• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, jj, králící jsou stále v klobouku :dizzy_face: nohy jsou lepší, takže jsem i míň protivná. jen ven se teda už nechystám. teď jsem šelmě slibovala prochajdu, už se na ní těším jako malý jarda :grinning: no nic, jdu opět do polohy ležmo. stejně je se mnou nuda.... papa
13. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
hezký sobotní večer!
králící v klobouku :grinning: , dobrá hláška zlati. Já teda počítám s tou středou, ty taky, ne? :wink:
Mur, tak u vás už taky začala akce "přestavba"?
Len, já jsem kohouty neměla, já jsem druhorozená a prvorozený to stihl všechno rozbít a pro mě se to asi už nevyplatilo kupovat :angry: . Ale vím, jak vypadaly...z fotky :pensive:
ahoj aann :wink:
U mě taková normální pracovní sobota - uklízení, praní, vaření, žehlení, cvičení a teď čučení na tv....
Tak se zatím mějte......
13. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz
ami z toho si nic nedělej mě kohouty nejvíc bavily vzhůru nohama jako prolejzka :wink:
13. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
leni, ja si ho uz taky nepamatuju, jen z fotek.
jj, Ami - uz nam to konecne zacne, tesim se, ze zacnou makat, doufam, ze jim to dloohu vydrzi a nebudou nemocni po třech dnech jak minule :grinning:
13. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
guten morgen :wink:
14. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
čus ,mur a co vy tam vlastně jako budete přestavovat?mě je stále divno .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska trochu poklidim ,vyperu záclony ,olíznu okna a budu v teple ..dostala jsem vztek na dlouhodobě usazený prach ..
14. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
leni, já takhle koukám na lustr... ale teď na něj rozhodně nepolezu... i když... možná bychom jeli rovnou a já nemusela čekat do středy...

tak práci zdar :wink:
14. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
zlatko sed na zadku a lustr na tebe určo počká :wink: jako na mě prádlo ,mám tam úpár mikin a triko nějaké ,ale už nemám chutě ,akoráát dodělam obejdu a končim s aktivitama ..zalezu pod larisu a budu odpočívat a zažehnávat moribundus
14. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
leni, neboj, nic dělat nebudu, jen jsem zapla pračku, tak tu pověsím a nazdar.

mám zapnutou telku, koukám na formulky a fandím Míšovi :wink:

tak zatím papa
14. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
čus taky jsem měla kohouta a hopsadlo mezi dveřma :wink:

Ami držim palec bojuju s tebou a večer jsem taky v prdeli.Žeru kukuřičný chlebíky se sojou ty jsou výborný jako popcorn s oříškama :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
jak vás tady čtu tak jdu vyndat prádlo z pračky :confounded:
14. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
tak formulky celkem nuda, hlavně proto, že to vyhrál kotleťák, kterýho nemusím. tak si jdu lehnout a dám chrupec. na dnešek jsem zase bloumala docela dlouho, takže nějaká ta hodinka se teď šikne. papa
14. bře 2010 v 15:31  • Odpověz
takm jsem zalezla pod larisu a přišla sms od pana bratra že dojde se svojí kráskou ,tak tu smrděli dotedka .. :rolling_eyes: a měla jsem hnedka po spaní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 15:59  • Odpověz
čus tak Zlatuno jak jseš na tom psychicky

Holka zlatá ani pod larisou tě nenechaj :confounded:
14. bře 2010 v 17:34  • Odpověz
čus, tak já jsem vychrupaná. ale že by to byl nějak kvalitní spánek... ale nebudu si stěžovat. psychicky jsem na tom tak, že manža šel na formule na pivo a ještě tam je... a než odešel, tak tady komentoval, co všechno tady během mého pobytu v porodce uklidí a vyhodí, jak to tady bude lítat. takže mě spíš nasral, že jako bez jeho zásahu by to tady bylo fuj... :confounded: pro zajímavost, když jsem byla předtím v nemocnici týden, tak tady ani neumyl nádobí na tož aby vyluxoval nebo umyl umyvadlo... a o poprskaným zrcadle v koupelně ani nemluvím...

