusicek, Len - hod mi odkaz na tu strechu, se chci pobavit, diiiiiiiiiiiiiik

budu zitra,pa
7. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
mur na horní liště je modrá střecha .. a dej tam lenkacar
7. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.