• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
tak papa jdu ordinovat ..doufám že nebude volat vladís ..
9. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Kdyz ti to tady rikame vsechny,ze ses dobra,tak tomu věř.Leni prosimte,nepodcenuj se!!! :slight_smile: :slight_smile: :frowning2:
9. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Tak příjemný televizní večer Leni a pěkne se vyspi a pozdravuj osmáka i manžu :slight_smile: :wink: On je zase na služebce?? :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Leni ty tu culíkatou tady dát musíš :slight_smile: a zachránit to tady :wink: Moc Ti to přeji.
Jo a s jakým příjmením,že jsem se nespletla nebo co??
9. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
jojo příjmení šéfa sedí :grinning: :grinning: :grinning: ,osmák půjder asi brzy z baráku ,je mi čim dál hůř ,dneska mám nateklý oči ,tlačí mě na plicích ,alergie jako hrom..podestýlka nepodestýlka ,je to horší.. :rolling_eyes:
10. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
vladís je na vojenským cvičení :wink: ,on se tam nepředře ,nebojte ,má na starosti zásobování
10. bře 2010 v 08:57  • Odpověz
Zdarec :wink:
Dneska jsem celý den přemlouvala sluníčko, at už konečně vyžene tu zimu a ať se toho 21.3.jaro přižene s celou parádou :sweat_smile: :grinning:
10. bře 2010 v 15:27  • Odpověz
Koukám, že Len má doma pré, když má kocoura na cvičení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
Len, myslím si, že když jsi alergik, tak asi fakt osmičku mít nemůžeš :confounded: Manža je taky alergickej na kočičí chlupy a tak ho možná někdy přesvědčím jedině na nějakýho psa pro alergiky, který nepouští chlupy .
10. bře 2010 v 15:33  • Odpověz
ahojda ve spolek :wink:
10. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
katy, přemlouvám s tebou, ale zatím to moc nezabírá, co? :confounded:
10. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
leni, ačkoli jsem milovník zvířátek, jestli je ti tak blbě, tak radši osmičku dejte z domu, než si uděláte moc velkou citovou vazbu... určitě ty alergický projevy k prednisonu nejsou nic moc...
10. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
ahoj holky, jdu docist, co noveho?
10. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
leni, zajimava debata o osmiccce, hlasuju dat ji pryc a tobe poridit max. norkovej kožuch :grinning: jen at si to Vladis precte :grinning:
jdu skrabnout erteple, sekana je v troube a pan tvorstva na ceste domu :grinning:
10. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
Zlati- ja stale vyhlizim info o prdolech - jestli se nelihnou :grinning:
10. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
aann - neser a dej se m info o vaze!! to ten rapikatej celer,coz? :grinning: :grinning: jeste mam v lednici, tak se vyprdnu na sekacku a zakousnu se do nej :grinning:
10. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
mur, myslím, že kluky vyndá až pan(í) dr. příští středu. se jim líbí být zakutaní. prej se ještě můžu dívat na formulky, který začnou v neděli. jsem fanda Míši Schumachera, takže se těším :wink: :wink:
10. bře 2010 v 18:17  • Odpověz
zlatí dyt je to dobře že budou klucí donošenmý ..moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
tak mame plny bricha a celer to nebyl :grinning:
Zlati - tak formulky, jo? ty jsi teda ale sportovni nadsenec! :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak at ti Misa dela jen radost a formule si uzij,
Me muzik slibuje na vikend vylet, treba se dostaneme k nasim, to je jeste ve hvezdach. tak jsem ted na nej presmiru mila podstrojuju mu, pac ja miluju vylety, ale za ty leta uz to malinko odeznelo.
aspon se mam na co tesit.
zatim paaaaaaaaaaaa
10. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Tak jsme konečně tu ložnici dodělali (ještě jsme čekali na podlaháře, který dokončoval lišty) a dneska tam už budeme i spát :dizzy_face:
10. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Zlati, na formulky taky koukám :wink:

A zítra jdeme na hokej :wink:
10. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
čusík
co tady novýho?
10. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
Mur ještě to neni pravé ořechové 15 kg dole.Ještě 10.

Hele frajerky je tu jaro tak šup šup do práce.Okamžitě mi nahlašte kdy jdete k dr?? :angry:

Zlatuno!!!! co to foto
10. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
leni, já vím, jsem ráda, i když jsem zmordovaná :wink:

mur, jj, jsem nadšenec formulek, jen co odešel Míša jsem si neuměla najít favorita, takže teď to není problém a budu se lepit na obrazovku :grinning: dál sleduju hokej - mistrovství světa, ráda koukám na tenis a miluju olympiády nebo atletický a jiný přenosy - třeba lyžování, skoky na lyžích a tak :wink:

ale hlavně z gauče :grinning: ba ne, volejbal hraju a doufám, že od září budu moct zase začít chodit do sokola :wink:

katy, super, že máte ložnici hotovou :wink: na hokeji jsem na živo ještě nebyla ale v telce to je super :wink:

aann :wink: klíd, jsi teprve chvíli po porodu, tak nešil!!! Šimonek má 2 měsíce dneska nebo zítra??? tak jsem si říkala, že ta svatební už byla trapná... a před holkama z diskuse CARu se už maskovat nemusím...
10. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
Zlati - projela jsem ti albik, no svatebni fotky cucim :grinning: jak je to dlouho?

Kathy - ja jsem zvedava - kdy my zacneme, zrovna jsem rikala, ze musime zajet vybrat parapety :zipper_mouth:
10. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
mur, aha, holky z dvojčátek naházely fotky ze svatby, tak do mě taky hučely, tak jsem naskenovala 2, co jsou za sklem, kvalita ne tak dobrá, ale jsme tam :wink: v listopadu to bude 6 let...
10. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
Zlati zítra máme narozky :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
jezis, to je hnus uz sest let - neber to jako tvoje, ale jste o mesic pozdejc jako my, a to uz je darda :grinning: :pensive:

aann - zitra narozky?

Prihlasim se zase rano, ted jdu dadat, jsem k.o.

pa
10. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
aann, sakryš a jak pošleme dárečky... :astonished:
10. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
mur, jj, je to na medaili :wink:

:grinning: a co na to náš držák aann???? :grinning:

mur, Šimonek bude mít narozky - 2 měsíce :grinning:
10. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.