• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
aann, no co by??? zavolali taxíka...

tak u nás svítí sluníčko, aspoň něco.
15. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
tak my výraz moribundus používáme pro kocovinu :grinning:
15. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
jdu se natáhnout, zase juknu... papa
15. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
hele tu bych si chtěla přivodit aspon 2-3 panáčkama :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:42  • Odpověz
to mi povídej, už se těším, až se v mušce zmastím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
no tak ty si ještě počkáš :sweat_smile: Nebo,že bys přestala dřív kojit než já?????
15. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
čus tady se projednává alkohol?no to si jako pěkně počkejte m,já doufám ,že budu do pátku v oukeji a v sobotu jdu na pivo .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,už mi z tý hlavy švihne ..asi na ty hormony málo piju ..jo a k té citron,polevě ..je to totiž taková rychlovka ,že u mě vede ..a navíc je tam céčko v syrovém stavu ..vymačkáš štávu a zamícháš do toho moučkovej cukr dle chuti a konzistence a spokojenosti....sníh sem tam poletuje ,ale zima jak na motorce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
dneska by měla mít musilka císaře ,tak jsem zvědavá jak se to její robě bude jmenovat ,taky měla jenom pracovní název :grinning: :grinning: :grinning: ,,jaruna,,
15. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
čus-císaře? už rovnou nebo budou vyvolávat
15. bře 2010 v 16:19  • Odpověz
čusík aannggiie? Jak je?
my jsme OK :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
aann, já si myslím, že mi bude stačit jedna dvojka mezi kojením a budu zhulákaná jak zákon káže :grinning:
15. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
leni, tak to někdy zkusím. a to se dělá ta poleva za studena?
15. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
no musilka by měla mít rovnou císaře, aspoň tak to psala na diskusi: Těhulky jaro 2010 :hearts::hearts::hearts:, ale já tam zajdu jen občas, takže co se přesně dělo a tak, tak to se mi plete. těch příběhů je na můj mozeček privela...

jdu se natáhnout, zatím papíček :wink:
15. bře 2010 v 17:03  • Odpověz
jo zlatko vše za studena a za rychla :wink: jinak bych to nedělala,jsem kůže líná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,císaře měla plánovanýho páč jaruš se ven nechystala vůbec ,asi čekala až bude větší teplo :wink:
15. bře 2010 v 18:07  • Odpověz
hezký večer všem, ten koník nějak blbne, vůbec se nechce nic otevřít :frowning2: .
15. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
čus koukáte na primu? je tam z Iscare ..o reprodukci film ,my koukáme s vladísem
15. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
aan přemýšlim jestli je to tam takové opravdu v reálu jak to tam vypadá .. :wink: škoda že tu nejsi
15. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
tak vladís chrápe jak dřevák...ale co stejně mě sere jak to zlehčuje ..
15. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
jsem nacapná práškama tak mi hůava drobet povolila ,ale už vidim ,že zítra to bude nanovo ,už jsem z toho hotovson
15. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Hezky večer :wink:
Nějak nestíhám, tak vás jdu jenom pozdravit a běžím do pelechu, už aby bylo to jaro, potřebuju sluníčkovou energii. U nás dneska taky sněžilo, ráno jsem si málem po tý skluzavce dala na hubu :confounded:
15. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
ahoj holky
u nas snehu velka prtka, zase se mi povedlo zapadnout, tentokrat jsem si stopla pana z PPlka :grinning: moc nadsene se netvaril,a le nic jinemu mu nezbylo nez me stouchnout :sweat_smile:
ted jsem dojela domu, muzik uz spi, no spi, chrape az beda, tak tady chodim jak myska, nechce se mi spat, ale TV si taky nepustim, pac ji ma skoro u hlavy :grinning:
ta :grinning: k paa brou
15. bře 2010 ve 22:37  • Odpověz
čauky,

leni, tak já tu polevu někdy zkusím a pak ti dám vědět, jak to dopadlo :wink:

na ten nový seriál jsem nakonec nekoukala, zapoměla jsem na to...

tak já mám nový hit, bolí mě prdel... nemůžu se pořádně zvednout a když se zvednu, tak mě bolí půlky. že by to byla známka proleženin??? to snad ne... musím se zítra nějak na tu středu zmátořit...

mur, já měla chrápání na dnešek, libový... škoda, že my taky nechrápem, co? bychom se jim mohly občas pomstít za to, co si musíme vyslechnout...

no nic, já jdu pokračovat v leháru, zítra ještě juknu :wink:
15. bře 2010 ve 23:25  • Odpověz
ahoj holčičky ,já myslim zlatí ,že se tělo připravuje k porodu a budou tě bolet všechny kosti kolem pánve ..už mi zase poporostly nehty a přetukávam se ,jak koukám pěkně ..ale vy to rozluštíte že?latí na tý polevě nelze nic zkazit ,bud to bude řidší a nebo hustší dle cukru ,čím bělější tim hustší ..a tim xse bude hůř roztírat ,jinak fakt neni na tom nic ..jak řikam ,rychlovka :wink: včera jsme dojedli zapečený maso se smetanou a dneska nevim ,asi to budu vymejšlet v práci :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 07:21  • Odpověz
a s tim seriálem ,no není to bůhvíco ..kdybych nevěděla vo co gou tak z toho snad ani nic nepochopim
16. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
přemýšlela jsem nad změnou caru ,ale tim jak jsem psychouš to asi nedam ..tam už to znám i ty lidi a občas se jim nějaká těhule povede ,tak to nebude rukama ,ale mým tělem ,že stávkuje..jak koukam na vladíse ,tak se mu do toho vůbec nechce,řekl mi to včera při tom seriálu ,že jsou pro něj nejhorší ty zklamání a pak se dlouho náš vztah dává do kupy ,nechápu jak to někoho může sblížit .. tak jsem se tu nasnídala a nikdo nepřišel :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 08:22  • Odpověz
čus mě ten seriál taky připadal divnej.Jinak Iscare je moderní,ale ne takhle Leni :slight_smile:
Docela mě to nudilo,ale ta pani jak měla hyperstimulák a jak jí řekli,že je těhule tak jsme si tady oba plákli :cry: :cry: :cry:
16. bře 2010 v 10:10  • Odpověz
Leni změňte ho bude to aspoň něco novýho a ty si tam stejně nebyla moc spokojená přeci
16. bře 2010 v 10:12  • Odpověz
mě už tyhle sračky co padaj venku přiváděj do šílenství :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
bry den :sweat_smile:
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
jdu vas docist...

remeslnik prijel po 8hodine rano a uz maka, tak ja varim gulasek, by mi jinak chcipnul hlady, jinak ty bily hovna padaji furt :angry:
16. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.