já na všechno kašlu, nebo bych se tady urvala. jdu si zase lehnout. ten vpravo je z mýho sezení u pc totál hotovej. jen co dosednu, už mě dloube pod žebra. ten vpravo je klidnější, možná urval lepší místo :wink:
14. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
hm tady je to samé zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
tak jsem právě vyndala bábovku,bude s citron.polevou je to na přání ,ikdyž si to vůbec nezaslouží
14. bře 2010 ve 20:32  • Odpověz
zlatko ??????????a kterej je teda vlevo? :confused: :confused: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
ahojky ve spolek,
zlati, tak Míša to nevyhrál :frowning2: , prý až příště, říkal ve zprávách :pensive: ....Králíčci byli poslední víkend schovaní, na příští VC se už můžou dívat s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
len, bábovka s citron. polevou.....to se tak hezky čte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
aann, děkuji za palce, večer je to fakt masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: , po dnešním vážení mám celkové 3,5 kg dolů, za 2,5 týdne to jde, ne?
mur, držím pěsti, ať jsou řemeslníci solidní a odvedou práci dle vašich představ :wink:
14. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Dneska jsem byla s kamarádkou ze střední si sednout na kávě a pak jsme vlezly do obchodů; jí to stálo 3,5 litru, mě nic, takže můžu říci, že tato akce byla pro mne úspěšná :grinning: .
Jinak je mi divno, jestli to nebude stejný "moribundus", který vyležela len pod larisou :confused: :confused: :wink: :wink:.
Tak vám přeju hezký večer a úspěšný pracovní týden...., a některým zvlášť :wink: :wink:
Dobrou....
14. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
leni, přece po mě nechceš iq a funkční mozei po takovým výkonu... :grinning: :grinning: ten vlevo je míň vrtivej :grinning: ten vpravo se chce nasoukat pod žebra... :astonished: tak jim to ještě 2 dny a 3 noci dovolím... pak už budu jen vzpomínat, jaký to bylo...
14. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
leni, ta citrónová poleva je u vás hitovka, koukám :grinning: já jí nikdy nedělala... až se budu nudit, tak tě poprosím o recepis, jo? :wink:
14. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
ami, jsi dobrá, fakt super, jak jsi se do toho zahryzla :wink: a s přibývajícím úspěchem poroste motivace :wink:

jo a s tím Míšou, no co se dá dělat, měl přece jen 3,5 roku pauzu, ale on jim to ještě natře, já mu věřím :wink:
14. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
já jsem taky byla s kámoškou :wink: ale jen jí vyzvednout před barákem a zase vyprovodit, dávaly jsme čajík u nás doma. docela jsem díky domácku ušetřila... ale o to víc nakupuje manža :astonished:

tak se mějte, jdu se natáhnout, během návštěvy jsem se snažila spořádaně sedět a nic moc... páááá páááá
14. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
dobrý den všem přeju ...za chvíli mizim a budu až odpolko .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
já taky přeju krásný den,ikdyž jsem zase v delírku,když vidim ten sníh :rolling_eyes:
15. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
čus ve spolek. na dnešek jsem skoro nespala, tak snad něco doženu přes den...

aann, jaký sníh????
15. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
Tak Zlatuše se nám ještě nenahlásila,že by se něco dělo? Hele ten tvůj Honzik at neleze na pivo :angry: co byste dělali kdyby ti prdla v noci voda????

Ami výborný už jseš dál než já :unamused: vůbec necvičim :fearful:
15. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
jooo u nás je cm sněhu a momentálně sněží :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já se už z toho po....
15. bře 2010 v 08:30  • Odpověz
moribundus budem mít za chvíli v palici z tý půlroční zimy
15. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.