• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
ahoj, docetla jsem, dofrcela z prace.

ZLATKO _ ty nejses zadnej ufnukanek, takze KLID!!!!!!!!
11. bře 2010 ve 22:15  • Odpověz
čauky, přeju dobrý ráno :wink:

jsem ráda, že vám nelezu na nervy... dneska straším od šesti, ale jak se znám, vypiju kávičku a hupsnu ještě do pelíšku :wink:
12. bře 2010 v 07:40  • Odpověz
ahojky ,jen zalez když je ti tam nejlépe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
včera mi to v práci docela uteklo ,chodili lidi a na závěr taková jedna milá holčina ,zkoušela si riflí hromadu ,pobíhala tam ve spodárech a i jsme se zasmály ,takovej kdyby byl každej den ..nesnášim ty nafoukaný paničky co maj protažený ksichty až na břicho :rolling_eyes:a ty hadry tě tam hodí jak psovi s výrazem jak když si šáhli do hovna :angry: a taky jeden voják moravák severní,tovíte ucho mam jako filtr ,poznam ten přízvuk mezi tisíci ,dali jsme řeč,byl taky fajn,takový lidi jsou vděčný ,že jim tam nandáš spousty kalhot a zkoušej a kvákaj to se mi líbí ..
12. bře 2010 v 08:16  • Odpověz
zítra mám i sobotu ,dneska se vladís vrací domu ..prej je nachcípanej ,já si nepamatuju ,že by někdy přijel zdravej ,to zas bude tady parádička :cry: :confounded: :unamused:
12. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky!
Teda taky to včera žilo, to je super :wink: Já tou dobou fandila na hokeji a nadávala rozhodčím, ale vyhrali :grinning: Dneska si to zopáknu, doufám se stejným výsledkem :dizzy_face:
12. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
kathy že se ti chtělo mrznout na stadionu :confused: :confused: :confused: ,já jsem nějaká zmrzlina poslední týden a vůbec zimu nemám ráda,leda za oknem
12. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
Zlati, jseš fakt držák, měli by ti dát metál :wink: Chlapečkové budou krásně donošený a půjdete z porodky za pár dnů domů. Alepoň se vyhneš tý delší hospitalizaci u nedonošenců. Ale musí to být fakt na palici, to vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
Len, staďák byl plnej, tak se to tam brzy zadejchalo :grinning:
12. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
ale jo ta atmoška musí být dobrá ..tovíš já nejsem žádnej sportovní fanda ..mám to raději v telce..třeba krasobruslení a nebo halovou atletiku ..a nejraději tance ,páč jsem kopyto a neumim se hnout :grinning: :grinning: tak se na to aspon dívám
12. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Mě snad kromě fotbalu baví koukat v telce na všechen sport, fotbal mě přijde strašně pomalej :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:48  • Odpověz
Dneska jsem odvezla vozítko na pravidelnou kontrolu do servisu, tak budu zase krvácet z peněženky :confounded: Z toho by bylo haříků :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
hadříhů
ještě vlastně můžu formule ,ale tim to asi hasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hadříků :grinning: Už z toho blbnu :sweat_smile:
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
já jsem si to domyslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Zítra nás známý vytáhli do haly na badminton, to zase bude osuda, já ho umím pinkat jen tak na zahrádce, vůbec nevím, co si počnu s tou sítí uprostřed
12. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
Jéééé, zvonííííí, tak za 45min páááá
12. bře 2010 v 08:53  • Odpověz
bre ranko :wink:
12. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
koukam mame Kathy nazivo ze skoly :grinning:
12. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Len - ja mam taky radsi normalni lidi nez ty s bradou az buhvikam.

ale ty jsi laskovala s vojakem, jo? se ti zastesklo po Vladisovi, ne? kdy se vraci, dneska? a s rymickou,jo? ak bud rada, ze budes v sobotu v praci :grinning:
12. bře 2010 v 09:25  • Odpověz
Tak přestávka v perdeli a já už zase musím běžet :unamused:
12. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
Kathy - jakou ty mas vlstne specializaci? jestli to neni tajny...
12. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
já jsem s vojákem nelaškovala ,pouze o riflích ,ale byl to normální obyč kluk ,tak to bylo fajn..dost často se tam setkam s tim ,že něco nabídnu a dotyčný na mě zařve ,že to vůbec nechce..atd..dělala jsem léta mezi lidma tak vim ,co někteří jedinci dokážou a proto jsem vděčná za lidi ,který jsou milý a obyč .. :wink:
12. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
jj, lidi si nevyberes
to jsem zvedava, co ja dneska natrefim na lidi, ale mam dojem, ze jsem dneska imunni, tak by srazka s blbcem mohla byt k preziti :sunglasses:
12. bře 2010 v 10:25  • Odpověz
hůhůhůhůhú :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
mur řešit reklamace takymusí být moc milé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
nezbylo ti jedno gumový prostěradlo? já už mám zase po 14dnech krámes ..ten vladís taky už bude dělat jenom na ty vložky ..to tělo si dělá co chce :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
brouku, gumovy si musim nechat do zasoby, cekam na unik moci :grinning:
12. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
nikdy nevis, co prijde :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.