• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aha, já myslela, že už se jela kvalifikace....
jojo, odpočívej, já hraju hry :pensive: , koukáme na Krause.....
12. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
čus je mladší o 7 let
12. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
taky čučim na Krause

Zlati tak to je jasný,že nemůžeš vědět jak to máš konzumovat
Ami jak jde dieta už přišla kríza?
12. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Holky mě to počasí tak sere to si nedovedete představit
12. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
ami, kvalifikace se jezdí v sobotu :wink:
12. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
Holky nevite kde prodávaj klasický komunistický chrastítko na kočár??
Jedno jsem sehnala,ale necinká moc nahlas.Šíma si úplně zamiloval toho medvěda co tam visí a pořád si s ním povídá je to tak bych chtěla ještě nějaký jiný.Ty píčoviny natahovací nechci mám tady toho plnou bednu a je to na h
12. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
existuje ještě nějaký klasický hračkářství
12. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
aann, tak to by byla prča, kdyby se mi rozjel porod po vysazení toho magnézka... no nebudu nic přivolávat, ještě mám v plánu o víkendu ty formulky :wink:

jo, to počasí mě taky sere... to není normální, já chci už nosit jarní oblečky...
12. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
aann, tak to neporadím. možná kdybys vyrazila někam na maloměsto, třeba tam ještě nějaký hračkářství á lá Husák bude...
12. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
nemůžu tu sedět. jdu asi chrupat. tak zatím :wink: a brou, brou
12. bře 2010 ve 22:26  • Odpověz
jo už jsem našla na netu tak nechám poslat
12. bře 2010 ve 22:27  • Odpověz
dobrou pa
12. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz
zlati, kontryhel piju..., dělá mi kupodivu dobře, hlavně ráno teplý je fajn.....
aann, taky máte věkový rozdíl mezi sebou..., my jsme s panem bratrem o 6 let, on je starší...
.....krize zatím nepřišla, možná proto, že jsem se ještě nevážila :wink: , ale držím se, večer mívám sice hlad, že bych i hřebíka žrala, ale musím vydržet..., nejvíc mi pomáhá cvičení, už jsem si prodloužila čas a přidala víc cviků, takže to snad dělám všechno dobře :wink:
12. bře 2010 ve 22:29  • Odpověz
já jsem neviděla taková chrastítka nikde, teď buď to hraje, nebo to nedělá nic :angry: .....já si pamatuju ještě takové barevné plastové kroužky, červený, modrý, bílý a snad ještě nějaký....jééé Šíma už si povídá a s medvídkem? :dizzy_face: :dizzy_face: , to je hezké.... :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
zlati dobrou.....
jo a k tomu počasí, prý má být příští týden už 11 stupňů a další týden až 16 stupňů....no ale Bůh ví, jestli to bude pravda, toto pondělí a dnešek mi připadaly spíš jako předvánoční,než jarní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já bych teda ještě nechtěla moc teplo, nemám si co obléct :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
ahoj
12. bře 2010 ve 22:43  • Odpověz
pomalu docitam

Leni - pak mi klekl PC uplne, uz jsem na to nemela nerva.
na kontrole jsem byla v Podoli pred vanocema a mezi vanocema p prisly vysledky, ze se to mirne zlepsilo, nicmene pokracovat v prednisonu a v 6tt se objednat na kontrolu. pres vanoce jsem vysadila a ted zase zobu :dizzy_face:
12. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
Zlati - hezkej domecek, moc hezkej. dneska jsem si zrovna rikala, ze by se mi libila dvojcatka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz
Aann - uplne taky vidim, jak to vidim na fotkach - to chrastitko, ale oni tak inovujou vsechny hracky, ze by byl dnes problem sehnat i houpaciho kohouta, co jsem mela ja :fearful:
12. bře 2010 ve 22:52  • Odpověz
ami - ja mam taky vecer hlad, ale nekdy jsem na sebe hodna a kouka mi zadek z lednice, dneska budu prisna a uz do niceho nejdu, je pozde :sunglasses:
12. bře 2010 ve 22:53  • Odpověz
ja se loucim, jdu se nalozit k televizi, o vikendu juknu, dodelame posledni upravy a v po prijdou remeslnici, dneska navezli material, prijela plna avie a vsechno bylo pro nas :grinning: jesteze nahore nemame zadne veci krom postele, pac by se to nikam neveslo :grinning:

tak brou a krasny vikend vsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 ve 22:54  • Odpověz
dobre ranko :wink: uz tady makam s vysavacem a jinyma pochutinama, jsem zvedava, jak budeme ted mesic existovat v jedne cimre :angry: :grinning: uz vidim kocky, jak si zaberou matrace vcetne perin a my budeme mit peska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jdu pokracovat, zatim pa
13. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
ahoj, ahoj, ahoj :wink: přeju pěknou sobotu.

mur, já doufám, že mě s těma dvojkama v tom nenecháš :wink:
13. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
ami, ty ses do sebe teda zakousla :wink: super, moc držím palce :wink:
13. bře 2010 v 10:31  • Odpověz
mur, tys ale akční po ránu :fearful:
13. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
ahoj holky ..jwednmimokem koukám na film pro pamětníky a jednim čtu co se tu přihodilo..taky jsem měla houpacího kohouta ,ale moc se teda nehoupal .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
ježiš co jsem to napsala ,to je tim že koukám tim jednim okem :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
leni, :grinning: koukám co to píšeš za rébusy :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 16:11  • Odpověz
koukám Zlatka celá tak je vše ok
13. bře 2010 v 17:40  • Odpověz
dočtu snad večer,přišla jsem z rychlo prochajdy
13. bře 2010 v 17:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.