• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
pro dnešek se loučím, jdu do hajan. papa
10. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
čus holky ..no jo vláska se odtajnila ... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,stejně ti to nikdo nedlabal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
kathy sex v nové ložnici ,to může být povzbuzující :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,můrko na výlet v týhle kose?
11. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
aan jestli budete slavit narozky každý měsíc tak je šim§ůnek nejštastnější dítko ze zkumavky :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 08:25  • Odpověz
dneska jsem měla šílené sny ,bolí mi hlava jak střep ..myš jde z baráku
11. bře 2010 v 08:26  • Odpověz
zlatko co na to hafinka že furt spíš?
11. bře 2010 v 08:32  • Odpověz
čusík vařim-přijede mi kámoška.No vařim....dělám řízky s kaší a salátem.Jooo a knedlíčkovou

Leni nedá se nic dělat musíš si pořídit naháče :slight_smile: Až toho psíka budeš hladit pod peřinou :wink: :grinning:
11. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
čus ve spolek, tak dneska skoro nemůžu sedět, ještě to těch 6 dní musím vydržet... :confounded: takže o5 jen ležím nebo spím, je už to na budku....

aann, všechno nejlepší Šimonkovi ke 2 měsícům :wink:

leni, prd odtajnila... Oťásek je takovej nesvůj, nechápe, proč pořád ležím a nehraju si s ním a ani s ním nikam nejdu... ale za chvíli zase budeme procházkovat o 106 :wink:
11. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
aspon ti bude hafinka pomáhat tahat kočárek do kopce :wink: ,už se ti to krátí a brzy budeš mít krasavečky u sebe .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,jé aan ty jsi ale vařilka .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já už 4den žeru kuře na paprice :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě zbylo na zítra až přijede vladís ..ten dostane hrablo do ruky a pojede před barák ..no co je toto za počasí to by se člověk posral z toho .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
ahooojky ve spolek, hlásím, že žiju :grinning:
11. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
no zaplatpánbůh že žiješ
11. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
tak holky dělala jsem si jakýsi zasdlaný test mailem ,jako na řidičák a musim vám říct ,že je dobře ,že lezu pěšky ..páč tak v půlce mi teprve došlo ,že některá auta i blikají jako že blinkrem a tak vůbec mi to moc šlo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: udělala jsem to na 55% to je hnus velebnosti ..
11. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
no nic krásky jdu ordinovat ..papa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
len :grinning: až tak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . A jsi fuč...., jsem se chtěla zeptat, jsem četla teď, že osmičce "dáváte výpověď z bytu"? :confused:
11. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
čus

Zlati myslíš,že jsem trapnej držák v manželským stavu ????
11. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Šíma děkuje za přání :wink:
11. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
ahoj, snažím se natáhnout ruce, co to jde, abych došáhla na klávesnici...
11. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
11. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
tak jsem vás dočetla:
zlati, ještě páááár dní a budou tu bumbrlíčci, vydrž :wink:, nemáš žádné potíže jako bolest hlavy a tak, že ne? :confused:
mur, ty jsi taková pekařka! Perník, to jsem nepekla a nejedla už dlooouuuho :pensive:
kathy, gratuluji k ložnici :wink: !
aann, všechno nej Šimonkovi ke 2 měsícům, no letí mu to strašně.....a nám taky, bohužel :stuck_out_tongue_closed_eyes: a taky k 15 kg dolů!!!!
l
11. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
aann, to ne, ale že ty jsi tady držák, našich necelých 6 let, to jsme vlastně na startu, ne? :grinning:

ahojky ami :wink:

leni, tak hezky ordinuj :wink:
11. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
ami, to ti ani moc nedalo práce, co? :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
musíš si sednout na malou židličku a a pupek pod stůl. :wink: No hlavně už to musíš mít za sebou
11. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
ami, hlava mě nebolí, ale dneska jsem se nad sebou rozbrečela, jak mě to břicho už bolí, když se mám pohnout, to už není normální, ale utrpení... jestli těch pár dní navíc v domečku stojí za to, když já jsem hysterka ubučená...
11. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz
ahoj zlati...., ahoj aann....copak řešíte? :slight_smile:
11. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Zlati vy jste novomanželky :wink:
11. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
aann, sedět nemůžu, to sebou tak melou, že to nevydržím. jsem tady na židli natažená, ale je to na chvíli, nevydržím to moc dlouho. :unamused:
11. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
Zlati nejses hysterka je to prostě hnus
11. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
jj, aann, novomanželky optimistický :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
zlati, jsi statečná, mně brečela těhu kamarádka a ta je o dva a půl měsíce míň :pensive: , brzy to budeš mít za sebou, hlavně ať to vydržíš a kdyby něco, tak určitě jeď k dr.
11. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
být o 8-10 týdnů míň, tak to chápu, ale takhle... ani se mi sem nechce, protože už jen fňukám a nadávám... :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.