• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Leni - tak dojmy ze serialu nic moc, jo?
ja jsem zvedava co budou rikat zensky v praci, minulej tejden se o tom vsechny byvily, jak budou sledovat. Kdybych byla doma, tak se taky podivam, ale nevim, jestli by me to spis jeste vic nenas...., stejne jako vseobecne mineni, ze mas 3 pokusy zcela zdarma :angry:
16. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Zlati - tebe bolej pulky, jo? kdy tam zitra jdes?

Leni - ty mas jeste porad ty umelotiny, nebo jsi to uz okousala?
16. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
kuk, tak já jsem na chvilinku sedla k pc, abych hodila zdravici. :wink:
16. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
Leni - co ta Musilka - uz ma Jarunu u sebe?

Leni - ja pokud letos nic, tak jdu k Apoli - i za cenu dojizdeni, penize fakt netisknu :wink:
16. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
jdu mrknout na ten gulage :grinning:
16. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
mur, zítra tam mám nástup mezi 7:00 a 7:30. už počítám hodiny... přesto nebo právě proto si jdu lehnout, ať to uteče :grinning:
16. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Zlati - tak to ja budu v praci, tfuj tfuj na zitra, pocitam, ze obedvat uz nebudes 3v1, co?
drz se!! budu na tebe moc myslet!!
16. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
a vubec, kdo sem da info?
16. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
na mizika asi moc spolehat nemuzeme, co? ten se dle mne nalozi hned do kapaliny :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
čusík..tak musilka už má jarunu u sebe a jak se zdá asi rodila dneska a normálně ,no snad nám to někdo vysvětlí jak to celé bylo .. :wink: ,no zlatko tobě se to taky pěkně zkrátilo,takže ve čtvrtek by tě kuchli?
16. bře 2010 v 15:55  • Odpověz
tak musilka má holčičku Sofinku ,to je fakt bomba jméno ,to se mi líbí .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,kdo chce vědět více je to na 3,14.... :wink:
16. bře 2010 v 15:57  • Odpověz
mur ted mi asi po hodině došlo na koho že od zlatkojc nebude spolehnutí ..ty už píšeš jak já :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
čus!
Jé, to to uteklo, Zlatko, zítra na Tebe, kluky i Tvýho manžu (aby to naložení do kapaliny přežil) budu moooooooc myslet :wink:

Jéééé, já se těším na fotečky :dizzy_face:
16. bře 2010 v 18:49  • Odpověz
Jdem na návštěvu, tak si dám vínko klukům a tobě Zlati na zdraví dopředu :wink:
16. bře 2010 v 18:50  • Odpověz
čauves, tak tady ještě byli naši, tak mám poslední fotky před akcí... podělila jsem se s váma. dokonce jsem se na to přišmurncla :grinning:

leni, akce bude zítra. jestli mě nepředběhne nějaký akutní císař, tak by vše mělo proběhnout během dopoledne... nechte se překvapit, taky to nevím... :grinning:

jestli mi dovolí zapnout na jipce mobil, dostanete všechny zprávu!!!!! a jestli ne, tak dám instrukce našim, aby z mého niku poslali info...

jdu se opět natáznout, mamina dorazila po druhé hodině, takže toho mám taky už plný kecky... zatím, ještě juknu :wink:
16. bře 2010 v 18:51  • Odpověz
katy, děkuju :wink:

jsem ráda, že u toho zítřejšího naložení nebudu... :confused: :confused:
16. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
kočičko to je divný že by tě ráno přijali a hned šli do císaře ,když se musí udělat papíry ,cévkovat atd.. :confused: :confused: :confused: u nás se dělá plánovanej císař hned mezi prvníma operacema hnedka ráno ..ale v Pze je to asi jiné ..no to je fuk budu čekat na zprávy a myslet na tebe budu moc moc...volala mi vedoucí ,že nefunguje fabka a že zamykala a lezla jinudy než obvykle takže se mám připravit na houkajdu až dojdu do krámu
16. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
kouklaa jsem na fotečku a je divný že ž zítra budeš bez bříška a budeš mít u sebe 2 krasavečky a povim ti ,že otíkovi to moc sluší
16. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky,posilam vsem zdravici :slight_smile:
Leni,at se ti v te praci dari a at kvuli houkani jeste neprivolas esenbe :slight_smile: :slight_smile:
Vlásko,tak zítra je velký den pro Tebe :slight_smile: Tak hodně štěstí a at jsou prcci vpořádku.Určitě už to tehu musí být
šíleně unavné a bolestivé,mě bolelo už všechno a byla jsem štastná,jak už mi řekli,že jdu na císaře....
No a ted..strašně to letí a malý už bude mít 4 měsíce a už to není bezbranné mimčo a ja sentimentálně vzpomínám
na těhotenství,že to byl i super pocit a že to rychle uteklo,zvlaště když jsem ještě porodila mnohem dříve..
Ted už se tešíš až budou venku,ale pak budeš taky vzpomínat :slight_smile: :slight_smile:
Ono se to nezdá,ale myslím,že leháro ted na několik měsíců spíše let končí :wink: :slight_smile: :grinning:
Tak hooodnee stesti a těšim se na fotky drobečků :slight_smile:
Užij si vklidu poslední noc
Jinak Leni já myslím,že ji asi říznou už zítra,když je to plánovaný cisař-jinak me necévkovali a ani jiné zvláštní vysetrení před cisarem nedelali.... :wink: tak nevím,jak to kde mají
Dobrou noc všem a nebojte koncem tydne už přijde pomalu jARO,teda aspon bude tepleji
16. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
dagísku ahoj ..no bylo by lepší to urychlit ,aby se nám vláska nenervovala ,ale já myslim ,že se na kluky moc těší ..vždycky mě ty mimča tady dojmou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: začínaly jsme nastejně a holky už doma mimčo a já se furt nervuju z vladísem ,holky tak strašně mi bolí hlava že bycvh třískala palicí o zed ..panadol pomůže na chvíli ,budí mi to i v noci ..asi budu muset ten predfnison vysadit ,posledně to dopadlo stejně ,sna d stačí že dodržim gumi sex ,já už to nemůžu vydržet
16. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
:grinning: Hezký večer všem!
Zlati budu na tebe zítra myslet :wink: ........
A dobrou noc všem! :grinning:
16. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
ahojky, tak je jasný, že nemůžu spát, že jo... tak tady skenuju nějaký věci...
16. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
tak poslední noc bude asi ne moc spací... uvidím. papa :wink:
17. bře 2010 v 00:07  • Odpověz
zlatko ..dneska je tvůj den .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: hodně štěstíčka
17. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
fičim do fachy ..a odpolko se těšim na zprávičky
17. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ahojky, porušila jsem pravidla zaměstnavatele :pensive: , ale zvědavost mi nedala :wink: .....zatím asi nic....., tak kouknu později....
17. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
čus bus tak co tady?
17. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
když bude Zlatka na JIPce tak nebude mít u sebe mobil
17. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
to je pravda aann....., tak já budu trpělivě čekat :wink:
ještě máte sníh? :confused: tady v centru je naštěstí prd :dizzy_face: ....
17. bře 2010 ve 12:46  • Odpověz
:wink: sem tam je nějaká hromádka,ale bahna je tady jak nakakáno.Holiny jsou jako moje luxusní kozačky na vysokém podpatku-takovou mám bujnou fantazii :unamused:
Jinak zprávu by měli napsat Zlatky rodiče tak nevim.Co jenom vim,že v půl 9 už měla po klystýru a asi pořád nic
17. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.