• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
mur, letní čas začíná 28.3., jinak přeji příjemný pracovní týden :wink:
7. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
len, já jsem taky koukla na osmičku, jak jí říkáte? My jsme nikdy doma zvířátko neměli, rodiče byli proti, jen pan bratr měl rybičky, ale ty mu překrmila babička, když nás jednou hlídala, odůvodnila to tak, že "prý pořád otevíraly na hladině pusy, tak myslela, že mají hlad" :pensive: , od té doby jsme nic neměli, vlastně jo, na základce jsme měli vši, ale to bylo nechtěné zvířátko :grinning: :grinning: :grinning: .
7. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
....že všechny koukáte na pojišťovnu, co? :dizzy_face: :dizzy_face: , já jdu taky na něco koukat.... :dizzy_face: :wink:
Hezký večer a dobrou...
7. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
čus, tak dneska zdravím od 4 hodin. to bude asi tím, že jdu na kontrolu a nervíky pracují. teď se jdu ponořit do kapaliny, ať nejsem v nemocnici za prasátko. kdyby něco, hned hlásím. :wink:
8. bře 2010 v 05:49  • Odpověz
Dobré ráno :wink:
Zlatko, držím palečky :dizzy_face:
8. bře 2010 v 07:19  • Odpověz
zlatí tak to tam hezky vyřid všechno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jdu do práce v půl 1 tak snad už budeš doma s výsledkama,ami vši jsem na základce chytla taky a bylo to strašný ..líbilo se jim u mě až mi babička natřela hlavu něčim proti munkám a to jsem se jich teprve zbavila ,sprej orthosan měly moc rády ,ten jim nevadil..jen si na to vzpomenu už se drbu ..fuj tajbl ..
8. bře 2010 v 07:35  • Odpověz
myšunu si s vladísem pouštíme mezi sebou ,ale je to fakt tryskomyš ,neposedí zmetek ..ale nekouše ,tak to jsem ráda ..
8. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
bre ranko :wink:
kasanova vylezl z kanafasu :grinning:
8. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
bee, ja nechci zase zmenu casu, bleble
8. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
zlatko - tak sup sem s novinkama :dizzy_face:
8. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Len - no vidis - trocha spestreni v manzelskem zivote :grinning: :grinning: mysunu si poustime s Vladisem :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
jdu se dat do trosku pouzitelneho stavu a namocit houby, dneska bude kyselo
8. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
,,zatracený kyselo ,co krok to prd ..,, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem vypravená do práce o hodinu dříve ,to mám radost ,já sí vážně nemůžu nic naplánovat .. :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
taky nechci změnu času :dizzy_face: ,uděláme demonstraci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
tak se tu děvenky mějte co nejlépe a jak vidim zlatky jsem se nedočkasla ,stačí jeden fonát a vše je jinak .. :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
cau zeno, hezky makej, ja jdu delat doma
8. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
kde nic tu nic.
Zlatko .- snad si te ta nenechali - urcite jsi jela s taskou, ze?
jdu vyvesit periny, zapnout pracku a za hodku bezi McLeodovky, tak u toho budu sycet se zehlickou :grinning:
pada tady ten bily chnus :angry:
8. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj, jsem doma...

monitor dopadl dobře, jen žádná kontrakce, resp. 1 pidi, takže jako by nic... a když svolali konzilium kvůli termínu, tak pan profesor řekl, že to není akutní a že pediatři chtějí ukončený 38.tt, takže se bavte, termín bude až příští týden ve středu...

jdu se natáhnout, jsem od 4 hodin vzhůru, jak jsem byla na nervy, co bude a už jsem ko. mějte se pěkně a zase se zjevím, až si dáchnu. papa
8. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz
Ahoj Zlatko, tak to je gól, ti nás ale napínají, což :grinning: Tak hlavně aby bylo tobě i chlapečkům dobře, tak nožky nahoru a odpočívej :wink: Pa
8. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz
ahojky katy, jo, je to na medaili... jestli se kluci nepohrnou na svět sami, tak až ve středu příští týden.

jdu ležet. pak vás dočtu, papíček. :wink:
8. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
Zlati super!! dari se jim u tebe dobre, tak kam spechat, ze?
jdu se natahnout, zatim pa
8. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
Všem hezký večer :wink:

Já jsem dnes totální lenora a mám strašně žravou a pak výčitky z tý hromady jídla, asi ze mě už twiggy nikdy nebude :sweat_smile:
8. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
tuhle hnusnou náladu mám asi díky mrše mrchoucí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
S hlasivkami jsem ještě pořád na štíru, ale už trošku mluvim, ale točí mě to taky :angry:
8. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Tak trochu negativity, ale jinak se už moc těším na jaro :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
zaltko hele já si taky myslim ,že když jsi bez komplikací tak je to škoda je tam nenechat ,aspon jim dozrajou plíce :wink: a naberou imunitu
8. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
A to jsem dostala od manži kytí :dizzy_face: , a přesto tu radost ta mrcha mrchoucí celý převálcovala.
8. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Takže ženy - všechno nejlepší k svátku :dizzy_face:
8. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahoj Len a Kathy
čus Leni, jak bylo v práci?
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.