• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

,,Vítězný duben,květen,červen"

(Zamčená)
11. července 2011 
Králíčci jsou venkuuuuu! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
ahoj, pristala me sms od Zlatky
opisu:Dneska jsme poprve uvideli maminku a tatinka. Jsme krasni velci kluci, mame kazdy 3kila, jmenujeme se Adamek a Filipek. Vice Vam rekne maminka pozdeji.

jeste jsem ji ani nestihla odepsat, ale brzy napravim, musela jsem to pisnout :grinning:

Tak pekni bumrblicci to jsou :grinning:

doctu pozdeji
17. bře 2010 v 16:18  • Odpověz
autor
Huraa,Huraa :grinning: tak se konecne dockala a mame dalsi z listu pryc :wink:
Posílám velký pozdrav do nemocnice a doufám,ze se brzy uvidime
17. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
to je paráda, super, já už byla úplně na trní :sweat_smile: :grinning: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
jojo konečně se dočkali zlatkojc... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
čus Zlatka to asi nepsala je na JIP tak neodepisuje

Skoda,že budou chtít psát zítra a zrovna nepůjde koník.Nevim jestli se pak v tom novým vyznám takže nevim jestli vás ještě někdy budu číst :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
17. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
co je z herkou? nějaké plány o kterých nevim? mě došla ta samá sms co můrce ,moc jsem na ní myslela a ještě ráno jsem jí písala smsku :wink:
17. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
jo a ještě vám musim napsat ,že ráno samozřejmě siréna řvala jako pominutá páč se mi zasekl nový klíč v zámku a já tam s tim zápolila napůl ohluchnutá a pak jsem byla zase půl hodiny k nepoužití :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,přes dvoje dveře a mříž jsem se probojovala k siréně a ani esenbe nedojelo ,se divim :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..dneska mi do krámu přišel otec po 4letech se udobřit a poplakat ,že pipině kvůli který jsme se rozešli ve zlém(o rok ml.než já) se od něj odstěhovala a najednou se chtělů zase družit .. :confused: :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,do té doby mě nepotřeboval a pěkně jí papal její intriky co proti mě vedla ..co jsem mu na to měla říct .. :unamused:
17. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
S jakou herkou?
17. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
to si to otci naložilas,vid :wink:
17. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
píšeš něco o koníkovi ,že nepůjde tak to nechápu :confounded: :frowning2: ne byla jsem na otce slušná ... :sunglasses:
17. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
byla jsem na něj slušná ,protože ho mám v paži ,mě rozhodí jenom člověk na kterým mi záleží ..nějak neumim odpouštět :angry: :confounded:
17. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
jakpak je naší zlatce..snad jí zabraly léky na bolístku,já si tipuju že každej kluk bude podobnej jednomu z rodičů..
17. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
ted nevim jestli jsem to napsala úplně tak jak jsem to myslela :grinning: :grinning: :grinning: ,no ale si to přeložte ,jeden bude celej zlatka a druhej Honzík,dneska jsem aan vysadila prednison ,já už jsem nemohla a je mi o moc líp ,neřikam ,že jsem ready ,ale je to lepší o půlku ..dodržim gumy sex ..
17. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
dobrou nocku všem a šimánkovi a zlatky prckům posílam hubánky...
17. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj Leni,jsi tady?? Co to ctu o konikovi,co budou nejake zmeny??Nic nevim,tak doufam,ze se jeste najdem.
Leni kdyby neco,pisu Ti do IP cislo meho mobilu,pro jistotu...a treba se pak potkame v poste pro tebe :slight_smile:
ne vazne nerada bych prisla o kontakt :slight_smile:

Jinak Zlatko,moc velká gratulace k chlapeckum,maji tedy peknou vahu na dvojcatka-teda tahat 6 kilo,no to musel byt vazne mazec! plus plodova voda a zvetsena deloha no nejmin 9 kilo v brise :frowning2: :frowning2:
Preji hodně štěstí do života a hlavně moc moc zdraví :slight_smile: no a at Tě rána bolí co nejmín..
Nejhorší jsou první 4 dny,po týdnu už to jde.Dobrou noc se zlatíčky :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
vždyt to máš tam napsaný,že zítra nejde kůň a už bude ta nová verze
17. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
já to ted čtu na olomouci a kde to mám napsaný?
17. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Leni,s tím prednisonem-to by byla skoda ho ted vysadit ne,kdyz uz jsi to tak dlouho vydržela..ale verim Ti,ze ti z toho neni dobre.Snaz se hodne pít,hodne vody treba jen s citronem a taky mineralky,no a jinak by mozna bylo dobré zavolat do CARU a poradit se,nebo uplně změnit CAR co?? :wink: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
ježiš to vás ani nenajdu to mě bude muset někdo polopaticky nasměrovat :angry:
Co na Olomouci???
ted Ti pisnu do IP :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Tak tam ale zavolej ať ti daj místo predni něco jinýho.Řekni,že tě všichni serou a ještě do toho musíš žrát ty prášky
dagi já jsem to už nemohla vydržet ..měla jsem strašný migrény ..kdybych byla doma chlastam a čuram ,ale v práci to nejde ..a doma už jsem to nepřepila ..
Leni jsem ti rozumněla,že jeden chlapeček bude máminy a jeden taťky.Taky to tak tipuju
17. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
zavolam tam hjestli existuje něco jinýho ,tohle už mám podruhý ,vydržela jsem to pokaždý měsíc a víc ne..nedá se s tim fungovat ..bliju ,na oči nevidim ,ty mě lezou z hlavy ..já totiž normálně na hlavu vůbec netrpim ,tak to neni normální
17. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
Leni já vás asi taky nenajdu.Vůbec jsem toho novýho koně nečetla.No nic budem si psát sms
17. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
No Leni,taky to tak myslím jako Ann,at tam zavoláš a poradíš se,nevysazuj bez porady a rekni v jake jsi situaci..
A stojí Ti ta prace za to? Nebylo by lepší zmenit CAR a zaměřit se na snažení a dát do toho vše a byt doma a jist vklidu ty leky...ikdyž mě se to asi kecá že..ale rada už bych tě tady videla jako těhuli :wink: :wink: :slight_smile:
v práci jsem měla od šéfové vzkaz doslova píšu ,,holka zlatá tak jak ses měla ..atd..,,aan?????????
Na hlavu netrpíš,jo???? No prdlá jseš dost na to jaká jseš staroba :wink:
17. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.