• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
jak odpo :angry:
9. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
a kralovna zjistila, ze je uz odpo :grinning: nic si z toho Aann nedelej :grinning:
jdu se chystat do prace
cusik
9. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
ahoj, tady válenda. kluci mě nechtějí nechat sedět ani u pc a už ani v křesle, takže 99% času ležím. tak to abyste věděly, proč tady nejsem a že jsem stále 3 v 1. kdyby něco, budu hlásit!!!!!
9. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
na dnešek jsem celkem vyspalá, informaci o posunutým termínu jsem zpracovala...

moc na vás myslím a zdravím. papapapa
9. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
krásný večer nestíhám juknu zítra.V 6 jsem dorazila z túry,chlapeček spal 4 hod.A holky kila jdou dolu jako sviňa jupííííííííí
9. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
aan ty se máš ty jo ..
9. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Ahoj holky,ahoj Lenísku?? Holky koukám,ze tu resite kilca.No ja kdyz sla na sal na cisar,tak jsem vazila 76 a vaha pred tehotenstvim byla 58.Kdyz jsem se zvazila po tydnu doma po porodu,tak jsem mela 62,jsem nechapala,byla jsem proste zalita vodou z te preeklampsie...Ted mam 60,ale do starych rifli pred tehot.nevlezu.zustalo mi bricho :frowning2: natazená kuze i spek.takze budu muset zacit cvicit.
Jo a holky potkala jsem znamou a byla polovicni,dost zhubla a rikala,at zkusim pristroj BODYTER,zestihluje a posiluje svalstvo,Používa se pritom teplo a vibrace a vazne to pry jde.Uz jsem si o tom nasla info na netu a u nas to dela pani jedno lezeni hodinove za 350 a je treba tak 10 lezeni.Je to novy stroj na trhu asi 4 roky,tak o tom lidi jeste moc nevi.V Praze jsou ceny vyssi-kolem 700 za hodinu,ale je to fajn v tom,ze vam to i zpevni svalstvo a kdyz mate pevne brisni svaly,ktere teda po porodu jsou povolene,tak pak ani tak neboli krize.
Je tam i psano,ze je to vhodne pro zeny po porodu.Jsou tam pouze kontraindikace a to je epilepsie,nemoci ledvin a jater,vysoky tlak,silne krecaky,nadory.Je to proto,ze se tam pouziva vyssi teplota a tuky,ktere se rozbijeji se pak vyplavujhi lymfatickym systemem a aby se dobre vyloucily z tela,tak musite pak hodne pit a mit tedy zdrave ledviny.Jo a zaroven,jak to odbourava ty podkozni tuky,tak to i detoxikuje a tedy cisti i od zaneseni tela.Pry hlavne po porodu a tehot.je telo zanesene..Ja tomu taky nejdriv neverila,ale mluvila jsem s tou pani a rikala,ze kdo je zdravy a dobre to snasi a snese vysoke frekvence,tak to efekt ma.Hlavne musi byt clovek zdravy,treba nebyt ani nachlazeny a pak hodne pit.To je podminka.Takze to jdu zkusit a poreferuji vam :slight_smile: :wink:
9. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
ahoj dagísku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Jo jinak Zlatko teda to je fakt na medaili temer prenaset dvojcata!!! Vesmes se rodi kolem 34 tydne i drive,tak to ses teda pro tehotenstvi a rozeni deti stvorena.Me treba jeden dr,rekl,ze nejsem rodici typ :wink: :frowning2: Jsem rada,ze jsem to ve zdravi donosila.Do dalsiho uz nepujdem,jsme rozhodnuti na 90%.Ted to bude rok a meli bychom dat vedet laboratori,co s mrazackama.Plati se polatek za kazdy rok.Tak nevim,Daji se i darovat???
9. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
ty bláho to budeš brzy jako tyčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale zní to dobře
9. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
koupila jsem myši novou podestýlku vladís nechce myš dát pryč tak to zkusíme ještě ..ty jo ,jsou to nějaké dřevěné válečky místo hoblin ,ale teda to je tah .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj Leni,co delas,jak se mas?? :slight_smile: :slight_smile: Ani se neozves :wink:
9. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
chodim do práce ,je to jako můj koníček ,páč tam dělam zatim zadarmo :rolling_eyes: ,dneska jsem si aspon vzala těch mých 5tis. co jsem tam musela donést na zaplacení zboží
9. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
No leni,jako tycka byt nechci,ja mam fakt problem s tim brichem,vypadam porad jako bych byla tak ve 4.5.mesici :frowning2: no fakt uz se me i kamoska ptala jedna.gate oblecu pres nohy,ale nezapnu je,takze se chci zamerit jen na to bricho a to bych musela cvicut jak silena a vetsinou po sklapovackach me chytnou krize,takze cviceni jde do haje..
9. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
u nás neni kočičko nic novýho ,až na to ,že mám velmi často depky a pocity méněcenosti ..to jsem celá já ,ze všeho posraná až běda ..
9. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
jj,to jsečm cetla,ze prej odjel do Frydku :slight_smile: to jsem se nasmala :wink: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
po císaři musíš mít klid docela dlouho ..
9. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
dneska např. nebyla ani 1kč tržba ,takže zavčasu jsme si vzaly obě kč co jsme daly ze svýho než to zase odveze a nezbyde nic
9. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
když jsi ze frýdku tak ten co tam měl krám alpine pro tak to je můj šéf,ted tam zase otevřel asi nějaký džínsy
9. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Jezis,omluvte chyby,pisu rychle..jo jinak prdola mi zacal spat uz celou noc.Spi od 20hod do 4 do rana.Ve 4 tak do 4.45 krmim a pak jeste usne do pul sedme do sedmi a vstavame.Tak snad uz mu to tak vydrzi :slight_smile: 20.3.bude mit 4 měsíce,šíleně to letí.Hodím zase nejaka fota :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
ty jo tak ty už se i vyspíš no to je hodnej chlapeček ..však sis ho zasloužila
9. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
Teda Leni,to me normalne nestvi,jake pocity menecennosti,proc prosimte!!! Vzdyt se snazis,pracujesmses dobra,nemuzes se porad tak podcenovat.Holka zlata,dyt ty ses takova dobra duse a sikovna.Podivej se nekdy kolem na ty kravy vypatlany a jak si mysli,co nejsou a jsou dulezite,pritom neumi lautr nic,jen kecat.Holka zlatá věř si prosímtě.Hele ja ti zase asi pisnu do IP :wink: :wink: Todle neni mozny :pensive:
9. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
jo tak to bych se do toho kramu musela podivat,co to je za kořena :slight_smile: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
hele i s tim příjmením ses nesekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Leni zaplatpanbu je Michalek od narozeni vcelku spací ditko,akorat se budil pred tim casteji na pití,ale to asi vsechna mimca po narozeni.Akorat ho trapi porad to brisko-jinak by byl uplne zlaticko.Jo a hodne se smeje :slight_smile: :slight_smile: je to smisek.Moc ti preji taky takove mimco,nejlepe holcicku :slight_smile: je tady preklikovano,to je fakt :slight_smile:
Jdes do toho letos,beres nejake leky??
9. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
ještě že je ten vladís takovej citlivej kluk ,že mě už dávno nezabije jak tady fnukam ,že nic neumim ,nic nedokážu ,všechno zkazim..všeho se bojim..to jsem prostě já .. :wink: holky tady se mnou trpí dost :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
Asi jdes koukat na ordinacku vid.Manza si zapnul CT2,je tam dokument.On tyhle serialy nesnasi a kdyz se divam,tak odchazí od televize :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
od 19.2 jim prednison..předtim jsem po měsíci vysadila páč jsem vladíse málem doma zabila ..
9. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
já si taky myslim ,že by to tady chtělo nějakou culíkatou ,no je nás tu ještě dost adeptek
9. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
Leni,ja takova ustukana byla taky,ale uz jsem otrnula a i to ,že mam prcka me zmenilo.Rikam si ze nemuze mít preci priposratou mamku..musim vse zvladat i kvuli nemu :wink: Pockej az budes mit prcka,to te hned změní.
A dle meho je to i vychovou,zrejme ti moc sebevedomi rodice nedodavali a spise ti rikali,to je porad malo,musis byt lepsi vid?? :wink: No ona za komousu ta doba i byla takova..ani ve skole te nepochvalili a nedodavali sebevedomi,jako dnes.To vidim i na te dnesni mladezi jak je otrkana :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.