• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann - a ja vcera videla na balkone, kdyz jsem vesela pradlo jak se na ulici mijej 3 maminy s kocarkama... je to hrozny - nejde na to nemyslet, ale my to proste zvladnem a pak si vzpomenem - jak nas ten zivot zkousel, co? :pensive:
10. dub 2009 ve 21:24  • Odpověz
ja taky neverim, je to proste mezi nebem a zemi. Pro me bylo hrozny, ze kdyz jsem cekala cca pred necelym rokem na UTz - aby mi potvrdili MA, ze tam lezela mamina a delali ji nevim co, ale bylo slyset nahlas, jak miminku bije srdicko, rvalo mi to srdce. Ale co nas nezabije, to nas posili, to vis, ze se v tom nekdy nimram, nekdy se i z blbosti "ozeru". pac nemam silu to resit se strizlivym rozumem....ale jdeme dal!!!!!
10. dub 2009 ve 21:26  • Odpověz
na to si vzpomenem až nám ty děti polezou na nervy nebo až budou v noci řvát :wink:
Jinak ani nevim co mám bodat zítra to mi řeknou každý den v caru.A kdy pregnyl to už vůbec nevim
10. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
vsak bude brzo.
ted mi lezi na kolenou kocour a ma chut se mazlit - u nej docela nezvykle :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 21:27  • Odpověz
jasňačka musíme se držet nic jinýho nám stejně nezbyde
10. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
treba nedavno mi kamoska rekla, ze by se mnou menila, sama ma rocniho synka...
ja bych menila hned, ale pak si uvedomim, ze to dite uz bude na "furt"...mam to jeste takove zmatene, ale moc si jej preju a verim, ze cizi je jine nez moje :dizzy_face:
10. dub 2009 ve 21:29  • Odpověz
už začne Kraus tak půjdu čučet a naleju si stříček už jsem zase ve špatném rozpoložení :unamused:
10. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
a ten libajici smajlik tam fakt neni? :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 21:30  • Odpověz
a tone! nebud!!!!!! ozelim Krause jedine, ze budes O.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
jdu na cudku, za par minut jsem zpet
10. dub 2009 ve 21:31  • Odpověz
mur jak máš dítě tak už jsou to samé starosti.A je pravde jak roste a tak rostou i ty starosti :wink:
10. dub 2009 ve 21:32  • Odpověz
tak já jdu taky na čudku (ikdyž bych asi neměla) no co se dá dělat
10. dub 2009 ve 21:33  • Odpověz
ale to si ted nepripoustim - ty starosti... tesim ena ten vonavej uzlicek :sweat_smile: muj chlap je tvrdas - ale n a svatbe mu vlhly oci vic nez me a u narozeni to bude stejny :sweat_smile:
10. dub 2009 ve 21:38  • Odpověz
aann - taky mas takovej "spatnej" pocit, kdyz jdes kourit? nechci se nijak obhajovat, ale telo stejne nevycistim hned a pak se mi podari vzdy pred transferem prestat - ani jednu si nedam - bojim bojim a pak po negativnim vysledku do toho spadnu znova, mazance voni az sem , jdu na ne juknout
10. dub 2009 ve 21:40  • Odpověz
tak mazanec "A" vypada bozsky, mazanec "B" trochu min, nacpu si bricho jeste nez pujdu spat :grinning:
10. dub 2009 ve 21:43  • Odpověz
Aann - a ty mas uz nejake potomstvo? :confused:
10. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz
doslo vinko, nahlodam manzu na dalsi :grinning: :grinning:
10. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
já si sedám na židli jak stará babička.Ty břišní otřesy to je věc :unamused:
10. dub 2009 ve 21:45  • Odpověz
tak vinko schvaleno, "ozeru" si hubku a zitra budu v praci nepouzitelna, ale to ted neresim :pensive:
10. dub 2009 ve 21:46  • Odpověz
citis vajecniky, jo?
10. dub 2009 ve 21:47  • Odpověz
za chvili te vyfouknou - neboj.
10. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
jo mám 18 ti letého chlapečka z prvního manželství.A to hulení by nemělo být,ale ty sračky co žerem tak je taky hnusný (myslim ty všechny E-čka)
10. dub 2009 ve 21:48  • Odpověz
jj a co synator - nezlobi, pomalu bys mohla byt babka, co? :grinning: :grinning: vy jste vlastne meli ty nestovice ci co....
10. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
a tys poctive mazala :grinning:
10. dub 2009 ve 21:49  • Odpověz
citím je fest.Vždycky když jsem měla takovýhle stavy tak jsem si řikala,že mi nastydly vaječníky :wink:
10. dub 2009 ve 21:50  • Odpověz
no holky ja byla chvili pryc a prave jsem se vas chtela zeptat neco ohledne psychiky a vy jste to tu zrovna probiraly :slight_smile: zajimave,asi telepatie :slight_smile: no ja totiz nejak nebyla ok po OPU,proste v ten den i druhy den jsem mela depku,uzkost,jeste na druhy den mi rekli,ze z 22 oocytu bylo jen 6 zralych vajicek,3 nezrale a ostatni folikuly prazdne :frowning2: tak mi nebylo dobre a jeste takova zprava nic moc :frowning2:
nakonec se delilo do pondeli 5,2 zavedene 3 zamrazene,no a ani pri ET jsem nebyla dobra,mela jsem uzkost a do ctvrtka mi bylo fakt divne,asi i po stimulce a z hormonu,jsem takova labilnejsi osoba no a vcerejsek byl teda hrozny,dost jsem brecela,dokonce jsem si rikala,jestli mi tak bude a ja otehotnim,ze to nezvladnu.Tak jsem mela smisene pocity,co si vlastne preju... :frowning2:
No a dnes je mi lepe a rikam si,zda jsem to tim psychickym stavem neovlivnila,ze se to nepovede :frowning2: achjo,pry je psychika dulezita,ale kdyz me bylo tak nanic a jak rikate,nejde ani na to nemyslet :frowning2:
A bojim se treba dalsi stimulace,ze zas bude malo vajicek.Mela jsem totiz Puregon pero,pichala jsem si doma,no a predstavte si,ze nejdrive me dali 200j a vajicka moc nerostly,tak mi to zvysil na 300j a jak jsem tam pak prisla,tak jsem rikala,ze je zvlastni,ze na krabicce je ze jedna ampulka je 300j a ja tim perem podle jeho hodnot vytahla 400j!!
Takze pak dr.nadaval a sestra rikal,ze teda cela varka per je potom spatna,no chapete to,takze dr.nemel presnou kontrolu kolik picham a mozna i proto vajicka dobre nerostly...jeste jsem si musela dve ampulky dokupit a posledni ampuli me pichli neco jineho-levnejsiho,protoze pojistovna hradi v jednom cyklu 7 puregonu a doplacela jsem za kazdou 1000.a kdybych chtela dalsi,tak uz bych zaplatila plnou cenu,coz je pry asi 4000!!Tak to nechapu,co potom holky.co toho potrebuji vic.Takze stimulka byla divna a priste teda pujdu na levnejsi leky :frowning2: Jezis se omlouvam,ze jsem se tak rozepsala,ale jestli jste toto zazili u Puregonu???
10. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
:grinning:
tak mazanec A hotov, ten druhej tam jeste necham par minut
10. dub 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jo holky a jsou levnejsi leky taky dobre,mate s tim zkusenost??
10. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
jo jo neštovice.No v mým věku už byla moje máma 2 roky babička.On je super jsem ho vychovávala k tomu aby měl úctu k rodičum,ale kamaradsky.Tak asi proto mi všechno řiká.Zrovna jsme včera rešili rozchod s děvčetem.Vyprd se na ní kvůli jiný a vymluvil se ,že nemá na ní čas kvůli fotbalu-je to docela prdel to poslouchat
10. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Dagi - jak levnejsi?

aann - zatim zkusenost nemam, ale urcite je to "radost" poslouchat
10. dub 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.