• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
to jsi kámoška?hůhůhů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :pensive:
12. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
na mě už přijde jenom přechod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
myslím ,že bych měla nosit do fachy pleny ,tuhle jsem se vážně připocíkla ..než jsem zamkla ,než jsem vylezla v tý morně po těch schodech tak to tam bylo ..no jo ..stáří klepe pacičkou ..
12. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
mur budeš dělat stojky při sexu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
ty jo ...se mi vůbec nevěnuješ to tam zase někde drbeš za uchem toho svýho macíčka co?
12. bře 2010 v 10:41  • Odpověz
zlatí už to máš vymyšlený jak budeš míma nosit do bytu ?ten kočárek má uvnitř tašky?stejně holka ty budeš mít fyzičku ,je dobře ,že ses před tim ivfkem dala do kupy a zasportovala si ..ted se ti to přičte k dobru ..
12. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
prosim te, zasek se mi net :grinning:

ja a atletika? neblazni :grinning:
12. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
pak jsem se zasekla v koupelne :grinning:
12. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
já jsem se taky stačila vyspršit a ted jim polívku ..
12. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
mur jak to vypadá na ještědu 3prdky sněhu co?už aby to tady roztálo :rolling_eyes:
12. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
ty mur ted mi napadlo byla jsi na nějkaký kontrole jak jsi brala ten prednison?
12. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
leni, s tema plinama super napad, pomalu se poohlizim po Tena lady na unik, pac tam za chvili budu :grinning: a vsichni si budou vsimat jen mych oci, vis?
12. bře 2010 v 11:37  • Odpověz
to je jasný ,že očí ,nikdo nebude vědět ,že taháš denně mezi nohama fošnu :wink:
12. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
ahojda ve spolek, já v rychlosti zdravím a přeju pěkný den.

Dneska mám i docela dobrou náladu. Představte si, že jsem vysadila magnezium a za 2 dny mám 2 kila dole a i nohy jsou míň bolavý a oteklý... tak jsem se podívala do příbalovýho letáku a tam píšou, že se nemá užívat při snížený funkci ledvin. by mě trefilo... tak já se tím magnézkem láduju od poloviny prosince, abych neměla křeče v nohách a od konce ledna mi začaly ty otoky, všude hlásím, že beru to, to a to a nikoho to nenapadne... až se blondýna musí podívat do příbalovýho letáku, takže milé magnézko... páááápáááá, tebe už nežeru...

jdu si udělat pití a popřemýšlím o nějakém obídku... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
zlatko to jsi na to vyzrála ,to je dobře,že je ti lépe .. :wink: já za chvíli půjdu do práce ,jako každý den přišla sms co mám cestou zařídit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
super bříško :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
kuk, tak hlásím stále náladu v oukeji :wink: za***ný magnézko... aspoň jsem měla chuť pofackovat kuchyň, kde manža kraluje. taky jsem koukala na trénink formulek.

jen ten pohled z okna je masakrózní...

udělala jsem si vodu se šťávou, tu já ráda a nakrájela jsem si kiwi, aby mi nechyběl vitamín C :wink:

leni, práci zdar a ostatním také :wink:
12. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz
tak to šoupnu z trojčičky na jedničku a juknu :wink:
12. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
teď jsem si připadala jako blázen....jsem vás nemohla najít :frowning2: ....jsem myslela, že jste se odstěhovaly někam do soukromé diskuze..a beze mne :confused:
12. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
vy jste ale drbničky :wink:

Ami budou mít Tobíka

Zlati já si myslela,že v tak vysokým tt se už magnésko nežere.Ségra ho bere hlavně proto,aby neodrodila dřív :wink:
12. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
ahoj aann, taky jsem si teď četla....tady se probere všechno od sportu až po inkontinenci :grinning: :grinning: :grinning:
Tobík je hezké jméno a dokonce je T až po Š!, ségra má respekt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , není ona mladší?
12. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
12. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
ami, taky občas hledám... :astonished:
12. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
aann, gynekolog mi předepsal 4 krabičky, někdy před vánocema, tak jsem to užívala, abych neměla křeče do nohou. tak jsem byla spokojená, že křeče nemám a nijak jsem nad tím nepřemýšlela... myslela jsem, že to mám všechno využívat...
12. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
ahoj zlati, děkuji za tip na francouzské brambory......na zítřejší oběd :wink:
no a jak to teda Schumi zajel? :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
dneska jsem se v časopise dočetla, že kontryhel odvodňuje....a je dobrý na hubnutí.....to jsem jen tak odbočila...
12. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
ami, francouzáky byly mňam :wink: jen jsme všechno sežrali a na zítřek zbyla jen špinavá pánvička...

Schumi je šikula, dneska byl trénink, zítra se jede kvalifikace a v neděli teprve závod :wink:
12. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
koukám na slunce seno, no je to mazec...
12. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
nemůžu sedět u stolu :confounded: juknu zase za chvíli... :confounded: bohužel. prckům se to nelíbí :confused:
12. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
ami a ty ten kontryhel piješ?
12. bře 2010 ve 21:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.